Kolba Beretta 686 e sporting

Moderatorzy: wierzba, P_iter

DEDEk
Posty: 331
Rejestracja: niedziela, 17 października 2010, 10:47
Lokalizacja: Legnica

Kolba Beretta 686 e sporting

Post autor: DEDEk »

Cześć!
Gdzie można kupić kolbę do Beretty 682/686 w polsce lub za granicą? Szukałem na egun.de i są tylko do Perazzi. Jaki jest mniej więcej koszt takiej kolby?
KubaG
Posty: 218
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 18:48
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: KubaG »

Kolbe z regulacja kolby ktoś mi kiedyś proponował za 1000 albo 1500złotych ... nie pamiętam.
PiotrL
<font color=navy>Moderator</font>
Posty: 1435
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 10:21

Post autor: PiotrL »

Zrób sobie na miare - podejrzewam ze w 1000-1200 zł sie zmieścisz a bedziesz miał to co chcesz
Piotr
DEDEk
Posty: 331
Rejestracja: niedziela, 17 października 2010, 10:47
Lokalizacja: Legnica

Post autor: DEDEk »

Akurat te kolby oryginalne mi leżą tylko, że pajac od którego kupiłem broń upier*olił 5cm kolby... Sam nie wiedząc czemu (ponoć lepiej mu wtedy leżała) I zrobił to dośc ordynarnie bo drzewo jest pozdzierane jak by piłą spalinową ciął..............
Więc kolba jest dla mnie za krótka i nic na skeecie nie moge trafić ;(
Awatar użytkownika
lu.dzie
Posty: 351
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 17:18

Post autor: lu.dzie »

Zawieź to kolbiarzowi, niech Ci to obejrzy. Pewnie bez problemu da się to przedłużyć.
KubaG
Posty: 218
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 18:48
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: KubaG »

DEDEk - to ją przedłuż u rusznikarza/kolbiarza ...
DEDEk
Posty: 331
Rejestracja: niedziela, 17 października 2010, 10:47
Lokalizacja: Legnica

Post autor: DEDEk »

W sumie też racja... Przecież kolbiarz może ją nie dość, że wydłużyć to i odnowić dać nową powłokę... Heh zaćmiło mnie i nie pomyślałem o tym :-)
walther
Posty: 454
Rejestracja: czwartek, 11 listopada 2010, 10:21

Post autor: walther »

Zawież do jakiegoś dobrego stolarza meblowego niech wyrówna osadę (obetnie to obstrzępione )
Oryginalna gumę wywal - od Beretty nie nadaje sie ,nie ma slizgu , oklejanie taśma też wiele nie daje bo latem to wszystko pływa i sie odkleja jako zabezpieczenie dorazne moze być ale na dłużej nic z tego

Po przycięciu spasuj sobie długośc osady i przedłużki
Przedłużkę z drewna orzechowego dorabiaj z jednego kawałka drewna tak aby była od razu stopką
Sądzę że do tego nie potrzeba kobiarza specjalisty -wystarczy zwykły stolarz który ma na to czas
Lub poczytaj porady Ciupisa u Janickiego i mając do pomocy forumowicza o nicku Lesław spróbuj wykonać to sam

kiedyś musiałem skracać osadę w Citori -zaniosłem zdemontowaną osadę do kolegi stolarza w moim miasteczku
Problem polegał na tym że stopka w Browningu jest paraboliczna -koleś zrobił szablon i przyciął idealnie ,skasował mnie 30 zł (za ten szablon )

Tylko nie pomyl cieśli ze stolarzem
Pozdrawiam
walther
Posty: 454
Rejestracja: czwartek, 11 listopada 2010, 10:21

Post autor: walther »

ODPOWIEDZ