Prasa Lee Reloader i inne prasy...

Moderatorzy: wierzba, P_iter

kristoferlodz
Posty: 193
Rejestracja: niedziela, 16 października 2011, 15:29
Lokalizacja: Łódź

Prasa Lee Reloader i inne prasy...

Post autor: kristoferlodz »

Witam kolegów.Zaczynam dopiero przygodę z elaborowaniem amunicji i chciałbym zasięgnąć opini kolegów na temat zakupu sprzetu.Zainteresowała mnie prasa"jak w tytule" nowa kosztuje w "Parabellum" 231zł i jest to chyba jedną z najprostszych i najtańszych nowych pras na naszym rynku.?Bardzo chętnie oczywiście kupiłbym lepszą,ale budżet domowo-rodzinny na razie ogranicza.Bardzo chetnie kupię używaną prasę ,czekam na propozycje od kolegów.Może ktoś ma dwie lub kilka i odsprzeda mi sprawną technicznie lub do naprawy.Proszę również o opinie "porównawczą" prasy w tytule z innymi na rynku-wady-zalety.Pozdrawiam i będę wdzięczny za informację.Proszę również o kontakt na PW kolegów z Łodzi i okolicy Łodzi w celu ewentualnego spotkania.Tel:794-104-300
Pozdrawiam Krzysztof
PiotrL
<font color=navy>Moderator</font>
Posty: 1435
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 10:21

Post autor: PiotrL »

Jeżeli już to Lee Challenger http://parabellum.pl/index.php/elaborow ... enger.html Jest niewiele droższa - a prasa typu O jest zdecydowanie stabilniejsza niż C. Miałem taką - i bez problemu robiłem na niej nawet 7remmag. Podejrzewam ze jakby wypełnić żywicą puste przestrzenie - na przekroju ma kształt H - byłaby sztywniejsza. Miałem to nawet zrobić - ale jakoś potrzeby nie było i dwa lata działała jak trzeba.
Piotr
Cyrograf15
Posty: 740
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 17:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Cyrograf15 »

Nie tak dawno miałem podobne dylematy. Kupiłem taką jak Piotr doradza i nie jest źle. Moim zdaniem to właśnie takie minimum.
Wojtek
kristoferlodz
Posty: 193
Rejestracja: niedziela, 16 października 2011, 15:29
Lokalizacja: Łódź

Post autor: kristoferlodz »

Tak też zrobię,poczekam i kupię lepszą.Ale może trafi się jeszcze używana-ciekawy model w tej,lub podobnej cenie....Dzięki za pomoc.
Pozdrawiam Krzysztof
ODPOWIEDZ