Redding

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Awatar użytkownika
Adico
Posty: 218
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 23:48
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Adico »

Fakt do prawie każdej da się wkręcić - ale w Hornady adapter jest juz w zestawie :eeg/: i kolorystycznie mi do Vmaxów pasowała, a poza tym każdy wie że czerwony jest szybszy od zielonego :whistle:
Obecnie mam dwie - obie czerwone - Hornady do elaboracji właściwej i Lee tupu "C" do usuwania spłonek. Przez ręce przeszły mi prasy wszystkich czołowych firm i podpisuję sie pod tym co napisał wcześniej Lu.dzie
Hornady Lock-N-Load
Lyman Crusher 2
RCBS Rock Chucker
Redding Big Boss
kolejnosc przypadkowa.
wierzba
<font color=darkred>Administrator</font>
Posty: 714
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2011, 09:01
Lokalizacja: Józefosław

Post autor: wierzba »

Ale wydawało mi się że HDY L'n'L jest aluminiowa - przynajmniej jak szukałem opinii na forach za oceanem to użytkownicy narzekali na szubkie łapanie luzów i polecali zamiast prasy "cast iron" RCBS, Regddinga czy Lymana zamiast Hornady.
Wydawało mi się ?
pozdrawiam
Andrzej Wierzbicki
SQ5KWL
wozzi
Posty: 1995
Rejestracja: środa, 02 marca 2011, 18:14
Lokalizacja: Hamburg

Post autor: wozzi »

@Adico: Co-Ax tez jest czerwona i do tego Forster należy do czołowych producentów... :wink:
.303 brit .308 win 6,5x55 .45acp 9x19mm .22lr .357
Cyrograf15
Posty: 740
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 17:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Cyrograf15 »

Ja mam czerwone LEE, ten sprzęt jest faktycznie najszybszy z tym że do wymiany. Wszystko co dokupuje to zielone lub srebrne, do czerwonego mam uraz.
Wojtek
Awatar użytkownika
Adico
Posty: 218
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 23:48
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Adico »

wozzi a czy ja napisałem że Co-Ax nie jest dobra? - przecież czerwona :eeg/: Ja zostawiłem sobie dwie i padło na to jak wyżej pisałem.
Hornady to faktycznie stop nieżelazny, można to na upartego aluminium nazwać ale i alu wystepuje w różnych gatunkach. Co do luzów to jeszcze nie stwierdziłem, ale prasa ma w sumie mały przebieg - coś koło 5tyś sztuk, a do tego nie wybijam na niej spłonek, a to przy tym najwięcej paskudztwa na tłok spada i jak papier ścierny działa. Czasem kusi mnie żeby sobie samemu prasę zrobić bo dostęp do precyzyjnych obrabiarek mam, ale na szczęście czasu brak :eeg/:
ODPOWIEDZ