[S] Karabin Cadex Lite Competition - Rezerwacja

Moderatorzy: wierzba, P_iter

IWO

[S] Karabin Cadex Lite Competition - Rezerwacja

Post autor: IWO »

Sprzedam obecnie posiadany karabin zbudowany przez Jane na osadzie Cadex Lite Comp ze składaną na prawą stronę kolbą oraz systemie Tikka T3x. w kalibrze .284 WIN. Karabin dzięki któremu zdobyłem do tej pory 4 złote medale a najważniejszy z nich dla mnie to złoto w trójboju Snajper Open w Skarżyski w czerwcu 2023 czyli zupełnie niedawno. Ze strzelań poligonowych najlepszy mój wynik to 4 miejsce na 1000 m w Orzyszu i 7 na około 1150 m w Drawsku na mistrzostwach europy. To tylko te dla mnie najważniejsze, Z karabinu wystrzelałem około 1750 pocisków (w tym 200 Sierra .183 gn oraz 1550 Berger Hybrid 184 gn).Trzeba się liczyć z tym, że za jakiś czas będzie zmienić lufę. Można wtedy pomyśleć nad innym kalibrem np jakąś 6 mm bo systemu nie będzie potrzeby zmieniać. Ale strzelając 10 pocisków w serii tak jak jest na większości zawodów potem jest przerwa przed kolejnym dystansem to jeszcze drugie tyle powinna lufa wytrzymać.

Jak ktoś będzie zdecydowany bardzo do przyjadę do Skarżyska na Zawody Rafała

Szczegóły:
Osada Cadex Lite Comp LA. w kolorze TAN składana na prawą stronę
System tikka t3x z szyną -0 moa lub -20 MOA
lufa .284 WIN Kriger 32", skok 7.5 pięcio bruzdowa, ryflowana, piaskowana, gwint pod hamulec lub hamulec z tłumikiem ( hamulca ani tłumika nie ma w tej cenie ale mam A-TEC` nowego więc można porozmawiać)
Spust tikka T3x - tuningowany przez Jane
Magazynek do osady Cadex do systemu Tikka t3x w rozmiarze LA 1 szt
Na osadzie zamontowano dwie szyny - jedna z przodu. By podwiesić karabin pod bipod Fortmayer (bipod to opcja jak ktoś chce może brać z bipodem wycenię dla zainteresowanego)
Druga na dole kolby pod monopod (widać na zdjęciach monopod Sako ale on nie jest raczej do sprzedania bo trudno go kupić a znacznie podnosiesie to cenę zestawu)
Mogę sprzedać ze spustem Bix&Endy, który jest obecnie zamontowany (dodatkowo 2500 zł)

Jak miałbym doradzać i przyszłym właścicielem miałby być strzelec początkujący to proponowałbym następującą opcję:
1. Osada Cadex Lite Comp LA
2. System tikka t3x
3 Szyna -20M OA
4. lufa .284 WIN Kriger 32", skok 7.5
5. Spust Bix&Andy
6. Szyna Arca AREA 419 CZ 457 30 MOA SCOPE RAIL W/LEVEL

Cena 20.750,00 zł.
Jeżeli ktoś chciałby mieć zestaw gotowy taki jak jest na zdjęciach (bez tylniego monopodu) czyli z luneta NF COMP. 15-55x52 FCR 1, w MOA oraz montażem Spuhr Sp3004 (OMOA, High 1,89" i L 126mm) to dodatkowo do dowolnej konfiguracji trzeba doliczyć 11.550,00 zł

Inne konfiguracje:
Ze spustem Tikka T3x i szyną -20MOA- 18250,00
Ze spustem Tikka T3x i szyną -0 MOA- 17750,00
Ze spustem Tikka T3x bez szyny Arca z szyna 0 MOA - 17000,00
Nabywca otrzyma około 150 łusek Lapua strzelonych kilka razy w tym karabinie oraz dokładne dane elaboracyjne.
Ponadtoo mam i mogę odsprzedać zestaw trzech matryc Redding Competition Die nr 58141 oraz bardzo dokładna matrycę Redding type S do pełnego formatu nr 77141.

Odpowiadając na pytania typu dlaczego sprzedaję odpowiadam - bo składam nowy także w kalibrze 0,284 ale typowo do tarczy na zupełnie innej osadzie i jedno strzałowym systemem.
Ten który mam obecnie był składany z myślą o tarczy i taktyce.

