broń na 600-800m

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Pawellang
Posty: 36
Rejestracja: piątek, 18 września 2015, 08:46

Post autor: Pawellang »

piotrjub pisze:a powiedz na czym ta twoja wina polegała? po każdym strzale widziałeś w czarnym na 600m i 800m przestrzeliny ?
Piotruś ja po prostu słabo jeszcze strzelam i wiem że to moja wina :)
Był duży miraż a ja na siłe próbowałem oddać 2 pierwsze strzały z powiększenia 40 gdzie pływała mi cała tarcza.
Dopiero przy kolejnych 3 na mniejszym powiększeniu widziałem gdzie celuję - ot takie głupie błędy nowicjusza.
Myślę, że Ty byś zrobił dużo lepsze skupienia z tego karabinu, o czym mam nadzieję się nie długo przekonamy.
Awatar użytkownika
zuxon
Posty: 111
Rejestracja: wtorek, 06 stycznia 2015, 16:50
Lokalizacja: warszawa

Post autor: zuxon »

piotrjub pisze:a powiedz na czym ta twoja wina polegała? po każdym strzale widziałeś w czarnym na 600m i 800m przestrzeliny ?
Piotr ocenia na dobrze , jak na pierwszy raz to Pawel dobrze wypadl , jedynie klopoty z wyliczeniem srodka tarczy , nawazka dosc szybka , 54, 5 gr ale mysle ze sprobuje troszke szybszą , poszukam 56 , 5 , 6 ,7 ,8,9 tak z 890 m/s , :D :D :D
nc rado&m.menke
andy7
Posty: 1648
Rejestracja: sobota, 21 lutego 2015, 22:01
Lokalizacja: co skad ? Z miasta Hamow i Burkow

Post autor: andy7 »

zuxon pisze: Piotr ocenia na dobrze , jak na pierwszy raz to Pawel dobrze wypadl , jedynie klopoty z wyliczeniem srodka tarczy , nawazka dosc szybka , 54, 5 gr ale mysle ze sprobuje troszke szybszą , poszukam 56 , 5 , 6 ,7 ,8,9 tak z 890 m/s , :D :D :D
Czyzbys sie na Rafala szykowal ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:crossy:
Awatar użytkownika
piotrjub
Posty: 1444
Rejestracja: sobota, 26 listopada 2011, 16:34
Lokalizacja: 3 Miasto
Kontakt:

Post autor: piotrjub »

Stary, wynik daj Boże mi tak wychodziło :D
Dlatego zdziwiłem się na słowa że jest tam jakaś twoja wina - pamiętaj że to jest jak piszesz 600m i 800m.
Dalej piszesz że był miraż - Ok niech sobie będzie ale w takim razie nie widziałeś przestrzeliny po każdym strzale dlatego dopytanie
skąd wiedziałeś że robiłeś coś źle i które to konkretne strzały.
Tylko pogratulować strzelań na takim dystansie - powinieneś zapisać się na mistrzostwa czerwcowe, z takim wynikiem nie ma na co czekać.
Dodatkowo zdobędziesz tak potrzebne każdemu doświadczenie.
bodzyn
Posty: 60
Rejestracja: wtorek, 21 kwietnia 2015, 09:33
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: bodzyn »

cena nadal 4500 netto czy coś zeszliście z ceny?
Pawellang
Posty: 36
Rejestracja: piątek, 18 września 2015, 08:46

Post autor: Pawellang »

Zależy który model :)
Ceny generalnie się nie zmieniły za to czas oczekiwania wynosi teraz 60 dni.
bodzyn
Posty: 60
Rejestracja: wtorek, 21 kwietnia 2015, 09:33
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: bodzyn »

.284 32"
Awatar użytkownika
piotrjub
Posty: 1444
Rejestracja: sobota, 26 listopada 2011, 16:34
Lokalizacja: 3 Miasto
Kontakt:

Post autor: piotrjub »

Ta podana cena ty chyba nawet w EUR nie starczy :D
bodzyn
Posty: 60
Rejestracja: wtorek, 21 kwietnia 2015, 09:33
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: bodzyn »

