jak zinterpretować tą drabinkę

PAMIĘTAJ, ŻE ELABORUJESZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Elaboracje sprawdzone oraz w fazie testów

Moderatorzy: wierzba, P_iter

adam_g
Posty: 33
Rejestracja: piątek, 08 kwietnia 2011, 08:15

jak zinterpretować tą drabinkę

Post autor: adam_g »

Witam wszystkich, :halo-
Pomóżcie zinterpretować moją pierwszą drabinkę [-o<
Objaśnienia do strony:
-Każdy strzał oddawany do osobnego okręgu.
-Strzały oznaczone jako 1,1 i 1,2 były "rozruchowe" (zimna lufa, dawno nie strzelane itd)
-Naważki są zaznaczone pod okręgami, tj okrąg 2 naważka 24,5gr ; 3 naważka 24,8...
-ostatni strzał (6,1) oddany był do osobnej kartki bo tu się nie mieścił, ale dzięki uprzejmości Photoshopa przeniosłem go na tą stronę
-również dzięki uprzejmości tegoż programu "skumulowałem" wszystkie przestrzeliny tak jak byłyby oddawane do drugiego okręgu (wiem, że znosiło na prawo, ale nie chciałem zmieniać w trakcie strzelania ustawień lunety żeby bardziej nie zaciemnić sprawy)
-w przestrzelinach umieściłem kolejne numery, które biorę pod uwagę w swoich przemyśleniach (czyli 2 do 6)

Gdzie szukać swojej właściwej naważki? czy w zakresie 2-3 czy 4-5? Przy 6 przebiło mi spłonkę więc uznałem, że dalej nie ma co eksperymentować
Przygotowałem grupy dla 4-5 (po 3szt w naważkach co 1gr), ale teraz jak się przyjrzałem tej stronie to zaczynam mieć wątpliwości...
Proszę o pomoc
Pozdrawiam wszystkich
Załączniki
2011_05_26 Isza drabinka.pdf
(125.61 KiB) Pobrany 133 razy
Awatar użytkownika
P_iter
<font color=darkred>Administrator</font>
Posty: 2626
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: P_iter »

Ewidentnie trzeba szukać z zakresu 2-3. Ja bym jeszcze sprawdził lekko poniżej naważki 24,5.
Pozdrawiam
P_iter
SP0VIP
ODPOWIEDZ