[K/P] Łuski 22lr

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Kondore
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 13 marca 2018, 16:26
Lokalizacja: Łuków

[K/P] Łuski 22lr

Post autor: Kondore »

Witam

Poszukuję łusek 22lr. Propozycje na priv.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
kuchartek
Posty: 151
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2016, 20:38
Lokalizacja: Borne Sulinowo

Pytanka dwa

Post autor: kuchartek »

W jakiej cenie jest 1 kg. takich łusek ?. Ile sztuk łusek mosiężnych wchodzi na 1 kg. ? Oczywiście rozmawiamy o mosiężnych.
Kondore
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 13 marca 2018, 16:26
Lokalizacja: Łuków

Post autor: Kondore »

Parę postów niżej ktoś mówił że sprzedawał po 15zł za kilo na skupie. Ale nie wiem tak na prawde dokładnie. To mało popularny temat ;) Czekam na jakąś propozycję. Oczywiście chodzi o mosiężne
Awatar użytkownika
P_iter
<font color=darkred>Administrator</font>
Posty: 2626
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: P_iter »

Podjedź na jakąś strzelnicę sportową. Myślę, że bez problemów uda Ci się tam odkupić parę kilo łusek do .22LR po cenie złomu.
Pozdrawiam
P_iter
SP0VIP
Kondore
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 13 marca 2018, 16:26
Lokalizacja: Łuków

Post autor: Kondore »

Pomysł dobry tak tez zrobię Ale jakby ktoś miał to też proszę o info.
Awatar użytkownika
kuchartek
Posty: 151
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2016, 20:38
Lokalizacja: Borne Sulinowo

Post autor: kuchartek »

Sprawdziłem moje łuski . Zostały umyte w myjce ultradźwiękowej i 100 g. łusek to ok. 150 sztuk. Oczywiście mosiężnych. Zapewne masz zamiar wykorzystać je do samodzielnego wykonywania płaszcza do pocisku .224 , będę kibicował . Mam około 6 kg. zbieranych od około roku na treningach i lokalnych zawodach. Zbieram także w celu samodzielnego wykonywania pocisków "za jakiś czas" . Za zgodą osób decyzyjnych na treningach i zawodach wstawiam swój pojemnik z kartką informacyjną jakie łuski i w jakim celu potrzebuję . Właściwie to "darczyńcy" sami dokonują wstępnej weryfikacji łusek. Mam je w wersji gładkiej i z pierścieniem tak ok. 3/5 wysokości. Ciekawe czy obie wersje nadają się do "elaboracji" ? Pozdrawiam.
Kondore
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 13 marca 2018, 16:26
Lokalizacja: Łuków

Post autor: Kondore »

Aktualne.
ODPOWIEDZ