Mogłem się pomylić o 300 ojro - customy nie są takie drogie jak się niektórym wydaje :) Myślałem o kupnie tego karabinu ale Dolphin, który jest równie rewelacyjny (moim .308 zrobiłem ostatnio w Skarżysku grupę 0.25MOA na 800m) jest tańszy, więc zarobi pewnie Mik.
Awatar użytkownika
piotrjub
Posty: 1444
Rejestracja: sobota, 26 listopada 2011, 16:34
Lokalizacja: 3 Miasto
Kontakt:

Post autor: piotrjub »

a grupa to ile strzałów ?
bodzyn
Posty: 60
Rejestracja: wtorek, 21 kwietnia 2015, 09:33
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: bodzyn »

Strzelałem po 3 na każdy dystans bo zależało mi na elewacji, a nie sprawdzaniu skupienia :) przy tym mirażu co był to wyszło mega rewelacyjnie, na 1000 jardów było 0,4 MOA też 3 strzały.`Przy sprawdzaniu naważki na 300m 5 strzałów 0,25 MOA
bodzyn
Posty: 60
Rejestracja: wtorek, 21 kwietnia 2015, 09:33
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: bodzyn »

No i dzisiejsze MP F-class udowodniły, które karabiny są najlepsze ;) pierwsze 3 miejsca w generalce FTR - Dolphin'y :D
andy7
Posty: 1648
Rejestracja: sobota, 21 lutego 2015, 22:01
Lokalizacja: co skad ? Z miasta Hamow i Burkow

Post autor: andy7 »

Tak z ciekawosci,

jak ksztaltuje sie cenowo te delfiny ? Co wazniejsze jaki jest na nie okres oczekiwania ?

Jest wogole jakas lista jak ksztaltowala sie bron ?

:wink:
bodzyn
Posty: 60
Rejestracja: wtorek, 21 kwietnia 2015, 09:33
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: bodzyn »

Delfiny zaczynaja sie od 2500, czas to ok 60 dni. Listy broni nie ma
andy7
Posty: 1648
Rejestracja: sobota, 21 lutego 2015, 22:01
Lokalizacja: co skad ? Z miasta Hamow i Burkow

Post autor: andy7 »

Domyslam sie, ze papiera

Jest w EU ich Jakis dystrybutor ? Jak z zyczeniami dodatkowymi ?

:wink:
bodzyn
Posty: 60
Rejestracja: wtorek, 21 kwietnia 2015, 09:33
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: bodzyn »

Funtów, to są karabiny angielskie :D
Dodatkowo możesz sobie co chcesz dokupić. Polecam, wszystko jest mega profesjonalnie i spokojnie załatwisz wszystko na maila.
Pawellang
Posty: 36
Rejestracja: piątek, 18 września 2015, 08:46

Post autor: Pawellang »

bodzyn pisze:No i dzisiejsze MP F-class udowodniły, które karabiny są najlepsze ;) pierwsze 3 miejsca w generalce FTR - Dolphin'y :D
Poczekajmy z oceną aż wystartują Victrixy :)
andy7
Posty: 1648
Rejestracja: sobota, 21 lutego 2015, 22:01
Lokalizacja: co skad ? Z miasta Hamow i Burkow

Post autor: andy7 »

bodzyn pisze:Funtów, to są karabiny angielskie :D
Dodatkowo możesz sobie co chcesz dokupić. Polecam, wszystko jest mega profesjonalnie i spokojnie załatwisz wszystko na maila.
Tez nie Problem, dasz jakiegos linka ?

