[S] Prasy LEE - Sprzedane

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Awatar użytkownika
Greenhard
Posty: 577
Rejestracja: piątek, 20 października 2017, 11:27

[S] Prasy LEE - Sprzedane

Post autor: Greenhard »

Czas przejść na magisterium elaboracji :) więc sprzedaje dobry i nie zużyty sprzęt.

1. Lee - Prasa Classic Cast + osadzarka spłonek małych i dużych - przebieg około 800 naboi 308 i 6.5. Smarowana, czyszczona i dbana. - 600 zł
2. Lee - Value Turret Press + osadzarka spłonek małych i dużych - przebieg około 200 szt 223. - 400 zł - jeszcze chyba na gwarancji w parabellum. Nie wiem tylko czy znajde trzpien obracający mechanizm bo wolałem robić to ręcznie.

Obie prasy kompletne i sprawne. Na nr 1 zrobiłem naboje z których strzeliłem 0.08 MOA na 100m a nr 2 to szedł z dozownika więc nie odnotowałem jakiś spektakularnych skupien. Robi jednak poprawną ammo do dynamiki. Szybko, sprawnie i bez problemu.

Do każdej z pras w cenie podajnik spłonek Lee Safety Prime. Do nr 1, podajnik na duże spłonki, do nr 2 podajnik na małe spłonki.
Zdjęcia dla zainteresowanych

O prasach pisać nie będę ale nr 1 to na prawdę kawał porządnej prasy. W ocenie forum snipershide na wysokim miejscu z uwagi na niskie tolerancje gotowego naboju.

Przesyłka paczkomatem 16 zł lub odbiór z Poznania
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 31 sierpnia 2020, 14:16 przez Greenhard, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Greenhard
Posty: 577
Rejestracja: piątek, 20 października 2017, 11:27

Post autor: Greenhard »

Nowa prasa już w drodze więc daje na prawdę dobre ceny dla forumowiczów elaboracji - dalsze negocjacje nie wchodzą w gre. Na razie ogłaszam się tylko tutaj. Jutro wrzucam ogłoszenie w inne media. Nie ukrywam że zależy mi na szybkiej sprzedaży. Prasa nr 1 zazwyczaj sprzedaje się na rynku wtórnym za 600 zł (bez podajnika spłonek) więc uważam że cena jest atrakcyjna. Pierwszy właściciel, niewielki przebieg, właściwa konserwacja. Do dziś prasa robi precyzyjną ammo. Do tego podajnik spłonek. Prasa nr 2 kupiona kilka miesięcy temu - dodaje paragon zakupu. Przebieg niewielki.

Nr 1 - 568,72 zł
Nr 2 - 385,83 zł

Przesyłka 14,39 zł paczkomatem
rado
Posty: 122
Rejestracja: czwartek, 23 października 2014, 11:52
Lokalizacja: pomorskie

Post autor: rado »

rezerwuję nr 2
Awatar użytkownika
bobers
Posty: 287
Rejestracja: poniedziałek, 28 maja 2018, 15:42
Lokalizacja: Szczecin i okolice

Post autor: bobers »

Biorę nr 1.

...a jeśli kolega powyżej się rozmyśli, to biorę obie.
.308 Win, .223 Rem, 12 ga, .22 LR, 9x19
Awatar użytkownika
Greenhard
Posty: 577
Rejestracja: piątek, 20 października 2017, 11:27

Post autor: Greenhard »

Sprzedane obie. Dziekuje za zainteresowanie i pozdrawiam obserwujacych. :)
ODPOWIEDZ