Do usunięcia

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Awatar użytkownika
azmoda
Posty: 658
Rejestracja: środa, 10 marca 2010, 00:27

Do usunięcia

Post autor: azmoda »

Do usunięcia
Ostatnio zmieniony czwartek, 15 lutego 2018, 18:25 przez azmoda, łącznie zmieniany 1 raz.
kahles
Posty: 523
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 22:46

Post autor: kahles »

magnesują?
poetam
Posty: 37
Rejestracja: wtorek, 24 stycznia 2017, 14:43

Post autor: poetam »

Biorę
Awatar użytkownika
azmoda
Posty: 658
Rejestracja: środa, 10 marca 2010, 00:27

Post autor: azmoda »

kahles pisze:magnesują?
Nie, z zewnątrz miedź w środku ołów.
kahles
Posty: 523
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 22:46

Post autor: kahles »

Wezmę 500 szt
Reszta PW
Adamo87
Posty: 6
Rejestracja: sobota, 26 sierpnia 2017, 16:36

Post autor: Adamo87 »

Ja również jestem zainteresowany kupnem 500 szt. Proszę o dalsze informacje na PW
kahles
Posty: 523
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 22:46

Post autor: kahles »

Adamo87 pisze:Ja również jestem zainteresowany kupnem 500 szt. Proszę o dalsze informacje na PW
do mnie nigdy nie dotarły
Awatar użytkownika
azmoda
Posty: 658
Rejestracja: środa, 10 marca 2010, 00:27

Post autor: azmoda »

kahles pisze:do mnie nigdy nie dotarły
To się zgadza, ale odpisałem przecież, że za pobraniem nie wysyłam :roll:
kahles
Posty: 523
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 22:46

Post autor: kahles »

azmoda pisze:
kahles pisze:do mnie nigdy nie dotarły
To się zgadza, ale odpisałem przecież, że za pobraniem nie wysyłam :roll:

Nic nie napisałes.PW ma to do siebie że sie nie usuwa i nie mam nic od Ciebie.
Oczywiście nie ma to znaczenia.Dla mnie jesteś sprzedajacym ktorego omijam.
Można sprzedać i sprzedawać...
Banialuki o "złych doświadczeniach..." można wsadzić do działu sf. tym bardziej ze kupujacy pokrywa koszty
Po to jest forum by o kupujacym ktory nie odbierze przesyłki napisać.
Awatar użytkownika
azmoda
Posty: 658
Rejestracja: środa, 10 marca 2010, 00:27

Post autor: azmoda »

kahles pisze:Nic nie napisałes.PW ma to do siebie że sie nie usuwa i nie mam nic od Ciebie.
Nie mam pojęcia czemu. Może pełna skrzynka odbiorcza albo jakiś błąd?
kahles pisze:Banialuki o "złych doświadczeniach..." można wsadzić do działu sf. tym bardziej ze kupujacy pokrywa koszty
Po to jest forum by o kupujacym ktory nie odbierze przesyłki napisać.
A widzisz, mi tutaj nie o kupujących chodzi. Akurat ludzi z forum uważam za osoby na poziomie, zwłaszcza jak mają dłuższy staż i nie boję się niczego z ich strony, w tym o nieodebranie paczki za pobraniem. Przykre doświadczenia mam z Pocztą Polską i wpłatami pobrania na konto. Etykieta na paczce wypełniana jest ręcznie i potem mają zasłonę, że "numer rachunku został wpisany niepoprawnie". A jak mam potwierdzenie nadania to mówią, że "pańska jedynka wygląda jak czwórka i stąd brak przelewu" czy coś w tym stylu. Raz się kopałem z koniem 2 miesiące by dostać pieniądze i stąd uraz. Przykro mi, że traktujesz to jako brak zaufania do Ciebie jako Kolegi z forum. Nic z tych rzeczy.

Jeśli dalej jesteś zainteresowany pociskami to w ramach rekompensaty i przeprosin wyślę Ci je bez kosztów wysyłki (przesyłka gratis).
Awatar użytkownika
goostav
Posty: 792
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 21:12
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Post autor: goostav »

Wysłałem przekaz na 500 pocisków plus koszty wysyłki 29 pazdziernika. Do dnia dzisiejszego nie dotarły. Sprzedajacy nie odpowiedział teź na wiadomość aby powiadomił po wysłaniu, czyli rozumiem, źe nawet ich nie wysłał. To mój pierwszy taki przypadek na tym forum.
Goostav
kahles
Posty: 523
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 22:46

Post autor: kahles »

:shock:
Awatar użytkownika
azmoda
Posty: 658
Rejestracja: środa, 10 marca 2010, 00:27

Post autor: azmoda »