:wink:
Awatar użytkownika
pepet
Posty: 75
Rejestracja: niedziela, 30 maja 2010, 20:08
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pepet »

Pawellang pisze:
bodzyn pisze:No i dzisiejsze MP F-class udowodniły, które karabiny są najlepsze ;) pierwsze 3 miejsca w generalce FTR - Dolphin'y :D
Poczekajmy z oceną aż wystartują Victrixy :)
No chyba jeden już startował..... :lol:
Pozdrawiam
P.
bodzyn
Posty: 60
Rejestracja: wtorek, 21 kwietnia 2015, 09:33
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: bodzyn »

Awatar użytkownika
piotrjub
Posty: 1444
Rejestracja: sobota, 26 listopada 2011, 16:34
Lokalizacja: 3 Miasto
Kontakt:

Post autor: piotrjub »

Delfina osobiście bym nie kupił, chciałem ale ciesze się że go nie mam. Fajnie jest posłuchać osoby które maja bądź miały różne jednostki i taką osobą jest np. Saulius z Litwy.
Już nie będę pisał jaką broń kupił ale sprzedał Delfina bo jak to sam określił nie była to dla niego najlepsza broń.
Na wyniki sportowe składają się różne czynniki - broń ( w tym elaboracja również ) zawodnik (jego umiejętności) jak również SZCZĘŚCIE (tym lepszym zawodnikom :D szczęście częściej pomaga niż innym).
Nie przeceniał bym samego karabinu

No i dzisiejsze MP F-class udowodniły, które karabiny są najlepsze ;) pierwsze 3 miejsca w generalce FTR - Dolphin'y

a jak wygląda z tym stwierdzeniem odpowiedz że na 1000 yardów pierwsze cztery miejsca to NcRado (dalszych miejsc nie sprawdzałem)
Zawsze temu dobremu zawodnikowi brakuje przysłowiowy włos - ile się słyszy gdybym prze klikał się o jeden klik niżej to bym wygrał ( :eeg/: w drugą stronę, również w prawo i lewo też to działa :lol: )
Podsumowując jest takie powiedzenie Nie pomoże lufa Krupa jeśli ...................... . Delfiny czy są najlepsze dla mnie nie, statystycznie na świecie królują zupełnie inne karabiny (po prawdzie o NcRado nikt tam nawet nie słyszał to kolejny fakt), po ostatnich zawodach na pewno można stwierdzić o konkretnych osobach (nie o Delfinach) że w danym dniu byli po prostu NAJLEPSI - czego im serdecznie gratuluje.

Proponuje jeśli już kolega tak stawia na broń popatrzyć na kwietniowe zawody i jak wypadły Delfiny - przecież jeśli są najlepsze to chyba ZAWSZE a nie tylko w konkretnych zawodach (tak naprawdę to tylko chyba w tych). Ja również nie twierdze że NcRado są najlepsze - znam dużo przypadków niedoróbek w tych jednostkach.
Ciekawe jest to że rozmawiamy o broni a na Świecie przy wynikach podają jakiego systemu i jakiej lufy zawodnik używał - na końcu podają przez jakiego rusznikarza broń została wykonana-złożona (nie wiem jak to nazwać).
Dodam że na 600 metrów wygrał Maciej Wysokiński ma Delfina kaliber 308 Win - którego on bardzo sobie chwali a jak widać przez ostatnie dwa sezony jego wyniki systematycznie są coraz lepsze.
Podsumowując - Jak ktoś kupi sobie Delfina można tej osobie pogratulować bo jest to bardzo dobra broń, dalej to tylko osobiste odczucie Które nie muszą być zgodne dla innych.
Pawellang
Posty: 36
Rejestracja: piątek, 18 września 2015, 08:46

Post autor: Pawellang »

Nic dodać nic ująć Piotrze :)
Pawellang
Posty: 36
Rejestracja: piątek, 18 września 2015, 08:46

Post autor: Pawellang »

pepet pisze:
Pawellang pisze:
bodzyn pisze:No i dzisiejsze MP F-class udowodniły, które karabiny są najlepsze ;) pierwsze 3 miejsca w generalce FTR - Dolphin'y :D
Poczekajmy z oceną aż wystartują Victrixy :)
No chyba jeden już startował..... :lol:
Tak, ale w klasie open.
Niestety Zbysiu się nie popisał :)
Awatar użytkownika
pepet
Posty: 75
Rejestracja: niedziela, 30 maja 2010, 20:08
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pepet »

piotrjub pisze: Nie przeceniał bym samego karabinu

No i dzisiejsze MP F-class udowodniły, które karabiny są najlepsze ;) pierwsze 3 miejsca w generalce FTR - Dolphin'y

