MidwayUSA. Zakupy.

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Aron
Posty: 10
Rejestracja: piątek, 02 października 2009, 01:09

MidwayUSA. Zakupy.

Post autor: Aron »

Witam
Mam takie pytanie. Czy przypadkiem ktoś z obecnych na forum kolegów nie planuje w najbliższym czasie składać zamówienia "za wielką wodą"? Dokładnie mam na myśli zakup w MIDWAYU.

Chciałbym zakupić kilka drobiazgów, a nie miałem nigdy styczności z zamawianiem w USA.

Z tego do widzę, to Midway odsyła do sklepu wysyłkowego u naszych zachodnich sąsiadów (www.MidwayDeutschland.de), lecz tam z kolei nie ma tego, czego szukam.

Najsprawniej by mi poszło, gdybym po prostu podłączył się pod zamówienie któregokolwiek z kolegów tam zamawiających, stąd moje zapytanie.

Pozdrawiam serdecznie ;)
sniper4
Posty: 154
Rejestracja: środa, 07 marca 2012, 15:57

Post autor: sniper4 »

Teraz ciężko nawet w midway-u kupic to co się chce. Nie ma większości rzeczy.
Awatar użytkownika
Wojtan
Posty: 145
Rejestracja: wtorek, 29 czerwca 2010, 22:37

Post autor: Wojtan »

Przednówek czy co ?
Ora et elabora...
Jack
Posty: 99
Rejestracja: poniedziałek, 23 stycznia 2012, 15:50
Lokalizacja: Warszawa / Białystok

Post autor: Jack »

Ameryka zgłupiała po ostatnich wydarzeniach i obywatele wykupują wszystko ( wszystko związanego z bronią amunicją lunetami) zanim wejdą nowe przepisy . Wrócił tydzień temu mój znajomy z całej listy kupił połowę pocisków itd. itp. - braki magazynowe (wysłał paczką bo twierdzili, że już teraz jak będzie miał je w bagażu to daleko nie zaleci :) - będzie posucha w USA :)

Jack
Awatar użytkownika
Bready
Posty: 818
Rejestracja: wtorek, 21 sierpnia 2012, 15:20
Lokalizacja: Dupont PA USA

Post autor: Bready »

Jack pisze:Ameryka zgłupiała po ostatnich wydarzeniach i obywatele wykupują wszystko ( wszystko związanego z bronią amunicją lunetami) zanim wejdą nowe przepisy . Wrócił tydzień temu mój znajomy z całej listy kupił połowę pocisków itd. itp. - braki magazynowe (wysłał paczką bo twierdzili, że już teraz jak będzie miał je w bagażu to daleko nie zaleci :) - będzie posucha w USA :)

Jack
No wlasnie zauwazylem ze od ponad miesiaca nie moge nigdzie znalezc Vargreta ,wogole dotyczy to prochow Hodgdon.
Jak sytuacja sie przedluzy to pewnie niedlugo w europie tez sie skonczy.
Pozdrawiam Bready
sniper4
Posty: 154
Rejestracja: środa, 07 marca 2012, 15:57

Post autor: sniper4 »

Miejmy nadzieję że nie. Gdyby Ameryka ukróciła sprzedaż komponentów za granicę musiałaby zrobić to samo u siebie, co wiąże się z wielkimi stratami. Podobno magazyny w sklepach USA mają być uzupełnione w kwietniu, więc do tego czasu musimy poczekać i obserwować sytuację:)
ODPOWIEDZ