Lufa

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Awatar użytkownika
Bizon
Posty: 71
Rejestracja: wtorek, 08 listopada 2011, 22:50
Lokalizacja: Trójmiasto

Lufa

Post autor: Bizon »

Witam,
Mam zamiar wymienić w swojej poczciwej broni lufę na bardziej wyczynową firmy lothar walther. kal 308W mam pytanie co dokładnie oznacza "chamber protrusion" i ile powinno wynosić jest tez do wyboru tolerancja +0.05mm, +- 0.025mm , -0.05mm.
Stanisław
Posty: 313
Rejestracja: poniedziałek, 05 grudnia 2011, 00:10
Lokalizacja: Warszawa, Gdańsk

Post autor: Stanisław »

Chcesz tą lufę na zamówienie czy już gotową? Do 308 w lothar ma gotowe lufy matchowe.
Awatar użytkownika
Bizon
Posty: 71
Rejestracja: wtorek, 08 listopada 2011, 22:50
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Bizon »

Broń do tikka 558 więc wątpię żeby można było kupić gotową do wkręcenia lufę. Jak by była taka możliwość to oczywiście że poszedłbym " na łatwiznę".
No_idea
Posty: 28
Rejestracja: środa, 14 marca 2012, 17:18
Lokalizacja: Świnoujście

Post autor: No_idea »

Witam. Nie będę powielał tematu luf bo może wiecie gdzie są gotowe pod 6,5x47 Lapua? tak aby miała 32-35mm grubości z przeznaczeniem pod system Remingtona 700? mam już różne elementy pod to zestawienie a teraz pozostał mi wybór lufy i zakup systemu - składak tylko strzelnicowy.
Lafi
Posty: 66
Rejestracja: środa, 28 maja 2008, 09:57

Post autor: Lafi »

np u http://www.lothar-walther.de/3.php mozna zamowic pod R700
mprimer
Posty: 18
Rejestracja: wtorek, 09 października 2012, 22:55
Lokalizacja: polska

lufa

Post autor: mprimer »

Odp na pierwsze Twoje pytanie: firma chce wiedzieć ile zostawić miejsca na finalne popchnięcie komory do przodu aby dopasować idealnie odległość zaporową w Twoim zamku. Niemcy - wiadomo solidni i dokładni, za wodą się w to nie bawią, piszą "short chamber" i już, dociągnij ją sobie sam. Darz Bór.
ODPOWIEDZ