Stopka kolby regulowana

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Awatar użytkownika
goostav
Posty: 792
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 21:12
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Stopka kolby regulowana

Post autor: goostav »

Szukam regulowanej stopi kolby - góra-dół, ciężko coś znaleźć, wybór nie za duży. Może ktoś podpowie gdzie tego poszukać ? Stopka do kolby sportowej.
Goostav
Awatar użytkownika
donkihot
Posty: 1340
Rejestracja: piątek, 26 maja 2017, 11:20
Lokalizacja: Dąbrówka- woj. Mazowieckie
Kontakt:

Post autor: donkihot »

To zależy czego szukasz?
Wpisałem w google grafika "regulowana stopka kolby" i aż się wylewa.
Ja mały kaliber i może być twarda polecam tą od Zanbellan-a (sam używam i jestem zadowolony)
Jak duży kaliber to coś miękkiego , też jest w czym wybierać.
Walczący z wiatrakami.
Zajrzyj na moją stronę WWW
Awatar użytkownika
goostav
Posty: 792
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 21:12
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Post autor: goostav »

Moim zdsaniem nie zabardzo jest w czym wybierać, też tak szukałem, a z ciekawości, ta Zanbellan jest regulowana góra-dół też, czy tylko skrzydełka? Ja szukam do 308win i w pewnym momencie o niej też myślałem.
Goostav
Awatar użytkownika
donkihot
Posty: 1340
Rejestracja: piątek, 26 maja 2017, 11:20
Lokalizacja: Dąbrówka- woj. Mazowieckie
Kontakt:

Post autor: donkihot »

Jest regulowana we wszystkich płaszczyznach: skrzydełka, góra-dół, prawo-lewo i jeszcze można ją skręcić w osi pinowej
Nie wiem czy opisałem dość jasno 3 płaszczyzny + skrzydełkami do wypukłości ramienia, oprócz tego mój model ma w dolnym skrzydełku dziurkę do przykręcenia haka.
Ma małą powierzchnię i przy .308 może Ci ramię zgilotynować, jest dobra do pneumatyki lu LR22 na większym nie chciałbym z niej strzelać.
Poszukaj używki z jakiegoś starego LR22 czasem pojawiają się na allegro lub olx lub podzwoń po tych firmach co sprzedają broń używaną, w Waltherach, K150 czy sowieckich CM2 były genialne gumowe coś jak ta:
http://globus.com.pl/sklep/wegu-gft-stopka-do-broni-14/
Walczący z wiatrakami.
Zajrzyj na moją stronę WWW
tomek5308
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek, 29 sierpnia 2016, 23:21
Lokalizacja: Kwidzyn

Post autor: tomek5308 »

Kolega Jasno z beżowego robi fajne stopki regulowane. Używam takiej na 223 i jest super. Mogę polecić.
ODPOWIEDZ