Rejestracja Szukaj FAQ Zaloguj  
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  format do druku 9x19 do dynamiki, co lepsze ARESy czy FRONTIERY?
9x19 do dynamiki, co lepsze ARESy czy FRONTIERY?
MrocznyZgred
Odpowiedz z cytatem
Witajcie, stawiam powoli pierwsze kroki elaboracyjne, cel tej zabawy jak w temacie czyli dynamika, próbowałem już alsy pro ale nie byłem zadowolony z tych kulek, teraz kupiłem trochę frontierów i są spoko(jedynie jest problem z dostępnością ich najcięższych wersji - są tylko 135grns), pytanie jak wypadają na tle 9 mm (.356) 150/9,7 RN BB EPRX? Macie jakieś doświadczenia z tymi pociskami a jak nie to może ogólnie ktoś się wypowie na temat przewagi malowania proszkiem pocisku vs miedziowania w frontierze?
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty MrocznyZgredWyślij prywatną wiadomość
likker_runner
Odpowiedz z cytatem
Miedziowane dają kaleczące odpryski jak się strzela do blach z bliska. Rzadko ale się zdarza. Lakierowane potrafią słabo współpracować z poligonalnym gwintem.
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty likker_runnerWyślij prywatną wiadomość
lechu
Odpowiedz z cytatem
Miedziowane są ok, dużo bardziej niebezpieczne są wszelkie płaszczowe.
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty lechuWyślij prywatną wiadomość
Przemas69
Odpowiedz z cytatem
Ja smigam na AlsaPro i nie nazekam a w dodatku tanie (przy dynamice gdzie na trening leci mi 200-250 kulek) robią mi robotę;)
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty Przemas69Wyślij prywatną wiadomość
poetam
Odpowiedz z cytatem
Ja się wypowiem bo używam jednych i drugich
Do poligonalnej lufy- frontiery
do tradycyjnie gwintowanej- aresy 150g
Odkąd zacząłem strzelać z glocka wcześniej CZ przeszedłem na frontiery, czas jaki trzeba spędzić na wyczyszczenie lufy glocka po ołowiakach przekonał mnie że potrzebuję czegoś z twardszym płaszczem. Na jednych i drugich można zrobić celne naboje. Teraz jeszcze aresy można kupić taniej niż kilka miesięcy temu. Jak już kupię CZ-10C to do niej będę robił na aresach
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty poetamWyślij prywatną wiadomość
9x19 do dynamiki, co lepsze ARESy czy FRONTIERY?