Leupold VX-3 4,5-14x50

Moderatorzy: wierzba, P_iter

DEDEk
Posty: 331
Rejestracja: niedziela, 17 października 2010, 10:47
Lokalizacja: Legnica

Leupold VX-3 4,5-14x50

Post autor: DEDEk »

Witam.
Ktoś oglądał tą lupkę? Chodzi mi przede wszystkim o to jak widać w nocy, oraz jak wygląda to podświetlanie (duplex i B&C) Czy podświetlany krzyżyk lub ta podziałka w b&c jakoś przeszkadza, daje poświatę? Obecnie mam IOR 4-14x56 z mp8h i jestem niezadowolony z podświetlenia (mam iorka z pierwszej serii jaka została wypuszczona) w ciemniejszą noc optycznie super ale jak się włączy świeczkę, na najmniejszy "bieg" to widać w lupce mocną poświatę i nie można strzelić. Rozładowanie baterii tez nic nie daje.
I tak się zastanawiam co przyciągnąć zza "wody" IOR'a takiego samego tylko nowszego gdzie problem podświetlenia został usunięty, czy Leupolda.
Pozdrawiam
JK
Janusz Wilczewski
Posty: 26
Rejestracja: sobota, 13 czerwca 2009, 12:27
Lokalizacja: Olsztyn

Leupold VX-3

Post autor: Janusz Wilczewski »

Witam,
mam taką lunetkę z myśliwską 4a. W nocy sprawdza się b. dobrze, ale lepsza jest z obiektywem 56.
Podświetlenie b.dobrze regulowanlne (kliki) z wyczuwalną przerwą -gaszącą kropkę.Duplex w myśliwstwie na pewno sprawdzi się, ale do wyczynu - lepsza B&C. Jeśli masz możliwość popatrz własnym okiem przez tę lunetkę, będziesz pewny, inaczej znowu możesz się zawieść.
Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