Co to za cudo TOPSHOT Competition Ladepresse RP 1000

Moderatorzy: wierzba, P_iter

radek1898mauser
Posty: 13
Rejestracja: piątek, 15 czerwca 2012, 00:13

Co to za cudo TOPSHOT Competition Ladepresse RP 1000

Post autor: radek1898mauser »

http://www.egun.de/market/item.php?id=3736614

Czy ktos ma jakieś dośwaidczenia z ta prasą?
winek64
Posty: 571
Rejestracja: czwartek, 23 września 2010, 12:32
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: winek64 »

Z prasą nie mam doświadczenia ale znam firmę Topshot. Mam od 2 lat elektroniczne słuchwki na strzelnicę i na razie działają. Firma mieści się zdaje w Chinach i produkuje między innymi sprzęt do elaboracji.
Co do pana Schafera to duży handlarz podobno kupuje całe sklepy które np splajtowały. Ta prasa zdaje się kosztuje w sklepie drugi raz tyle. Sprzedawca jest bardzo porządny miałem już z nim dwukrotnie do czynienia. Ma żonę polkę i dwukrotnie kupując u niego otrzymaliśmy rabaty.
Traser
Posty: 17
Rejestracja: wtorek, 08 stycznia 2013, 08:58

Post autor: Traser »

Witam,
Pewnie trochę późno, ale może przyda się innym elaborującym:
Zasadniczo prasa jest OK. Bardzo solidna, żeliwna, ciężka, pancerna. Zapewne można bez problemu na niej formatować .50 BMG, czy wytłaczać mniejsze pociski.
Używałem jej zaledwie kilka razy, bo zdobyłem Co-Ax Forstera.
Dwie uwagi:
1. Dostałem ze zdefektowaną osadzarką do spłonek - wymieniono bez uwag (Frankonia).
2. Sprężyna utrzymująca shell holder powoduje jego przekrzywienie i tym samym łuski nie są idealnie osiowo ładowane do matryc (częste uderzanie wylotu łuski o dolną krawędź matrycy).
Trzymam ją pod kątem potencjalnego wytwarzania pocisków, bo ciężar naprawdę sprawia wrażenie solidności.
Pozdrawiam, Adam
ODPOWIEDZ