[S] Do usunięcia

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Turcin
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 14 stycznia 2023, 13:30

[S] Do usunięcia

Post autor: Turcin »

Witam,
Z racji iż postanowiłem skupić się tylko na strzelectwie LR jeśli chodzi o karabin, na sprzedaż jest Diamondback DB15 z z lufą 16" w kalibrze .223.
Karabinek sprzedaję z zamontowanym wyposażeniem. Jedyne modyfikacje jako zrobiłem to wymiana sprężyn spustu od H. Arms. Sprężynę buffera dodaję luzem. W skład zestawu wchodzi:
- Karabinek DB15 16" .223
- Montaż Vortex Cantilever 30mm
- Luneta biegowa Delta Hornet 1-6x24 z siatką DDMR SFP
- Uchwyt pionowy IMI ZG-105
- Dwie szyny picattiny 9 bramek polimer Magpul
- Latarka ze zdalnym włącznikiem i uchwytem (taniocha z pewnego portalu ale dział dobrze), zamiennie mogę dać do niej uchwyt kątowy m-lok
- dwie szyny kątowe picatinny na których zamontowane są fabryczne przyrządy celownicze
- Dźwignia zrzutu suwadła BAD Lever Magpul
- Magazynek od kompletu 10 nabojowy
- Dodatkowy magazynek Magpul 25 nabojowy
- Szyna krótka pod bipod Magpul
- Niski bipod Leapers Tactical
- Pas dwupunktowy na bączkach QD
Powyższy komplet 9,1k. W rozliczeniu mogę rozważyć karabinek 22LR lub system CZ457 Varmint Match, coś co będzię bazą do karabinka PRS

Amunicja w liczbie około 300szt to co na zdjęciu
Cena 900zł za całość. Dla osoby, która weźmie zestaw cała amo za połowę ceny. Amo sprzedam tylko po tym jak pójdzie zestaw.

Mogę rozważyć sprzedaż zestawu bez pasa, bipoda i krótkiej szyny wtedy cena zestawu 8,7k. Zapraszam do negocjacji posiadaczy promesy.
Karabin mam od nowości, kupiony w maju zeszłego roku. Wystrzelone około 300szt, wszystko sprawne praktycznie zero śladów użytkowania. Rejon Mazowsze. Oczywiście zgadzam się na przestrzelanie karabinu na strzelnicy celem sprawdzenia sprzętu.

Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