Spłonki FIOCHHI

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Awatar użytkownika
forester2008
Posty: 1371
Rejestracja: czwartek, 03 lipca 2008, 12:20

Spłonki FIOCHHI

Post autor: forester2008 »

Witam Kolegów!!
Czy ktoś elaboruje na tych spłonkach???
Na 80 wystrzelonych miałem już 2 niewypały ;((((
Ten typ tak ma, czy tylko ja mam to niezwykłe szczęście???
Te niestrzelające to small rifle.
pozdrawiam
forester
Awatar użytkownika
P_iter
<font color=darkred>Administrator</font>
Posty: 2625
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: P_iter »

Wystrzelałem około 100 naboi na tych spłonkach. Bez niewypału. CZ 527.
Pozdrawiam
P_iter
SP0VIP
Maciej Krawczak
Posty: 467
Rejestracja: środa, 28 maja 2008, 17:31

Post autor: Maciej Krawczak »

Jeszcze na nich nie robiłem.
Przeglądając "Benchrest Schooting Primer" znalazłem artykuł odnośnie spłonek, Fiocchi wypadły bardzo dobrze , na drugim miejscu pod kątem odchyleń ciśnienia ( tylko, że test był kilkadziesiąt lat temu :lol: ) . Może obecne "stiełano" w Chinach? :lol:
ulyssenardin
Posty: 72
Rejestracja: poniedziałek, 25 sierpnia 2008, 15:51

Post autor: ulyssenardin »

Raz w życiu poszedłem na całego :oops: i kupiłem Peter-a Stahl-a :) z kilkoma lufami wymiennymi :D :D (w tym była lufka w moim ukochanym .41 AE 8-) :D :) =D> \:D/ )
.................... no i rock chucker też miał dużo do roboty :wink:
Ostatnio zmieniony czwartek, 28 sierpnia 2008, 23:27 przez ulyssenardin, łącznie zmieniany 1 raz.
adelante!
ulyssenardin
Posty: 72
Rejestracja: poniedziałek, 25 sierpnia 2008, 15:51

Post autor: ulyssenardin »

Miałem tylko spłonki fiocchi, lp, sp, lpm, spm, jakie chcecie. :(

Po oddaniu ok. 3 tyś strzałów czoło zamka zrobił mi się fioletowy :shock: (był w stainlessie) a iglica wyglądała jak z wykopka. :shock: :shock:

Zawiozłem wsio (na krzywy ryj ;;pelenluz ) na IWIE i zrobiłem bydło na stoisko przy klientach. :!--!


Oczywiście po 5 min (czas do merola i z powrotem) szef mi wręczył garśc iglic, :-k różnych części zamiennych na ok. 1000 marasów :eeg/: :eeg/: :eeg/: i dodał, że jak będę używał amunicję fiocchi do gwarancja nie będzie uznana. [-(

Oczywiście uznałem to za brednie, dopiero po wyjściu z pawilonu zorientowałem się, że sam w ogóle nie wspominałem o to, bym używał ammo albo komponenty fiocchi. :-$

Szefgeszeft widocznie sam rozpoznał &#8222;efekty&#8221; na własnym gunie :whistle:
adelante!
ODPOWIEDZ