jak zamontować?

Moderatorzy: wierzba, P_iter

D@N
Posty: 15
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 10:36
Lokalizacja: Pomorskie

jak zamontować?

Post autor: D@N »

Witajcie, forum elaboracji, jednak czym byłaby sama elaboracja bez "konstruowania" czyli składania własnej broni.
I tu moje pytanie: czym i jak "wkleić" czyli ustabilizować element wskazany czerwoną strzałką, nazwę to "podporą" (tylko się nie :lol: ze mnie) w dorobionej nowej osadzie? :-k

Obrazek

Pozdrawiam
Daniel
Awatar użytkownika
wódz_śpiewająca_stopa
Posty: 76
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 22:13
Lokalizacja: Dolnośląskie/Wrocław

Post autor: wódz_śpiewająca_stopa »

D@n

Zajrzyj do linków podrzuconych przez Warchlaq - w dziale Linki tematycznie związane z forum->Stress free Pillar Bedding with Richard Franklin . Myślę że odnajdziesz tam więcej niż chciałbyś zapytać ;)

Pozdrawiam
D@N
Posty: 15
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 10:36
Lokalizacja: Pomorskie

Post autor: D@N »

Jak znajdę szybsze łącze to sobie pooglądam. Jednak tam wszystko jest w jakimś dziwnym języku "ZuluGula" :evil:
A ja chciałem iść na łatwiznę i uszłyszeć, a właściwie przeczytać: "kup to lub to z tego czy tamtego sklepu i nalej tego do dziury w drewnie a żelazo posmaruj czymś takim żeby się nie skleiło na zwasze. Po iluś tam godzinach skręć i używaj ile dusza zapragnie".

Pozdrawiam
Daniel
Awatar użytkownika
Hubert
Posty: 104
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 09:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hubert »

D@N- czy CZ-ta źle strzela tobie, czy to tylko chęć zrobienia beddingu dla spokoju ducha :D :?:Ps. to co zaznaczyółeś to recoil lug(rygiel odrzutu) nazywają to też półką.Dobry jest Epidian numeru nie pamiętam ale ważny jest czas żelowania ok 1-2godz i konsystencja po wymieszaniu z utwardzaczem powinna być zbliżona do Poxipolu (szarego) Poxipolu nie próbuj jeżeli nie masz wprawy jest szybki :lol:
Pozdrawiam Hubert
ODPOWIEDZ