[K] adapter do wyciora

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Awatar użytkownika
domel
Posty: 376
Rejestracja: czwartek, 24 września 2009, 23:14
Lokalizacja: Łosice/Podlasie

[K] adapter do wyciora

Post autor: domel »

Kupię adapter do wyciora przystosowywujacy wycior w naszym standardzie do końcówek w standardzie USA (czyli takich z gwintem zewnętznym o średnicy ok 3,6 mm) a może ktoś wie gdzie takie ustrojstwo kupić?
walther
Posty: 454
Rejestracja: czwartek, 11 listopada 2010, 10:21

Post autor: walther »

u Łuszczka w Smardzewicach powinieneś dostać taki dynksik
Awatar użytkownika
domel
Posty: 376
Rejestracja: czwartek, 24 września 2009, 23:14
Lokalizacja: Łosice/Podlasie

Post autor: domel »

a czy ten Pan Łuszczek jest online bo średnio mi się opyla jechać 250 km w jedną stonę żeby kupić dynksik za 10 PLN, za kaskę wydaną na paliwo bedę miał dwa przeciętne wyciory lub jeden fulwypas z dostawą do dużego pokoju.
PiotrL
<font color=navy>Moderator</font>
Posty: 1435
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 10:21

Post autor: PiotrL »

Piotr
Awatar użytkownika
domel
Posty: 376
Rejestracja: czwartek, 24 września 2009, 23:14
Lokalizacja: Łosice/Podlasie

Post autor: domel »

no i wszedłem sobie na stronę Pana Łuszczyka a że nie znalazłem tego czego szukałem to pozwoliłem sobie zadzwonić i tu zaskoczenie odebrała pani blondynka (przynajmniej tak się w trakcie rozmowy zadeklarowała) o fantastycznej wiedzy i rozeznaniu w temacie, w minutę doszliśmy jakiego adaptera potrzebuję, w kolejne pięc minut poruszyliśmy kilka innych tematów gdzie Pani blondynka wykazała się świetną wiedzą na temat czyszczenia i konserwacji luf aż mi przeszla przez głowę myśl umówienia sie na randkę.
walther
Posty: 454
Rejestracja: czwartek, 11 listopada 2010, 10:21

Post autor: walther »

Nie tylko tobie takie pomysły przychodzily do glowy

[-X :D
wozzi
Posty: 1995
Rejestracja: środa, 02 marca 2011, 18:14
Lokalizacja: Hamburg

Post autor: wozzi »

Domel, a czy ta pani blondynka się nie pytała, co z Twoim wyciorem nie tak, ze adapteru potrzebujesz? :lol:
.303 brit .308 win 6,5x55 .45acp 9x19mm .22lr .357
Maciek K
Posty: 579
Rejestracja: poniedziałek, 18 lipca 2011, 23:53
Lokalizacja: Ze wsi pod W-wą ;)

Post autor: Maciek K »

Nie będę "gorszy" od Was i również zadzwoniłem i zamówiłem adapterek do mojego Dewey'a :D
Rozmowa z Panią to czysta przyjemność a o wiedzy i kompetencji tej Pani można pisać poematy =D>
Jestem pod wrażeniem podejścia do klienta i nie tylko :wink:
Polecam innym tą Firmę :)
Pozdrawiam
Maciek
PiotrL
<font color=navy>Moderator</font>
Posty: 1435
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 10:21

Post autor: PiotrL »

Podobno ich montaże też są świetne
Piotr
Maciek K
Posty: 579
Rejestracja: poniedziałek, 18 lipca 2011, 23:53
Lokalizacja: Ze wsi pod W-wą ;)

Post autor: Maciek K »

PiotrL pisze:Podobno ich montaże też są świetne
Chyba nawet "nie podobno"-kilku moich znajomych ma i bardzo je chwalą....Polak potrafi :mrgreen:
Pozdrawiam
Maciek
PiotrL
<font color=navy>Moderator</font>
Posty: 1435
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 10:21

Post autor: PiotrL »

