Pociski Sierra

Moderatorzy: wierzba, P_iter

PKU_Parabellum
Posty: 453
Rejestracja: czwartek, 09 października 2008, 16:43
Lokalizacja: Sulejówek
Kontakt:

Pociski Sierra

Post autor: PKU_Parabellum »

Witam serdecznie,

Zbieram wszelkie informacje na temat pocisków Sierra, tzn. najbardziej poszukiwane kalibry, rodzaje pocisków, waga, itp. Nie będę ukrywał, że takie rozeznanie potrzebne jest nam ze względów handlowych, ruszamy bowiem ze sprzedażą pocisków tej firmy i chcielibyśmy nasze zapasy magazynowe jak najlepiej dopasować do Waszych potrzeb. Przekrój oferty firmy Sierra jest bardzo duży i nie jesteśmy w stanie ściągnąć wszystkiego stąd poszukiwania najbardziej uniwersalnych rozwiązań, przynajmniej na początku.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc,
Grzegorz Wiśniewolski
PiotrL
<font color=navy>Moderator</font>
Posty: 1435
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 10:21

Post autor: PiotrL »

W 223 i 222 rewelacyjnie spisują się pociski HPBT - w moim 223 z 69 grs HPBT mam 0.36MOA. W kalibrach od 7 mm w górę bardzo dobrze latają SPBT
Moje typy:1410;1400;1380;1365;1920;1940;2160;2600. Te używałem lub używam i mogępolecić. Z chęcia zobaczyłbym w ofercie 9300 - ale za dużego grona chętnych pewnie nie będzie..... :D
Piotr
Krystian
Posty: 8
Rejestracja: środa, 17 września 2008, 22:05

Post autor: Krystian »

od kilku lat uzywam w kalibrze 7mm nr 1920 oraz nr 1940 jestem zadowolony jesli by uzyc jezyka testów komputerowych to tzw stosunke ceny do jakosci jest na dobrym poziomie rocznie zuzywam ich okolo 200-300 szt.krystian
ulyssenardin
Posty: 72
Rejestracja: poniedziałek, 25 sierpnia 2008, 15:51

Post autor: ulyssenardin »

no to tak: top seller u sierri dla strzelców sześciobojowych to na pewno wszelkie .224
ja już dawno przestałem kupować w paczuszkach po 100 i zarówno 1365 (55 grs SP) jak i 1410 (c) bo........................ kupuje w pakach po 500, jeśli cena będzie dobra to mogę zamówić z marszu karton, bah................ 8-[ PALETĘ :!: :!:

dla promilków z PZŁ (do których sam się zaliczam) schodzi ogólnie mniej szt, ale chcąc zawrzeć w ofercie poważne pociski to "must" będzie 7,82 (.308) i wszelkie pochodne ale GAME KING :!: :!:

brak jest na rynku dobrej amunicji do mosina i kałacha, zachodnie lufy (.308W, .30-06Spr, .300WM) mają w czym przebierać a "sieroty ze wschodu" strielają z partizana, sb, wolf i takie podobne gó... ja nie twierdze, że nawiedzeni z hunterem czy work11 do wypróżniania magazynków 30sto osobowych potrzebują cuś lepsziejszego :shock: ale, na pewno jest cześć głupków (i z nowu się zaliczam do nich), którzy chcieli by coś unikatowego i mniej bojowego pakować do swoich sprzętów O:)

za tym już NIE .308 TYLKO .311 i na początek 125 grs np. 2305, ale jak by w ofercie się pojawiło cuśik specjalnego (jak HP pełną gębą, nie HPBT) to bank będzie schodziło. dla mosinowców dawaj te sto siedemdziesiąt kilka grainowce też w .311 :)

pozwalam sobie (jako chyba jedyny na tym portalu) zwrócić uwagę na to, że w Polsce AD 2008 robi się też amudzindzie PISTOLETOWĄ :!: :!: :!: :!: :!:

9tki i 45tki to podstawa i tu raz jeszcze, ma być coś co się odcina od barachło para militarne, odpowiedniki gold-dotów, black talon-ów........
adelante!
ozmos
Posty: 19
Rejestracja: niedziela, 06 lipca 2008, 18:03
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: ozmos »

Też bym chętnie kupił pociski 7,62 mm / .311" , a najchętniej 150 grain.
ulyssenardin
Posty: 72
Rejestracja: poniedziałek, 25 sierpnia 2008, 15:51

Post autor: ulyssenardin »

Grzegorzu, tak na marginesie, to nie wiem, czy nie warto by było bawić się w brass-ie 8-[

Szczególnie do tych kalibrów para militarnych (para-bellum). :) No bo większość wspomnianych pestek 7,62X39 ma łuskę metalową, :? stalową, :( na berdanie :cry: i Bóg jeden wie co, byle by się nie nadawała.