a jak wygląda z tym stwierdzeniem odpowiedz że na 1000 yardów pierwsze cztery miejsca to NcRado (dalszych miejsc nie sprawdzałem)
Piotrze...... jeżeli mówimy cały czas o FTR ( a nic nie napisałeś że piszesz o OPEN ) to się z Tobą nie zgodzę....
Wg mnie wygląda to tak:
NcRado
Dolphin
Dolphin
NcRado
Pozdrawiam
P.
Awatar użytkownika
piotrjub
Posty: 1444
Rejestracja: sobota, 26 listopada 2011, 16:34
Lokalizacja: 3 Miasto
Kontakt:

Post autor: piotrjub »

Sorry nie byłem precyzyjny ale pisałem z pamięci o open - 1. Zbigniew 2. Vitas 3. Igor 4. Piotr to są NcRado
Nie zmienia to mojej opinii że nie generalizował bym tak w sprawie broni - są to subiektywne opinie
Moja jest taka aby broń była lepsza od naszych umiejętności. Na pewno jest takich dużo jeśli chodzi o mnie.

Dodatkowo jak wprowadzimy kryterium wyglądu to Victrix chyba wygra (ładny wandal jest) jak ceny to chyba przegra a jak najważniejszym kryterium będzie wynik z MP 2016 w klasie FTR górą będzie Delfinek :lol:

Patrze na wyniki Sztybur, Leszczyński, Czachorowski - zawodnicy którzy potrafią wygrać z każdym - strzelają w ostatniej zmianie - wyniki delikatnie mówiąc nienajlepsze - może rzeczywiście problem z tym że o ile wiem nie mają Delfinów jak by kupili zwycięstwo na pewno mieli by w kieszeni O:) (przynajmniej podium) są przecież NAJLEPSZE :mrgreen: może po prostu warunki kiedy strzelali ich zaskoczyły, może mieli gorszy dzień, wszystko możliwe włącznie z tym już wspomnianym zakupem Delfinka.
snajper
Posty: 550
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2008, 14:54
Lokalizacja: MAZOWIECKIE
Kontakt:

Post autor: snajper »

Czas was pogodzić.
Najlepsza grupa została strzelona z Savage F/TR :D :-({|= :halo-
Awatar użytkownika
pepet
Posty: 75
Rejestracja: niedziela, 30 maja 2010, 20:08
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pepet »

snajper pisze: Najlepsza grupa została strzelona z Savage F/TR :D :-({|= :halo-
No i przyszedł leśniczy i przegonił z lasu ........ :lol:
Pozdrawiam
P.
Awatar użytkownika
piotrjub
Posty: 1444
Rejestracja: sobota, 26 listopada 2011, 16:34
Lokalizacja: 3 Miasto
Kontakt:

Post autor: piotrjub »

Marek ale to zasługa twoich umiejętności czy savage?
Pomyśl co mógłbyś osiągnąć kupując saka morskiego jak radzi kolega.
bodzyn
Posty: 60
Rejestracja: wtorek, 21 kwietnia 2015, 09:33
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: bodzyn »

Nie chce nic mowic ale 1 w ftr w generalce mial lepszy wynik niz ten z open, a 2 i 3 tez byli by 2 i 3 w open hehe
Pawellang
Posty: 36
Rejestracja: piątek, 18 września 2015, 08:46

Post autor: Pawellang »

bodzyn pisze:Nie chce nic mowic ale 1 w ftr w generalce mial lepszy wynik niz ten z open, a 2 i 3 tez byli by 2 i 3 w open hehe
Może strzelali w lepszych warunkach?
Niestety jest wiele czynników wpływających na wynik.
Każda z tych broni jest dobra ale decydują detale, umiejętności i trochę szczęścia :)
galaktyka1
Posty: 87
Rejestracja: środa, 09 września 2015, 04:15

Post autor: galaktyka1 »

Z tym rozwiercaniem szyjki do wymiaru 248 jest troche wiecej roboty niz te 5 sek
ODPOWIEDZ