Pociski 7x64 i 308 WIN

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Barduta
Posty: 22
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 22:18
Lokalizacja: Krzaczory w okolicach wielkich mokrości
Kontakt:

Pociski 7x64 i 308 WIN

Post autor: Barduta »

Koledzy mam pytanie czy korzystaliście z poniższych pocisków do polowań? Ewentulnie co moglibyście polecić z Hornadyego, Noslera (głównie interesują mnie pociski do polowania na dziki i jeleniowate)
HO2845 Hornady .284 - 162 - BTSP - Interlock
HO3045 Hornady .30/.308 - 165 - BTSP - Interlock
Pozdrawiam
Bartek
Intersują mnie koniczynki :D
MIRHUNT
Posty: 54
Rejestracja: wtorek, 21 października 2008, 22:14

Post autor: MIRHUNT »

stary ja wywaliłem ok 150 szt hornady 3031 do zwierza grub. i ileś tam 3033 30312 powiem ci jedno po 3031 są to poc 150 grs to oczym piszesz nierobiło nawet kroku na 100 i180m nie mogę ich teraz dostać żródło wysdchło wszyscy nawet tu na forum preferują sierre ale po sierra jest dużo szukania choć strzał śmiertelny nie znam przyczyny dlaczego tak jest zchęcią kupiłbym hdy
Maciej Krawczak
Posty: 467
Rejestracja: środa, 28 maja 2008, 17:31

Post autor: Maciej Krawczak »

"wszyscy, nawet tu, na forum preferują sierrę " !? - fuj. Do tarczy, czemu nie?
Do polowania TYLKO Barnes ( we wszelkiej postaci ) oraz Nosler Partition. Bardzo dobre obalanie + głeboka penetracja ( strzały na sztych lub skośne ).
SławekP
Posty: 401
Rejestracja: wtorek, 03 czerwca 2008, 11:17
Lokalizacja: Bolesławiec

Post autor: SławekP »

MIRHUNT pisze: wszyscy nawet tu na forum preferują sierre
???Akurat...
KubaG
Posty: 218
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 18:48
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: KubaG »

MIRHUNT - ciekawe stwierdzenie ...
Barduta
Posty: 22
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 22:18
Lokalizacja: Krzaczory w okolicach wielkich mokrości
Kontakt:

Post autor: Barduta »

Dzięki za info, MIRHUNT jeżeli jesteś zainteresowany HORNADY to nie ma większego problemu pisz na priv. Co do Barnesa to faktycznie ma takie "cudowne" pociski na polowanie??
Intersują mnie koniczynki :D
MIRHUNT
Posty: 54
Rejestracja: wtorek, 21 października 2008, 22:14

Post autor: MIRHUNT »

ja pisze tylko o hdy nie mam doświadczenia z barnesami jeżeli ma ktoś inne zdanie moiże to również na forum wyrazić lecz nie brać tego jako żar tczy coś w tym rodzaju
150 szt trafnych i skutecznych strzałów bez szukania to chyba dość dobry wynik
Jerzy
Posty: 16
Rejestracja: piątek, 16 stycznia 2009, 14:43

Jaki najleprzy pocisk.

Post autor: Jerzy »

Otoz Drodzy Koledzy nie obrazcie sie; ale nie ma az takiej duzej roznicy w parametrach obalajacych pomiedzy poszczegolnymi pociskami w jednym
kalibrze. Zgadzam sie z tym ze sa leprze i gorsze,mniej i bardziej precyzyjne. Ale to czy ZWIERZ zostanie w ogniu czy ujdzie to zasluga polegajaca
na umiejetnosciach Strzelca. Amunicja nie czyni codow. Zle trafiony zawsze ujdzie. Strzelalem prawie ze wszystkiego. Strzal byl celny Zwierz zostal,
pudlo ja zostawalem zdziwiony i to przy kazdej amunicji. Wybor amunicji to czesciej sprawa prestizowa niz kozysci jakie z tego wyplywaja. A jesli ktos
ma inne zdanie to jego sprawa,ma prawo.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