A oferta porządnej amunicji Kal. w sklepach cieniutka.

Mało tego, jak od repetiera się maita, .......................to brass Ci spada pod nogami, :) a jak kreatura Jurija wyrzuca to raz tu raz tam. :roll:

W efekcie 50% się gubi a z tego, co się znajduje 30% jest tak zdeformowane, że nadaje się tylko do skupu metali kolorowych albo na żubra. :!--!
Aha i jeszcze jedno, Ty tu jesteś nowy i nie wiesz ........................no bo z kąt masz wiedzieć.............. Na tym forum czaj się strasznie upierdliwy moderator, który off-topiki nie cierpi.

Z tego powodu zamykam sprawę łusek i (z)wracam do pocisków. O:) O:) O:) O:) O:) O:)


Dużo ci powiedzieli na temat tego w co się bawić, ale może ja dołożę swoje w temacie czego unikać: :twisted: :twisted:

Na 100% nie opłaca się wejść w stany (nawet minimalne) takich kulek jak .228 (tylko do 5,6X52savage i szczerze nie wiem czy do tego da się kupić shell &#8211; holder-a, 8-[ co dopiero dies), .257, .277 (mało ludzi robi .270, znacznie więcej .284) albo .338 (wybacz Piotrze, :hoho-ho ale my we dwoje nie poprawimy koniunkturę na .338), .358 (karabinowe) albo .452 (do .45-70, mimo, że ja akurat robie .45-70govt, z pożytkiem). :halo-
adelante!
Awatar użytkownika
Hubert
Posty: 104
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 09:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hubert »

Pociski pociskami :D Liczymy na IMR :!: :twisted: Lub inne proszki.
Pozdrawiam Hubert
ulyssenardin
Posty: 72
Rejestracja: poniedziałek, 25 sierpnia 2008, 15:51

Post autor: ulyssenardin »

Hubert pisze:Pociski pociskami :D Liczymy na IMR :!: :twisted: Lub inne proszki.
i normę :D

............. i accurate 8-[
adelante!
Awatar użytkownika
Marek Biały
Posty: 809
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 23:21

Post autor: Marek Biały »

Nikt Ci tyle nie da co ... Parabellum obieca!
Marek

tel.603930452
PKU_Parabellum
Posty: 453
Rejestracja: czwartek, 09 października 2008, 16:43
Lokalizacja: Sulejówek
Kontakt:

Post autor: PKU_Parabellum »

Dziękuję za dotychczasowe odpowiedzi, które z pewnością bardzo się przydadzą.
Awatar użytkownika
50BMG
Posty: 36
Rejestracja: środa, 17 grudnia 2008, 13:41
Lokalizacja: beskidy

Post autor: 50BMG »

Witam

Jeżeli mógłbym prosić to może przydało by się na rynku trochę lżejszych pocisków o średnicach 0.224 ( 223 Rem). Większość sprzedawanej broni ma skok gwintu 12 cali, które preferują raczej lżejsze pociski. osobiście najbardziej zależało by mi na zakupie Sierry Blitz King 50 gr. :-)
Do ut des
PiotrL
<font color=navy>Moderator</font>
Posty: 1435
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 10:21

Post autor: PiotrL »

Spokojnie możesz uzywac do 55 grs
Piotr
Awatar użytkownika
P_iter
<font color=darkred>Administrator</font>
Posty: 2627
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: P_iter »

Tak, tak. Też chcę coś lżejszego. #1410 mi wyjątkowo podpasowało :) Jak cena nie będzie zbójecka, to z 500 bym zassał.
Pozdrawiam
P_iter
SP0VIP
PKU_Parabellum
Posty: 453
Rejestracja: czwartek, 09 października 2008, 16:43
Lokalizacja: Sulejówek
Kontakt:

Post autor: PKU_Parabellum »

Póki co sprowadzamy pociski Sierra na zamówienie. Każdy rodzaj. Czas oczekiwania do dwóch tygodni.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
P_iter
<font color=darkred>Administrator</font>
Posty: 2627
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: P_iter »

Grześ, póki co, czekamy na cenniki.
Pozdrawiam
P_iter
SP0VIP
PKU_Parabellum
Posty: 453
Rejestracja: czwartek, 09 października 2008, 16:43
Lokalizacja: Sulejówek
Kontakt:

Post autor: PKU_Parabellum »

Poproszę o zapytanie na e-mail o konkretne pociski a prześlę aktualną ofertę.

Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