Co zrobić z bronią w hotelu

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Awatar użytkownika
XTom
Posty: 46
Rejestracja: sobota, 28 sierpnia 2010, 22:53
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: XTom »

Kurcze potrzebuję rady na szybko. Muszę wyjechać jutro i zabrać ze sobą dubeltówke bo w sobotę rano mam Hubertusa i nie ma możliwości żebym do domu po nią wrócił. Noc w hotelu. I teraz co mam z bronią zrobić? Zadzwoniłem do komisariatu czy nie mogę tam zostawić w depozyt na noc, ale odmówili. W samochodzie z tego co wiem nie można. Pokój hotelowy też do niczego...

pozdrawiam
tomek
Awatar użytkownika
P_iter
<font color=darkred>Administrator</font>
Posty: 2626
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: P_iter »

Wpuść w nogawkę spodni :D


Dlaczego pokój hotelowy jest nie koszerny? Dużo lepiej mieć broń przy sobie niż w samochodzie.
Pozdrawiam
P_iter
SP0VIP
Awatar użytkownika
sokal
Posty: 876
Rejestracja: środa, 23 czerwca 2010, 13:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: sokal »

a dokąd jedziesz do tego hotelu, może któryś z kolegów przechowa Ci w szafie... Hotel odpada bo rozumiem że broń miałaby zostać bez opieki. Ewentualnie użycz broń koledze z którym spotkasz się na Hubertusie.
Ostatnio zmieniony czwartek, 04 listopada 2010, 20:49 przez sokal, łącznie zmieniany 1 raz.
Cyrograf15
Posty: 740
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 17:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Cyrograf15 »

W aucie nie zostawiaj, lepiej w hotelu przy sobie.
Wojtek
Awatar użytkownika
forester2008
Posty: 1371
Rejestracja: czwartek, 03 lipca 2008, 12:20

Post autor: forester2008 »

XTom pisze:Kurcze potrzebuję rady na szybko. Muszę wyjechać jutro i zabrać ze sobą dubeltówke bo w sobotę rano mam Hubertusa i nie ma możliwości żebym do domu po nią wrócił. Noc w hotelu. I teraz co mam z bronią zrobić? Zadzwoniłem do komisariatu czy nie mogę tam zostawić w depozyt na noc, ale odmówili. W samochodzie z tego co wiem nie można. Pokój hotelowy też do niczego...

pozdrawiam
tomek
Eeee.
Jedziesz na Huberta i nocujesz w hotelu :shock:
Jezeli to gdzies kolo Bialej Podl. to zapraszam do mnie - obszerna szafa na bron do dyspozycji, kolacja tez :D
A` propos broni - u mnie w fabryce funkcjonuje pojecie "rozproszenia ryzyka" tak wiec lufy zabierz do hotelu, reszte zostaw w samochodzie :eeg/: to taki zarcik :D
Darz Bor
forester
Awatar użytkownika
Adeb
Posty: 200
Rejestracja: niedziela, 02 sierpnia 2009, 21:30
Lokalizacja: Bonn
Kontakt:

Post autor: Adeb »

A jak juz nie znajdziesz zadnej kolezenskiej szafy:
typ dla ciebie i policji.
Oddaj bron do zlomowania - policja wtedy przyjmuje bron do depozytu a na nastepny dzien zrezygnuj ze zlomowania i odbierz spowrotem
Druga rada - obgadaj to wczesniej.
Trzecia rada - nie pisz wnioskow ani gdzie jestes ani co robisz jak masz takie problemy na forum
Awatar użytkownika
P_iter
<font color=darkred>Administrator</font>
Posty: 2626
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: P_iter »

Adeb pisze:Trzecia rada - nie pisz wnioskow ani gdzie jestes ani co robisz jak masz takie problemy na forum
No coś Ty? Dlaczego ma nie pisać? Pan Komisarz zrozumie, w końcu też jest człowiekiem :D
Tak ogólnie, to spoko. XTom uśpił czujność wszelkich służb wątkiem na trzy strony.
Pozdrawiam
P_iter
SP0VIP
Awatar użytkownika
Adeb
Posty: 200
Rejestracja: niedziela, 02 sierpnia 2009, 21:30
Lokalizacja: Bonn
Kontakt:

Post autor: Adeb »

Ja to metode trenowalem 8-)
Awatar użytkownika
lu.dzie
Posty: 351
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 17:18

Post autor: lu.dzie »

Tomek, nie rób śmietnika na forum. Są różne działy o różnej tematyce. Kwestia czy spać z Bronią w hotelu czy w samochodzie czy ją wypożyczyć policjantom wykracza poza ramy działu "optyka".
Przenoszę to do "Sprawy różne, nie całkiem w temacie".
ODPOWIEDZ