Montaż > jaki? , Gdzie kupić?

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Cyrograf15
Posty: 740
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 17:21
Lokalizacja: Kraków

Montaż > jaki? , Gdzie kupić?

Post autor: Cyrograf15 »

Mam szyne Weavera na karabinie (6,5x55) i lunetke z tubusem calowym (Weaver 36x40) > czym to połączyć. Jaki montaż i gdzie kupić?
Wojtek
DEDEk
Posty: 331
Rejestracja: niedziela, 17 października 2010, 10:47
Lokalizacja: Legnica

Post autor: DEDEk »

Połącz tym http://swfa.com/Warne-Maxima-Quick-Deta ... P9915.aspx Mam takie, używam i jestem bardzo zadowolony. Diana w tarnowie ma takie obejmy Warna ale cene mają trochę wysoką. Możesz zamontować też na czeskich pierścieniach pod weavera. Równiez takich używam i na razie trzymają. Obie propozycje są stalowe!
Awatar użytkownika
forester2008
Posty: 1371
Rejestracja: czwartek, 03 lipca 2008, 12:20

Post autor: forester2008 »

forester
Awatar użytkownika
michalop
Posty: 159
Rejestracja: czwartek, 17 września 2009, 23:02
Lokalizacja: Münster/Sosnowiec

Post autor: michalop »

jeśli chcesz strzelać dalej, to lepiej użyć montażu z pochyleniem.
do lunety Weavera, z własnego doświadczeni,a polecam Burris Signature Zee - to te z niekoncentrycznymi plastikowymi wkładkami.
można dzięki nim uzyskać pochylenie do 40 MOA. Solidny stalowy montaż i do tego tani.
mam zamontowane w ten sposób Weaveyz T36 na moich na 6BR i .308


piotrek
6mmBR
Awatar użytkownika
Adeb
Posty: 200
Rejestracja: niedziela, 02 sierpnia 2009, 21:30
Lokalizacja: Bonn
Kontakt:

Post autor: Adeb »

forester2008 pisze:http://www.elaboracja.pl/forum/viewtopic.php?t=590
może jeszcze aktualne :-k
Wiekszy problem jest w tym, ze montaze Warne sa wlasnie w wysokosci podane w kupie sprzedam jeszcze w normalnej cenie. Wysokosc 16,5 mm to juz inna grupa cenowa. A roznica dla tych kilka milimetrow w Euro jesz znaczna.... szkoda
Cyrograf15
Posty: 740
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 17:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Cyrograf15 »

Juro jade postrzelać z tego co mam. Karabin właściwie nie sprawdzony po kupnie (tylko kilka strzałów na diopterze). Amunicja elaborowana (po raz pierwszy elaborowałem karabinową) na wszelki wypadek wezme paczke fabrycznej. Luneta nowa nigdy nie strzelana. Szyna pod montaż właśnie zamontowana nie testowana. Ciekawe czy znajde tarcze :D Spróbuje jeszcze następnie przerobić rączke zamka, wtedy nie będzie potrzebny tak wysoki montaż i może będzie łatwiej coś dobrać.
Wojtek
Awatar użytkownika
Adeb
Posty: 200
Rejestracja: niedziela, 02 sierpnia 2009, 21:30
Lokalizacja: Bonn
Kontakt:

Post autor: Adeb »

Nie zapomnij sciagnac zamka i popatrzec przez lufe, czy widzisz czarne tarczy. Potem sprawdz w lunecie, czy krzyz jest w srodku czarnego. To nigdy nie zawodzi i perwszy strzal masz zawsze w tarczy. Tylko niczego nie porusz przy ogladaniu. Zawsze mozesz doklikac lunata do srodka ale po tym cala procedura od nowa.
Milego strzelania
ODPOWIEDZ