REMINGTON 700 VTR

Moderatorzy: wierzba, P_iter

młody elaborant
Posty: 23
Rejestracja: środa, 02 lutego 2011, 23:29

REMINGTON 700 VTR

Post autor: młody elaborant »

Witam serdecznie.
Może ktoś z kolegów używa ww. sztucerka?? Mam zamiar go kupić tylko mało info jest o nim na polskich stronach. Posiadacze wypowiedzcie sie coś o nim..
Wolf77
Posty: 53
Rejestracja: niedziela, 09 stycznia 2011, 13:54

Post autor: Wolf77 »

Kuzyn posiada w kalibrze 308w sztucer jest co tu dużo mówić futurystyczny, ale niesamowicie składny , lufa jest trójkątna, zamek pracuje dobrze, magazyn wewnętrzny, hamulec wylotowy trochę ogranicza odrzut ale dzięki niemu daje się szybko złapać cel w lunecie, broń jest celna, nie pamiętam dokładnie wyników ze strzelnicy ale nawet z tańszej amunicji były dobre wyniki, słowem pozytywne zaskoczenie.
DB
młody elaborant
Posty: 23
Rejestracja: środa, 02 lutego 2011, 23:29

Post autor: młody elaborant »

Wie kolega jaką lunetkę ma założoną ten kuzyn?? Zastanawiam sie nad Meostar R1r 3-12x56 tylko nie wiem dokładnie jak spisuje sie ta luneta w nocy na polowaniu, z tego co czytałem i słyszałem jest nawet niezła.
Z jakiej amo kuzyn ten obecnie strzela??
Wolf77
Posty: 53
Rejestracja: niedziela, 09 stycznia 2011, 13:54

Post autor: Wolf77 »

na tym Remingtonie kuzyn zamontował Meostar R1 3-12x56 (podświetlana kropka) bardzo pozytywne wrażenie odniosłem luneta przejrzysta, jasna, lekka, krzyż w drugim planie, w nocy z tym zestawem nie siedziałem więc ciężko mi powiedzieć, na razie dwukrotnie strzelałem z niej na strzelnicy, z tańszej amunicji, dobrze chodził S&B, Federal w miarę, z droższej S&B z pociskiem sierry, na razie testuje kuzyn, choć brak czasu, napisz do mnie na priv, jak konkretnie przestrzelamy tego Remingtona to dam znać z opisem konkretnym i skupieniemi. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