(ZG)Zakupy w Ohhunt

Moderatorzy: wierzba, P_iter

zoom2
Posty: 282
Rejestracja: wtorek, 19 września 2017, 10:09
Lokalizacja: Warszawa

(ZG)Zakupy w Ohhunt

Post autor: zoom2 »

Szukam kogoś kto w ciągu miesiąca maks dwóch chciałby kupić coś z Ohhunt.
Powód:
Ja chcę kupić krótkie łoże. Łoże jest tak małe, że paczka nie spełnia minimum gabarytowego by wysłać do Polski.
UWAGA! Nie kwota zamówienia jest za mała, tylko fizyczne wymiary paczki są za małe. Mnie na tę chwilę inne produkty Ohhunta nie interesują. Szukam kogoś kto swoim zamówieniem dopełni lub istotnie przekroczy to minimum wymiarowe.
Proponuję:
1. Ja z góry płacę za łoże.
2. Ja z góry płacę 20 USD na poczet kosztów dostawy. Kalkulator Ohhunta za samo łoże pokazuje 15 USD za dostawę. Duże i bardzo duże zamówienia to 20-25 USD. Tak czy siak 20 USD to przynajmniej 65-70 procent kosztów transportu dużej przesyłki. A z dużą dozą prawdopodobieństwa 20 USD pokryje całość kosztów przesyłki.
Ewentualnie możemy odwrócić role i ja mogę się podjąć organizacji zamówienia na tych warunkach, choć osobiście wolę wariant pierwszy.
Mieszkam w Warszawie. Wszystkie czynności można wykonać zdalnie więc lokalizacja jest sprawą wtórną.
W przypadku gdybym to ja robił zamówienie nie oczekuję 20 USD za transport. Transport rozliczymy proporcjonalnie.
Papug1972
Posty: 47
Rejestracja: środa, 20 listopada 2019, 11:35
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zakupy w Ohhunt

Post autor: Papug1972 »

Czesc

Łatwiej i szybciej bedzie Ci samemu to zrobic przy pomocy np. Polamera
https://www.taniestany.com/
Tylko nie wybierz opcji odbior osobisty w Warszawie a kurier do domu.
Chodzenie po bagnach wciaga.
zoom2
Posty: 282
Rejestracja: wtorek, 19 września 2017, 10:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: (ZG)Zakupy w Ohhunt

Post autor: zoom2 »

Dzięki,
sprawdzę
zoom2
Posty: 282
Rejestracja: wtorek, 19 września 2017, 10:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: (ZG)Zakupy w Ohhunt

Post autor: zoom2 »

Dostałem odpowiedź. Nie wysyłają paczek z częściami broni. Nie wnikają czy to istna czy nie istotna. Wystarczy, że do broni i nie ma dyskusji.
kahles
Posty: 523
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 22:46

Re: (ZG)Zakupy w Ohhunt

Post autor: kahles »

Kupowałem części do HK przez Amerykanos.O nic nie pytali...


...bo rozumiem że sklep w Europie nie ma tego co chcesz... https://www.ohhunt.com/collections/europe-warehouse
zoom2
Posty: 282
Rejestracja: wtorek, 19 września 2017, 10:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: (ZG)Zakupy w Ohhunt

Post autor: zoom2 »

@kahales,
jest dokładnie tak ja piszesz. A ja kupiłem przez Amerykanos. Po raz kolejny i chyba znowu z dobrym skutkiem. W sumie to się sam sobie dziwię, że od nich nie zacząłem bo to dobra firma i znana mi od kilku lat.
snajper
Posty: 557
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2008, 14:54
Lokalizacja: MAZOWIECKIE
Kontakt:

Re: (ZG)Zakupy w Ohhunt

Post autor: snajper »

ODPOWIEDZ