Transport prochu

Moderatorzy: wierzba, P_iter

sniper4
Posty: 154
Rejestracja: środa, 07 marca 2012, 15:57

Transport prochu

Post autor: sniper4 »

Witam!

Mam wielką prośbę i zarazem pytanie czy ktoś z Kolegów, który często kupuje proch w Warszawie i pochodzi z okolic Rzeszowa mógłby również, kupić dla mnie co jakiś czas kilka puszek prochu, tak żebym mógł sobie podjechać, odebrać i oczywiście wyrównać się za transport. Gdyby to nie był kłopot, proszę o kontakt.
Dziękuję i pozdrawiam.
Cyrograf15
Posty: 740
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 17:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Cyrograf15 »

Z początkiem marca Parabellum będzie z transportem w Rzeszowie. Koniecznie musi być proch z Wa-wy?
Wojtek
sniper4
Posty: 154
Rejestracja: środa, 07 marca 2012, 15:57

Post autor: sniper4 »

Nie, niekoniecznie musi być z Warszawy. Chodzi mi głównie o proch imr i hodgdon, bo z vihtavouhri raczej kłopotu nie ma( gdy jest u nas w kraju) Transport to marzec, a do tego czasu w Parabellum prawdopodobnie połowy z nich już nie będzie i w tym cały kłopot.
Cyrograf15
Posty: 740
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 17:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Cyrograf15 »

Jak zamówić teraz i zapłacić to raczej będzie zgodnie z obecną ofertą. Nie przypuszczam żeby w takim wypadku komu innemu sprzedali. Rozumiem że zapłata z miesięcznym wyprzedzeniem boli, ale co zrobić.
Wojtek
sniper4
Posty: 154
Rejestracja: środa, 07 marca 2012, 15:57

Post autor: sniper4 »

Zgoda Kolego, ale ja jednak poczekam, może jest ktoś, kto kupi dla mnie wcześniej.
cienki
Posty: 37
Rejestracja: wtorek, 13 września 2011, 22:11
Lokalizacja: Polska

proch

Post autor: cienki »

koledzy to co się orientuje to vitarali zostaje na rynku bo ktoś kupił i od pyłowy roku będzie dostępny na rynku europejskim
Pozdawiam ;;pelenluz
Awatar użytkownika
pasjonat
Posty: 347
Rejestracja: poniedziałek, 15 marca 2010, 11:11
Lokalizacja: podkarpackie i Bayern

Post autor: pasjonat »

Kupiła Lapua i dalej będzie w ciągłej sprzedaży. A Wy nie potrzebnie panikujecie. Tylko Vv a nie jakieś tam amerykańce. Sprawdzają się w QL i nie potrzeba nam chronometrów. Czas na oszczędzanie Koledzy.
sniper4
Posty: 154
Rejestracja: środa, 07 marca 2012, 15:57

Post autor: sniper4 »

Wydaje się, że jak w Ameryce będzie spokój to i proch się znajdzie.
Robert Głowacki
Posty: 167
Rejestracja: wtorek, 15 września 2009, 18:08

Post autor: Robert Głowacki »

Planuję jazdę do Rzeszowa, jeszcze w tym lub przyszłym tygodniu. Mogę pomóc.
ODPOWIEDZ