Zakupy /kimla.de/

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Awatar użytkownika
Equador
Posty: 698
Rejestracja: wtorek, 26 marca 2013, 11:57
Lokalizacja: Sieradz

Zakupy /kimla.de/

Post autor: Equador »

Witajcie Panowie
Mam jedno pytanie, czy macie doświadczenie w zakupach w sklepie http://kimla.de/ ?? Pytam dlatego, że wysłałem już kilka maili i przez stronę sklepu i normalnie przez klienta pocztowego i różnymi sposobami i nikt się nie odzywa... Dzwoniłem do właściciela dodzwoniłem się porozmawialiśmy sobie chwilę, a później cisza.... wysłałem kolejne maile i cisza...
Dajcie znać bo facet przez telefon wydawał się bardzo rozsądny...

Pozdr
Ostatnio zmieniony piątek, 14 marca 2014, 15:00 przez Equador, łącznie zmieniany 1 raz.
GrzegorzP
Posty: 340
Rejestracja: wtorek, 19 stycznia 2010, 16:30
Lokalizacja: W-wa

Post autor: GrzegorzP »

... kupowałem kilka razy, bez zastrzeżeń, szybko i konkretnie. :-k
Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
sokal
Posty: 876
Rejestracja: środa, 23 czerwca 2010, 13:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: sokal »

Kupowałem pociski, nacisnąłem "do koszyka", zrobiłem przelew, paczka przyszła po kilku dniach. Nie zamieniliśmy ani słowa bo nie było potrzeby. Żadnych problemów
Awatar użytkownika
Equador
Posty: 698
Rejestracja: wtorek, 26 marca 2013, 11:57
Lokalizacja: Sieradz

Post autor: Equador »

sokal: pewnie masz rację i też tak zrobiłem, może za bardzo chciałem wyjść przed szereg i być za dokładny... Najwyżej pojadę po kasę do Niemiec ... :D :D :halo-
kristoferlodz
Posty: 193
Rejestracja: niedziela, 16 października 2011, 15:29
Lokalizacja: Łódź

zakupy

Post autor: kristoferlodz »

Witaj.
Oby nie trzeba było jechać....
Ewentualnie zebrać trzeba kilka niedokończonych/nieuczciwych transakcji ze strony Niemiec i wtedy rozwiązać problem....
Kilku Niemców już nie dotrzymało danego słowa, ja mam dwie takie sprawy na eGun.
Ale jestem dobrej myśli. Zostali powiadomieni o konsekwencjach swych nieuczciwych "ciągotek" i może zarządzający eGun coś pomogą.
Zobaczymy....
Pozdrawiam Krzysztof
Awatar użytkownika
Equador
Posty: 698
Rejestracja: wtorek, 26 marca 2013, 11:57
Lokalizacja: Sieradz

Post autor: Equador »

kristof: ten facet jest uczciwy i nie sądzę żeby był problem mówię o tym jak w temacie, myślę że to jakiś problem techniczny... a o tamtym co wygrałeś aukcję to nic nie wiadomo, ale bądźmy dobrej myśli ... :):)
kristoferlodz
Posty: 193
Rejestracja: niedziela, 16 października 2011, 15:29
Lokalizacja: Łódź

Post autor: kristoferlodz »

Oczywiście, też zawsze biorę pod uwagę jakieś problemy techniczne lub opóźnienie z innych przyczyn.
Czekamy na dostawę...
Pozdrawiam Krzysztof
Agent 007
Posty: 652
Rejestracja: piątek, 30 maja 2008, 10:28

Post autor: Agent 007 »

Kupowałem kilka razy wszystko OK . Solidny sprzedawca , nie podejrzewam go o nieuczciwosc . Poczekaj , napisz
wierzba
<font color=darkred>Administrator</font>
Posty: 714
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2011, 09:01
Lokalizacja: Józefosław

Post autor: wierzba »

Również kupowałem kilka razy i szczerze polecam.
pozdrawiam
Andrzej Wierzbicki
SQ5KWL
03November
Posty: 74
Rejestracja: sobota, 16 listopada 2013, 14:04
Lokalizacja: ZKS Warszawa

Post autor: 03November »

Szczerze polecam zakupy w tym sklepie. Właściciele to czynni strzelcy, których serdecznie pozdrawiam. Kupowałem tam najróżniejsze rzeczy, które nie były w ofercie na stronie włącznie ze ściągnięciem osady z Włoch. Na pewno sprawa wyjaśni się i nie ma powodu do obaw żebyś został oszukany finansowo. Nie znam nikogo ode mnie z klubu kto by miał problemy, wręcz przeciwnie słyszałem tylko same pozytywne opinie.
ODPOWIEDZ