Koledzy, pociski są w drodze. Przelew wysyłany 29.10 dotarł 30.10 ale do środy byłem w rozjazdach jak zresztą większość nas - 1. listopada było święto. Mija dziś 5 dni roboczych. Tematem zająłem się od czwartku, a musiałem uzupełnić zapas gdyż po sprzedaniu 3 tysięcy mi się skończyły. Wszyscy, którzy je zakupili dostaną je w tym tygodniu.
Chyba nie ma zbytnio powodu wszczynać alarmu :roll:
Awatar użytkownika
goostav
Posty: 792
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 21:12
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Post autor: goostav »

azmoda pisze:Koledzy, pociski są w drodze. Przelew wysyłany 29.10 dotarł 30.10 ale do środy byłem w rozjazdach jak zresztą większość nas - 1. listopada było święto. Mija dziś 5 dni roboczych. Tematem zająłem się od czwartku, a musiałem uzupełnić zapas gdyż po sprzedaniu 3 tysięcy mi się skończyły. Wszyscy, którzy je zakupili dostaną je w tym tygodniu.
Chyba nie ma zbytnio powodu wszczynać alarmu :roll:

Minąl magiczny "TEN" tydzień a pocisków jak nie było....tak nie ma :( !! Jak w poprzednim poście powiem, że nie spotkałem się z takim postępowaniem do tej pory.
Czy Kolega może podać do wiadomości publicznej, kiedy to wysłał do mnie paczkę? Warto aby wszyscy potencjalni klienci mieli świadomość z kim mają do czynienia i jak mogą być potraktowani.
Goostav
Awatar użytkownika
P_iter
<font color=darkred>Administrator</font>
Posty: 2625
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: P_iter »

Jestem zaskoczony całą sytuacją. Kolega azmoda jest starym użytkownikiem FE i nie sądzę aby zamierzał kogoś oszukać. Oczywiście w przypadku konieczności dochodzenia swoich praw na drodze prawnej, Administracja forum deklaruje całkowitą współpracę. Sugeruję jednak jeszcze trochę zaczekać i nie podejmować pochopnych decyzji.
Mod.
Pozdrawiam
P_iter
SP0VIP
Awatar użytkownika
goostav
Posty: 792
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 21:12
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Post autor: goostav »

Ja absolutnie nie uważam, że kol. Azmoda chce kogoś oszukać, jedynie po własnym doświadczeniu sądzę, że stwarza wrażenie jakby miał to co chce sprzedać, a w rzeczywistości jest chyba inaczej. Gdyby poinformował na początku jaki jest możliwy termin dostawy to ok, ale niestety nie.
Goostav
kahles
Posty: 523
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 22:46

Post autor: kahles »

goostav pisze:Ja absolutnie nie uważam, że kol. Azmoda chce kogoś oszukać, jedynie po własnym doświadczeniu sądzę, że stwarza wrażenie jakby miał to co chce sprzedać, a w rzeczywistości jest chyba inaczej. Gdyby poinformował na początku jaki jest możliwy termin dostawy to ok, ale niestety nie.
Właśnie dlatego proszę zawsze o wysyłke za pobraniem.Jak widać w powyższej sprawie jest to bezpieczna dla kupującego metoda.
Mi odmówił choć także na forum jestem prawie 8 lat

Nalezy poczekać i dac koledze szanse na kilka słów wyjaśnienia.Może choroba,zadarzenie losowe lub inne przeciwności losu zajmują jego głowę...
Awatar użytkownika
azmoda
Posty: 658
Rejestracja: środa, 10 marca 2010, 00:27

Post autor: azmoda »

Przesyłka została nadana 7.11 priorytetem, więc powinna dojść bez problemu w tamtym tygodniu. Nic na Pocztę Polską nie poradzę.
kahles
Posty: 523
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 22:46

Post autor: kahles »

azmoda pisze:Przesyłka została nadana 7.11 priorytetem, więc powinna dojść bez problemu w tamtym tygodniu. Nic na Pocztę Polską nie poradzę.
To wyślij zaiteresowanemu nr nadania i miej spokój.
Awatar użytkownika
azmoda
Posty: 658
Rejestracja: środa, 10 marca 2010, 00:27

Post autor: azmoda »

kahles pisze:To wyślij zaiteresowanemu nr nadania i miej spokój.
Tak też zrobiłem
donpablos
Posty: 508
Rejestracja: czwartek, 12 marca 2015, 12:36

Post autor: donpablos »

azmoda pisze:
kahles pisze:To wyślij zaiteresowanemu nr nadania i miej spokój.
Tak też zrobiłem
nie chcę się wtrącać między wódkę a zakąskę, ale mam zawodowo do czynienia z różnymi firmami przesyłkowymi i na poczcie to się coraz częściej zdarza
szczególnie w dużych miastach - Warszawa, Wrocław , Kraków

listonosze się zwalniają - bo mają lepsze konkurencyjne oferty, nie ma kto przesyłek roznosić - więc opóźnienia w doręczeniach zdarzają się coraz częściej
ODPOWIEDZ