QL i QT instalacja

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Sylwiusz
Posty: 77
Rejestracja: poniedziałek, 27 czerwca 2011, 23:01

QL i QT instalacja

Post autor: Sylwiusz »

Dzień dobry

Bardzo proszę o pomoc.

Miałem QL starszą wersję i działała.

Wymieniłem na nową 3.8 i QL działało, ale w QT nie było napisów na przyciskach do klikania i w opisie okienek.

Wysłałem za pośrednictwem Parabellum do producenta z opisem problemu i dostałem jeszcze nowszą QL 3.9.0.10 QT 3.8.0.4 QTUnlimited 3.8.0.1 i problem pozostał.

To znaczy QL działa, ale w QT dalej nie ma napisów na przyciskach do klikania i opisów okienek.

W obu przypadkach QT po najechaniu na niektóre nie wyświetlające się opisy jest informacja: no tip - error in language tip file

Przed instalacja nowej wersji usunąłem stara wersje korzystając z QL uninstal i wszystko stare zostało usunięte.

Komputer zrestartowany po usunięciu starej przed instalacja nowej i po instalacji nowej.

Windows 7

Co robię nie tak?

Pozdrawiam

Sylwiusz

Przed chwila sprawdziłem i program zainstalowany na innym komputerze na którym nigdy nie był instalowany QL instaluje się i działa normalnie.

Chyba coś zostało na moim ze starej instalacji co blokuje nową instalację , ale nie mam pojęcia jak to znaleźć i usunąć.
Sylwiusz
Posty: 77
Rejestracja: poniedziałek, 27 czerwca 2011, 23:01

Post autor: Sylwiusz »

Dzień dobry

Odpowiadam sam sobie, ale może się przydać innym.

Przed instalacja nowej wersji należy nie tylko odinstalować poprzednią wersje programu.

Trzeba też usunąć wszystkie pliki w "Dokumentach" związane z QL i QT.

Jak to zrobiłem instalacja nowej wersji poszła bez problemów.

Pozdrawiam

Sylwiusz Bajraszewski
ODPOWIEDZ