[S] Deska orzech amerykański na 2 osady

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Awatar użytkownika
Greenhard
Posty: 566
Rejestracja: piątek, 20 października 2017, 11:27

[S] Deska orzech amerykański na 2 osady

Post autor: Greenhard »

Jakieś 3 lata temu zakupiłem w Poznaniu w sklepie handlującym hurtowo egzotycznym drewnem deskę z orzecha amerykańskiego do zrobienia nowej osady do mojego sztucera. Deska została zabezpieczona w odpowiedni sposób przez pękaniem i wyginaniem, wysezonowana po leżakowaniu w magazynie. Najpierw leżała w garażu 1.5 roku. Potem w nieogrzewanym przedpokoju ok 0.5 roku a obecnie od ponad roku mam ją w mieszkaniu w temp domowych. Po drodze nic się z nią stało i zdaniem mojego kolegi (technolog drewna) w tej chwili nadaje się do obróbki. Niestety ja po drodze sztucer sprzedałem i zmieniła się moja sytuacja w kierunku możliwości wykonania osady samemu. Deskę wybierałem pod kątem możliwości wykonania osady do sztucera z lufą pływającą. Można z niej zrobić dwie osady. Cena za deskę wyniosła 3 lata temu 270 zł. Obecnie cena za m3 to od 12 do 14 tysięcy złoty za m3. Deska ma wymiary:
Długość : 250 cm
Szerokość : 25 cm
Grubość od 5.5 cm
Daje to 0.034 m3
W obecnej cenie za drewno nieselekcjonowane daje ok 500 zł.
Moja deska została wybrana spośród bardzo wielu dostępnych w magazynie przez wspomnianego kupmpla technologa drewna.
Najważniejsze jest to że to co miało pęknąć albo się wygiąć już nastąpiło, dlatego deska obecnie nadaje się do zrobienia osady.
Zapraszam do obejrzenia w Poznaniu. Nie wysyłam dechy :). Mogę okresowo zabrać ją na trasie Poznań- Kłodzko.
Cena 350 zł.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony niedziela, 21 października 2018, 09:50 przez Greenhard, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Greenhard
Posty: 566
Rejestracja: piątek, 20 października 2017, 11:27

Post autor: Greenhard »

Bez wysyłki słabo z tą deską tak więc nowa cena 250 zł
Awatar użytkownika
Marek Biały
Posty: 809
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 23:21

Post autor: Marek Biały »

Jakieś zdjęcie?
Marek

tel.603930452
Awatar użytkownika
Greenhard
Posty: 566
Rejestracja: piątek, 20 października 2017, 11:27

Post autor: Greenhard »

sPRZEDANA
ODPOWIEDZ