Ponieważ sam w ręku nie miałem - wolałem napisać -podobno. Zresztą - znam takich którzy chwalą Delta Optical.... :D
Piotr
Awatar użytkownika
forester2008
Posty: 1371
Rejestracja: czwartek, 03 lipca 2008, 12:20

Post autor: forester2008 »

To chyba i ja o jakimś "adapterku" pomyślę :D
forester
Maciek K
Posty: 579
Rejestracja: poniedziałek, 18 lipca 2011, 23:53
Lokalizacja: Ze wsi pod W-wą ;)

Post autor: Maciek K »

forester2008 pisze:To chyba i ja o jakimś "adapterku" pomyślę :D
I tym sposobem dzięki Nam Firma zaniecha produkcji montaży na rzecz adapterków :)

Piotrze,
Dawno temu dźwigałem na plecach (tak mi się wydaje) gorszą optycznie lunetę niż DOT i dawałem radę :wink:
Teraz takie czasy,że bez Zeiss-a to wstyd się w lesie pokazać :mrgreen:
Pozdrawiam
Maciek
PiotrL
<font color=navy>Moderator</font>
Posty: 1435
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 10:21

Post autor: PiotrL »

Ale powiedziałbyś ze miedzy DO a Swarowskim czy Zeissem nie ma róznicy?
Piotr
Maciek K
Posty: 579
Rejestracja: poniedziałek, 18 lipca 2011, 23:53
Lokalizacja: Ze wsi pod W-wą ;)

Post autor: Maciek K »

Biorąc za "wykładnię wiedzy" zielone forum to tam co poniektórzy nie widzą różnicy między tymi lunetami :mrgreen: a ja wierzę w słowo pisane i skoro tak piszą to różnicy nie ma i po co przepłacać
:wink:
Pozdrawiam
Maciek
Awatar użytkownika
forester2008
Posty: 1371
Rejestracja: czwartek, 03 lipca 2008, 12:20

Post autor: forester2008 »

Nie widzą bo mają oczy szeroko zamknięte pewnie :-k Ale z drugiej strony źle mówić o DO z krzyżem MCz to grzech......... :D
forester
Maciek K
Posty: 579
Rejestracja: poniedziałek, 18 lipca 2011, 23:53
Lokalizacja: Ze wsi pod W-wą ;)

Post autor: Maciek K »

Wracając do tematu zostałem dzisiaj powiadomiony przez Firmę http://www.luszczek.pl/ ,że moje (dwa rodzaje adapterków) zamówienie zostało wykonane i wysłane :D
To jest podejście do klienta =D>
Pozdrawiam
Maciek
walther
Posty: 454
Rejestracja: czwartek, 11 listopada 2010, 10:21

Post autor: walther »

Ciekawe czy Pani Aneta dostarczyła adapter domelowi do duzego pokoju :?: :D
Awatar użytkownika
domel
Posty: 376
Rejestracja: czwartek, 24 września 2009, 23:14
Lokalizacja: Łosice/Podlasie

Post autor: domel »

jeszcze nie dostarczyła ale zadzwoniła dzisiaj że już jest w drodze, i jak zwykle była szalenie miła
Robert Głowacki
Posty: 167
Rejestracja: wtorek, 15 września 2009, 18:08

Post autor: Robert Głowacki »

Myślę, że wielu z nas zadzwoni i zamówi sobie, jakikolwiek, adapterek.
Awatar użytkownika
ac
Posty: 13
Rejestracja: czwartek, 14 marca 2013, 20:21
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Post autor: ac »

walther pisze:Ciekawe czy Pani Aneta dostarczyła adapter domelowi do duzego pokoju :?: :D
zapraszam Pana na najbliższych targach w Sosnowcu na stoisko firmy, którą reprezentuję... będzie miał Pan możliwość uzyskać odpowiedź na nurtujące Pana pytania - nie tylko w kwestii reduktorów, bo o tym jest cały czas mowa, ale i o warunki dostaw... nie kryjąc się ze anonimowością, jaką daje internet, będzie Pan mógł nadal bawić się w dwuznaczności...