Karabin oraz całe wyposarzenie jest zakupione dla mnie przez mojego Sponsora więc na niektóre pozycje:
Luneta, montaż, spust Bix&Andy, szyna ARCA możliwa byłaby faktura VAT. Jak to dokładnie wygląda zorientuję się gdy znajdzie się potencjany nabywca

http://allegro.entos.pl/C1.jpg
http://allegro.entos.pl/C2.jpg
http://allegro.entos.pl/C3.jpg
Ostatnio zmieniony sobota, 02 grudnia 2023, 17:47 przez IWO, łącznie zmieniany 2 razy.
IWO

Re: [S] Karabin Cadex Lite Competition & TikkaT3x, 0.284 WIN

Odpowiadam na pytanie Adama, który zapytał mnie czy jak kupi ten karabin to będzie wygrywał zawody.
Z dużym prawdopodobieństwem tak się nie stanie.
Karabin to tylko jeden z elentów, ale bez dobrago karabinu i całej reszty to wyrzucanie pieniędzy w błoto.
Każdy strzał to dzisiaj 7,8,28,albo 50 zł (zależy kto z czego strzela)
To tak samo jak liczyć na to, że się uda nie dobierjąc odpowiednigo prochu, prędkości, naważki, pocisku, spłonki, głębokości osadzenia pocisku czy pozycji strzleckiej, która musi być dopracowana, wyytrenowana.
Wygrana to wypadkowa wszystkiego ale i to nie wystaczy bo akurat w tym dniu trzeba jeszcze trochę szczęścia, np lepsze warunki na osi w zmianie niż u kolegów.
Podsumowując:
  • Nie ma gewarancji, że nabywaca tego karabiunu nagle zacznie wygrwać zawody. Prędzej dam gwarancję na to że tak nie będzie
  • Jeżeli wszystko inne jest opanowane, wytrenowane i zgrane to z pewnością szansa wygranej jest większa niż z gorszej klasy karabinem bo tu liczą się
    także skupienia pocisków na tarczy a z tego karabinu da się uzyskać grupę 0,5 MOA albo lepiej na 800 metrów. Po prostu w tym dniu wszytko musi zagrać
  • Ten karabin jest dla kogoś, kto już dużo z tych rzeczy ma opanowane i wie czego potrzebuje albo dla strzelca początkującego, który dostanie
    wszystko na tacy, karabin łuski, dane elaboracji i nie będzie musiał dochodzić do tego latami wydając niepotrzebnie dużo pieniędzy.
Ostatnio zmieniony sobota, 02 grudnia 2023, 09:19 przez IWO, łącznie zmieniany 2 razy.
IWO

Re: [S] Karabin Cadex Lite Competition & TikkaT3x, 0.284 WIN

Happy Saturday

Dzisiaj do 22:00 cena niższa o 2000 PLN
By skorzystać z promocyjnej ceny trzeba kupić wpłacając całość lub zarezerwować wpłacając zadatek a jak kogoś znam osobiści i wiem że mogę zaufać to wystarczy magiczne słowo "BIORĘ":

Osada Cadex Lite Comp LA. w kolorze TAN składana na prawą stronę
System tikka t3x z szyną -0 moa lub -20 MOA
lufa .284 WIN Kriger 32", skok 7.5 pięcio bruzdowa, ryflowana, piaskowana, gwint pod hamulec lub hamulec z tłumikiem ( hamulca ani tłumika nie ma w tej cenie ale mam A-TEC` nowego więc można porozmawiać)
Spust tikka T3x - tuningowany przez Jane
Magazynek do osady Cadex do systemu Tikka t3x w rozmiarze LA 1 szt
Na osadzie zamontowano dwie szyny - jedna z przodu. By podwiesić karabin pod bipod Fortmayer (bipod to opcja jak ktoś chce może brać z bipodem wycenię dla zainteresowanego)
Druga na dole kolby pod monopod (widać na zdjęciach monopod Sako ale on nie jest raczej do sprzedania bo trudno go kupić a znacznie podnosiesie to cenę zestawu)
Mogę sprzedać ze spustem Bix&Endy, który jest obecnie zamontowany (dodatkowo 2500 zł)

Jak miałbym doradzać i przyszłym właścicielem miałby być strzelec początkujący to proponowałbym następującą opcję:
1. Osada Cadex Lite Comp LA
2. System tikka t3x
3 Szyna -20M OA
4. lufa .284 WIN Kriger 32", skok 7.5
5. Spust Bix&Andy
6. Szyna Arca AREA 419 CZ 457 30 MOA SCOPE RAIL W/LEVEL
Cena 18.750,00 zł.

Jeżeli ktoś chciałby mieć zestaw gotowy taki jak jest na zdjęciach (bez tylniego monopodu) czyli z luneta NF COMP. 15-55x52 FCR 1, w MOA oraz montażem Spuhr Sp3004 (OMOA, High 1,89" i L 126mm) to dodatkowo do dowolnej konfiguracji trzeba doliczyć 11.550,00 zł

Inne konfiguracje:
Ze spustem Tikka T3x i szyną -20MOA- 16250,00
Ze spustem Tikka T3x i szyną -0 MOA- 15750,00
Ze spustem Tikka T3x bez szyny Arca z szyna 0 MOA - 15000,00
Nabywca otrzyma około 150 łusek Lapua strzelonych kilka razy w tym karabinie oraz dokładne dane elaboracyjne.
ODPOWIEDZ