Rejestracja Szukaj FAQ Zaloguj  
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  format do druku ZAWIJARKA DO ŁUSEK KAL.12
ZAWIJARKA DO ŁUSEK KAL.12
młody elaborant
Odpowiedz z cytatem
Kupie zawijarkę do łusek w ww. kal. może ktoś zna jakieś strony gdzie można kupić bo szukam i znaleść nie mogę.
Może jeszcze ktoś wie gdzie można kupić plastikowe zatyczki do łusek te co trzymają śrut aby sie nie wysypał.

Pozdraiwam.
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty młody elaborantWyślij prywatną wiadomość
Wojtek
Odpowiedz z cytatem
Może ten ktoś coś zaradzi: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5996002 a maszynki też się czasem na allegro pokazują.

huskys
Odpowiedz z cytatem
Te zatyczki robi sie samemu za pomocą wycinaka fi 19mm.
Ja robie takim jak przykładowy- http://allegro.pl/profesjonalny-dziurkacz-wybijak-do-skor-19mm-i1399266960.html
Dobrze wycina też filc.
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty huskysWyślij prywatną wiadomość
młody elaborant
Odpowiedz z cytatem
pisałem juz do kilku osób z allegro, ale nic... Trzeba szukać, myślałem ze ktoś z forum pomoże, poczekamy może coś sie trafi.
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty młody elaborantWyślij prywatną wiadomość
piotrpawel1
Odpowiedz z cytatem
Chodzi ci o zawijanie lusek papierowych? jesli tak to mam taką zawijarke calkowicie sprawna, prawie nowa z lat 60-tych.
jestes zainteresowany pisz na priv.
Piotr
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty piotrpawel1Wyślij prywatną wiadomość
młody elaborant
Odpowiedz z cytatem
napisałem koledze na PW ale nic sie kolega nie odzywa ...
wodnikszuwarek
Odpowiedz z cytatem
Do zawijania łusek papierowych służy bardzo prosty przyrząd który mogę koledze załatwić .Do łusek plastikowych niestety się nie nadaje .
Jeżeli mogę coś doradzić to odpuść sobie łuski papierowe (coraz trudniej dostępne)plastikowych do wyboru do koloru tylko trzeba trochę zainwestować w sprzęt.Elaborowanie śruto to raczej sztuka dla sztuki natomiast breneka jak naj bardziej .Ja elaboruję do strzelań IPSC
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty wodnikszuwarekWyślij prywatną wiadomość
Stepan Bazyluk
Odpowiedz z cytatem
Są dwa rodzaje zawijarek do naboi śrutowych produkcji Made in Wschód: stołowa i ręczna. W zestawie posiadają głowice do kalibru 12, 16, 20, Pytaj wśród turystów ze Wschodu.

Odpowiedz z cytatem
Kolega włąśnie kupuje na Białorusi 3 zawijarki stołowe w kal 12. 16. 20 do zaijania w gwiazdkę i 2 sztuki do zawalcowania w rąbek do kalibru 12 i 16. Chętnych zapraszam na priv.

Odpowiedz z cytatem
Jaka jest cena takiej zawijarki ?
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty SPECNAZWyślij prywatną wiadomośćGaduGadu
ZAWIJARKA DO ŁUSEK KAL.12