tikka problem z dostepem

Moderatorzy: wierzba, P_iter

wojtek01131
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 30 maja 2013, 12:52
Lokalizacja: Rzemien

tikka problem z dostepem

Post autor: wojtek01131 »

Witam.Chcialem kupic tikke .223 super varmint 8" jednak u jedynego dystrybutora (KALIBER.pl) jest dostepna tylko na zamowienie, okres realizacji takiego zamowienia to 6 miesiecy :shock: .Moze ktos zna jakiegos innego dystrybutora albo sklep ktory ma na stanie ten model? Dziekuje z gory
Awatar użytkownika
sokal
Posty: 876
Rejestracja: środa, 23 czerwca 2010, 13:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: sokal »

swoją kupiłem tutaj, teraz też wyświetla się jako dostępna. Jak kupowałem to cena w Gostyninie była na tyle atrakcyjna w stosunku do Kalibra że opłacało mi się wziąć dzień wolnego i podjechać mimo że do Kalibra mam 5 minut rowerem.
http://www.salonmysliwski.com/index.php ... =20&aid=84


edit:
teraz doczytałem że chodzi o super varmint
tribal
Posty: 417
Rejestracja: środa, 04 stycznia 2012, 09:30
Lokalizacja: Augustów

Post autor: tribal »

Zaproponowałbym sklep na Litwie ale mieszkasz na drugim końcu Polski. http://www.vollit.lt/index.php?page=sho ... t&Itemid=5 na złotówki wychodzi 5100. W Polsce 1500 więcej.
wojtek01131
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 30 maja 2013, 12:52
Lokalizacja: Rzemien

Post autor: wojtek01131 »

Z tym sklepem na Litwie to dobry pomysl ale w ostatecznosci.Nie jestem biegly w Litewskim I nie orietuje sie jak jest z transportem broni z Litwy. Jest kilka sklepow w Polsce do ktorych dzwonilem poniewaz w ich ofercie widnieje ten model tikki jednak po rozmowie okazuje sie ze wszystko jest sprzedane lub na zamowienie.
Moze jednak gdzies na pulce zostala jedna sztuka...
tribal
Posty: 417
Rejestracja: środa, 04 stycznia 2012, 09:30
Lokalizacja: Augustów

Post autor: tribal »

na łowieckim był temat jak kupować broń właśnie na Litwie o ile pamiętam można się dogadać po polsku.
znalazłem link http://forum.lowiecki.pl/read.php?f=11& ... 6&t=382659
Ubik
Posty: 15
Rejestracja: wtorek, 29 stycznia 2013, 16:15
Kontakt:

Post autor: Ubik »

Witam,
Tak jak pisałem na innym forum. Spróbuj Kaliber w Giżycku. Kaliber Warszawa robi zamówienia grupowe i dlatego się tyle czeka. Ja na swoją (też SV tylko, że w 6,5) czekałem 8 miesięcy. Koło Tarnowa też jest sklep co ciągnie bezpośrednio. Generalnie Giżycko z tego co rozmawiałem załatwia dużo szybciej. Kaliber podobno nie ma już wyłączności. W razie czego zawsze można załatwić coś z Niemiec.
Pozdrawiam
wojtek01131
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 30 maja 2013, 12:52
Lokalizacja: Rzemien

Post autor: wojtek01131 »

Urbik-dzięki za rade.zadzwoniłem do kalibra w giżycku ale okazało się ze jest to blizniacza firma z kalibrem w Warszawie.Pan w Giżycku zadzwonił do Warszawy i poprosił aby odsprzedali mi ten jedyny egzemplarz(ktos zapłacił zaliczkę ale nie odbierał przez 2 miesiace). Zgodzili się,kwota poczatkowa 6717zł do negocjacji.przez telefon ustaliliśmy kwotę 6300.Po dotarciu na miejsce (350km) panowie w sklepie nie pamiętali naszej zeszłodniowej rozmowy i niestety musiałem zapłacić całą kwotę 6717zł.Zależało mi na niej wiec ją kupiłem.dzięki wszystkim którzy byli zaangażowani w moją sprawę :)
ODPOWIEDZ