Panom, którzy docenili moją wiedzę, chęć pomocy oraz normalne w naszej firmie podejście do Klienta - najserdeczniej dziękuję i pozdrawiam mając nadzieję, że zakupione reduktory sprawdzą się w praktyce :)

Aneta Chojnacka
ac :)
Robert Głowacki
Posty: 167
Rejestracja: wtorek, 15 września 2009, 18:08

Post autor: Robert Głowacki »

A w Warszawie? Czy będziecie Państwo na targach w Warszawie? Obok adapterów interesują mnie montaże.
walther
Posty: 454
Rejestracja: czwartek, 11 listopada 2010, 10:21

Post autor: walther »

Serdecznie Pozdrawiam Pani Aneto

Nie omieszkam skorzystać z zaproszenia
:halo- :D

WK
Awatar użytkownika
ac
Posty: 13
Rejestracja: czwartek, 14 marca 2013, 20:21
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Post autor: ac »

Robert Głowacki pisze:A w Warszawie? Czy będziecie Państwo na targach w Warszawie? Obok adapterów interesują mnie montaże.
Tak, Panie Robercie, będziemy w Warszawie :) przedstawimy nowość - najniższy h=1mm montaż do broni typu bock / nowy montaż do Blasera, który wzbudził spore zainteresowanie na targach w Sosnowcu :)
zapraszam serdecznie do katalogu online na www.luszczek.pl, a w razie pytań służę pomocą

pozdrawiam
Ostatnio zmieniony wtorek, 16 kwietnia 2013, 12:56 przez ac, łącznie zmieniany 1 raz.
ac :)
Awatar użytkownika
ac
Posty: 13
Rejestracja: czwartek, 14 marca 2013, 20:21
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Post autor: ac »

Maciek K pisze:
forester2008 pisze:To chyba i ja o jakimś "adapterku" pomyślę :D
I tym sposobem dzięki Nam Firma zaniecha produkcji montaży na rzecz adapterków :)

Piotrze,
Dawno temu dźwigałem na plecach (tak mi się wydaje) gorszą optycznie lunetę niż DOT i dawałem radę :wink:
Teraz takie czasy,że bez Zeiss-a to wstyd się w lesie pokazać :mrgreen:
pragnę również uspokoić Panów :) nie ma mowy o żadnym zaniechaniu w produkcji :) każdy nasz Klient - czy ten od montażu czy ten od reduktorka :) jest dla nas równie ważny i cieszymy się ogromnie mogąc Panom pomóc w doborze typowych bądź mniej spotykanych akcesoriów do czyszczenia i konserwacji broni :)
ac :)
Awatar użytkownika
domel
Posty: 376
Rejestracja: czwartek, 24 września 2009, 23:14
Lokalizacja: Łosice/Podlasie

Post autor: domel »

wracam z pracy a na stoliku w dużym pokoju leży koperta z logo p. Łuszczka, zasiadam więc na kanapie wydobywam z kieszeni scyzoryk i jednym samurajskim cięciem otwieram kopertę i zaczynam dobierać się do jej zawartości. Co w niej znalazłem całkowicie mnie zaskoczylo gdyż oprócz upragnionych reduktorków w kopercie znajdowały się dwie nawilżane ściereczki do broni "Balistol" i dwa zaproszenia na wjazd za free na targi do Sosnowca, najnormalniej w świecie kopara mi opadła gdyż za zamówienie warte kilkanascie zlotych w kopercie oprócz reduktórków spodziewałem się ewentualnie wizytówki która nomen omen też tam była.
Więc co? Za telefon i dzwonię z podzękowaniami do pani Anety, a ona mi na to że to nic nadzwyczajnego i że obsługa na tak wysokim poziomie to w ich firmie standard. Za moim zapotrzebowaniem na wyrost zrobili takich dziwnych (o niestandardowych gwintach) reduktorków wiecej i zabiorą je ze sobą na targi do Sosnowca i Warszawy gdzie podobno wszyscy zarejestrowani na forum elaboracji bedą je mogli nabyć w promocyjnej cenie.

