Używana broń myśliwska, sportowa i kolekcjonerska

Moderatorzy: wierzba, P_iter

ODPOWIEDZ
winek64
Posty: 571
Rejestracja: czwartek, 23 września 2010, 12:32
Lokalizacja: Podkarpacie

Używana broń myśliwska, sportowa i kolekcjonerska

Post autor: winek64 »

Jestem na forum od siedmiu lat a w związku z otrzymaniem koncesji na obrót bronią i amunicją założyłem swoją stronę na którą zapraszam kolegów.
www.bronmagnum.pl
W ofercie używana broń na każdą kieszeń od klasycznych świniobijów za 2 tysiące i mniej po prawdziwe cacka w idealnym stanie.
Zaczynam od broni myśliwskiej na której się najlepiej znam ale w ofercie jest i broń sportowa i optyka a za niedługo będzie również broń kolekcjonerska.
Mogę rownież pomóc czy pośredniczyć w zakupie i sprowadzeniu broni z Niemiec.
andy7
Posty: 1648
Rejestracja: sobota, 21 lutego 2015, 22:01
Lokalizacja: co skad ? Z miasta Hamow i Burkow

Post autor: andy7 »

Sugeruje abys zdjecia broni dlugiej robil w zaleznosaci albo na bialym przescieradle albo na czarnym lub zielonym aksamicie bo na tych rogach lamiesz kontury i nieciekawie to wyglada.

Rozumiem, ze niemasz zbyt duzo towaru ale umieszczenie tej 9 - ki w trzech czy 4 rubrykach to moim zdaniem przerost formy nad trescia

zycze powodzenia w dzialalnosci.

:wink:
Ostatnio zmieniony środa, 17 maja 2017, 22:36 przez andy7, łącznie zmieniany 1 raz.
winek64
Posty: 571
Rejestracja: czwartek, 23 września 2010, 12:32
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: winek64 »

wezmę wszystkie sugestie pod rozwagę
winek64
Posty: 571
Rejestracja: czwartek, 23 września 2010, 12:32
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: winek64 »

Pojawiło się na mojej stronie ogłoszenie kolegi dotyczące sprzedaży szczeniaków rasy gończy francuski. Kolega hoduje również gończe polskie i sam nabyłem od niego szczeniaka. Kolega zajmuje sie zawodowo psami jest przewodnikiem psa i poluje od wielu lat. Ma na prawdę bardzo duże doświadczenie i dobrą rękę do psów. Istnieje możliwość nabycia psa wstępnie już ułożonego. Więcej informacji na http://bronmagnum.pl/produkt/szczeniaki ... francuski/
wozzi
Posty: 1995
Rejestracja: środa, 02 marca 2011, 18:14
Lokalizacja: Hamburg

Post autor: wozzi »

Ale te Francuzy to brzydale... :wink: :lol:
.303 brit .308 win 6,5x55 .45acp 9x19mm .22lr .357
ODPOWIEDZ