Wybór Tumblera na czysciwo suche

Moderatorzy: wierzba, P_iter

majkiel76
Posty: 11
Rejestracja: czwartek, 07 sierpnia 2008, 15:44

Wybór Tumblera na czysciwo suche

Post autor: majkiel76 »

Witam kolegów...

Powiedźcie proszę jakich tumblerów używacie ??
Czy warto zainwestować od razu w większy tumbler (np. Lyman 2500) czy pozostac przy mniejszym, np Lyman 1200 ??

Jak głośne są to urządzenia (da sie spać w domu jak tumbler dziala za drzwiami / przez sciane w drugim pokoju) ??
Czy do napędu wykorzystywany jest silnik elektryczny, czy zasada działania wykorzystuje elektromagnesy i zmienność prądu ??

Powiedzcie czy czyścicie od razu wiecej łusek (na zapas), czy tylko tyle ile potrzebne jest do jednorazowej elaboracji ??

Pozdrawiam serdecznie
m@jkiel76
ulyssenardin
Posty: 72
Rejestracja: poniedziałek, 25 sierpnia 2008, 15:51

Post autor: ulyssenardin »

ja mam 25letniego lee na silniczka (nie wiem jaki model ale ma pojemność ok. 3-3,5 litra).

nigdy mnie nie zawiódł, przez ten czas nigdy go nawet nie smarowałem #-o
bezobsługowe i tyle =D> =D>

ale głośne to one (silniczki) są.

po zmiany stanu cywilnego mój thumbler wylądował w piwnicy (lepiej thumbler niż ja ;;pelenluz )

nie szalej z medią, ja wypróbowałem wszystkie i mogę śmiało stwierdzić, że różnice w cenie nie pokrywają różnice w jakości :hoho-ho

tzn. worki 5 kilowe z trocin z orzecha za parę dziesiąt euro są tańsze od galonowych baniaczkach z kukkurikku o prawie 35%, ale wydajność (licząc tego litra więcej) jest porównywalna. :whistle:

dlatego nie polecam "markowych" media w baniaczkach.

ja piorę zawsze tyle łusek ile mam, ale jak długo trzymam je czyste lecz nie elaboruje, to zdarza się, że patyna atakuje ](*,)

no to ja je piorę drugi raz :D
adelante!
ODPOWIEDZ