Jeszcze raz WIELKI SZACUN

acha zapomniałbym dodać że reduktorki pasują świetnie, tak jakby były robione na miarę.
SławekP
Posty: 401
Rejestracja: wtorek, 03 czerwca 2008, 11:17
Lokalizacja: Bolesławiec

Post autor: SławekP »

Firma Łuszczek to klasa sama w sobie - jakiś czas temu zamawiałem u nich montaże i dodatkowe obejmy.
Miło, szybko i za naprawdę rozsądne pieniążki.Brawo! =D>
walther
Posty: 454
Rejestracja: czwartek, 11 listopada 2010, 10:21

Post autor: walther »

Czyli 'full wypas z dostawą do duzego pokoju" :D :D :D
Awatar użytkownika
ac
Posty: 13
Rejestracja: czwartek, 14 marca 2013, 20:21
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Post autor: ac »

Witam :)

najserdeczniej Panom dziękuję za odwiedziny w czasie targów w Sosnowcu :) mam nadzieję, że wszyscy Panowie jesteście usatysfakcjonowani ofertą naszej firmy, a także nowościami, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was :)
hasło: "elaboracja" było strzałem w przysłowiową dziesiątkę, bo z przyjemnością zamieniałam z Panami choć kilka słów :) przepraszam tylko, że nie mogłam poświęcić Panom więcej czasu z uwagi na tłumy Klientów, ale jak sami wiecie, KAŻDY Klient jest dla nas równie ważny :) niemniej jednak było nam niezwykle miło poznać Panów osobiście :)
dziękujemy i pozdrawiamy najserdeczniej,

Aneta Chojnacka
Wyrób Akcesoriów Myśliwskich
Smardzewice
tel. 44 710 86 19
www.luszczek.pl
e-mail: akcesoria@luszczek.pl
Maciek K
Posty: 579
Rejestracja: poniedziałek, 18 lipca 2011, 23:53
Lokalizacja: Ze wsi pod W-wą ;)

Post autor: Maciek K »

Bardzo żałuję ale nie udało mi się dotrzeć :(
Będę w Warszawie :)
Pozdrawiam
Maciek
Awatar użytkownika
ac
Posty: 13
Rejestracja: czwartek, 14 marca 2013, 20:21
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Post autor: ac »

Maciek K pisze:Bardzo żałuję ale nie udało mi się dotrzeć :(
Będę w Warszawie :)
Panie Maćku, ma Pan czego żałować! Targi były przebogate w ofertę i naprawdę było mnóstwo do obejrzenia :)
no, ale nie zawsze ma się to, co się lubi :P

do zobaczenia w Warszawie i mam nadzieję, że wszyscy Panowie będziecie chętnie komentować ofertę naszej firmy :) każda uwaga, nawet ta krytyczna, jest dla nas ważna i sprawia, że chcemy ulepszać nasze akcesoria :)

Pozdrawiam i do zobaczenia za kilkanaście dni :)
ac :)
Tomasz64
Posty: 121
Rejestracja: wtorek, 21 lutego 2012, 12:14
Lokalizacja: śląskie

Post autor: Tomasz64 »

Wygląda na to ,że te adapterki są bardzo i to bardzo pożądane.
Fakt obsługa bardzo miła.
Na moje pytanie czy dostanę u Pani adapterek Pani Aneta z rozbrajającym uśmiechem odpowiedziała, że nie dostanę :eeg/:
ale mogę kupić :lol: ,no i kupiłem taki jaki mi był potrzebny plus kilka innych drobiazgów. Pozdrawiam.
Pozdrawiam Tomek
Awatar użytkownika
ac
Posty: 13
Rejestracja: czwartek, 14 marca 2013, 20:21
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Post autor: ac »

Tomasz64 pisze:Wygląda na to ,że te adapterki są bardzo i to bardzo pożądane.
Fakt obsługa bardzo miła.
Na moje pytanie czy dostanę u Pani adapterek Pani Aneta z rozbrajającym uśmiechem odpowiedziała, że nie dostanę :eeg/:
ale mogę kupić :lol: ,no i kupiłem taki jaki mi był potrzebny plus kilka innych drobiazgów. Pozdrawiam.

cieszę się, że jest Pan zadowolony :) i posiada Pan tak pożądany przedmiot jakim jest reduktor :D

pozdrawiam, pozdrawiam :)
ac :)
ODPOWIEDZ