[S] Sprzedam nowe Łuski Lapua 308 win boxer - 99 szt.

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Awatar użytkownika
Greenhard
Posty: 575
Rejestracja: piątek, 20 października 2017, 11:27

[S] Sprzedam nowe Łuski Lapua 308 win boxer - 99 szt.

Post autor: Greenhard »

Nowe. Kupione 15.01.2018 w w sklepie cel za 320 zł / 100 szt. Miały służyć do hi-end elaboracji ale projekt odwlecze się w czasie więc szkoda tych łusek na zwykłe matryce.
Łusek jest 99 szt bo jedną zostawiam sobie na wzór. Oczywiście oryginalne pudełko Lapua i dla dociekliwego kopia paragonu zakupu.
Sprzedam za 290 zł plus wysyłka 19 zł (ubezpieczam po ostatniej akcji zaginięcia jednej z moich przesyłek).
Możliwa wymiana za pociski do 308 (min 200 szt.) lub matryce osadzającą z mikrometrem - kwestie wymiany do dogadania
wyspiarz
Posty: 167
Rejestracja: wtorek, 05 kwietnia 2016, 19:06

Post autor: wyspiarz »

a nie chcesz oddać 100 łusek i czy jest możliwość negocjacja ceny ??. W ogóle to zobacz czy tam nie ma 101 łusek. Ojciec w 223 miał 101. BTW po co ci ta jedna na wzór ?? wymiar łuska ma standardowy na wzór to możesz sobie wziąć każdą inną ;).



pzdr. Łukasz
Awatar użytkownika
piotrjub
Posty: 1462
Rejestracja: sobota, 26 listopada 2011, 16:34
Lokalizacja: 3 Miasto
Kontakt:

Post autor: piotrjub »

Na małe czy duże spłonki ?
wyspiarz
Posty: 167
Rejestracja: wtorek, 05 kwietnia 2016, 19:06

Post autor: wyspiarz »

Palma są na małe


pzdr. Łukasz
Awatar użytkownika
Greenhard
Posty: 575
Rejestracja: piątek, 20 października 2017, 11:27

Post autor: Greenhard »

Oddać nie mogę bo rozpakowałem pudełko - to raz
dwa jedna łuska jest na wzór ponieważ mam jeszcze kilkaset łusek Lapua używanych i nie tylko wymiar długości się liczy, w łusce można mierzyć jeszcze kilka innych parametrów a z racji tego że mam semi-auto to łuski za każdym razem prefabrykuje do wymiaru nominalnego.
Negocjacja ceny wchodzi w gre w zakresie wysyłki - zawsze można odebrać osobiście :)
Łuski są nowe i jeśli ktoś planował taki zakup to 30 zł taniej niż w sklepie jest jakąś opcją. Myślę że razem z wysyłką można zejść do 300 zł
Jak napisałem to wersja box na duże spłonki
wyspiarz
Posty: 167
Rejestracja: wtorek, 05 kwietnia 2016, 19:06

Post autor: wyspiarz »

Do semi auto i tak będziesz formatować ;) to nie wiele ci zmienia łuska wzorcowa w postaci NOWEJ lapuy ;), bo po formacie bedzie taka jak matryca ją uformuje, można to modyfikować np shellholderami ale to i tak bedzie dopasowanie do matrycy kwestia wysokosci zostanie... I tyle ..


pzdr. Łukasz
Awatar użytkownika
Greenhard
Posty: 575
Rejestracja: piątek, 20 października 2017, 11:27

Post autor: Greenhard »

Nie mówie nie :), jeśli zainteresowany zakupem uprze się żeby było 100 szt. to znowu ja nie będę stał okoniem w strone transakcji :)
Awatar użytkownika
Greenhard
Posty: 575
Rejestracja: piątek, 20 października 2017, 11:27

Post autor: Greenhard »

Nieaktualne - doszło do wymiany :)
ODPOWIEDZ