Pierwsza elaboracja.

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Garfield
Posty: 75
Rejestracja: środa, 05 października 2016, 21:14

Pierwsza elaboracja.

Post autor: Garfield »

Bardziej do śmiechu, mniej dla przestrogi. Jak już napisałem w temacie skleiłem sobie pierwsze sztuki amunicji do mojego szweda. Obudziłem się wcześnie, długo przewracałem po łóżku patrząc w okno na paskudną pogodę. Wreszcie zdecydowałem że mimo wszystko jadę na strzelnicę. Miałem pewne opory bo mam w tunelu dość ciasny insert i jak nie jest bardzo jasno to nie idzie za specjalnie. Ale że trzeba wypróbować to mimo wszystko spakowałem szpeje i sru na strzelnicę.
A jak już się rozpakowałem to patrzę że nic nie widzę. Zabrałem ochronniki ale bez wkładek korekcyjnych. Były gdzieś indziej. No i zamiast eleganckiego czarnego kółka widziałem przez dziurki rozmytą szarą plamę..
Mimo wszystko strzeliłem cztery sztuki tak, aby sprawdzić czy jakieś paskudne objawy nie występują. Nie występowały a prawie nic nie widząc zrobiłem 2cm na 50 metrów skupienie.

Jak pogoda się poprawi jadę ponownie. Tym razem zabiorę okulary....... mam nadzieję że zabiorę.


BTW, pocisk Hornady ELD match 120gn, proszek Tubal 5000 36 gn - blisko minimum z tabel ( 35,5- 41,7). OAL 2.905".
ODPOWIEDZ