Zastrzeliłem chrono

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Awatar użytkownika
Dariusz_W
Posty: 371
Rejestracja: czwartek, 15 listopada 2012, 15:42
Lokalizacja: Kielce

Zastrzeliłem chrono

Post autor: Dariusz_W »

Witam

Właśnie zastrzeliłem swoje chrono . Regulowałem sobie napięcie sprężyny w wiatrówce i testowałem , żona dupę zaczęła mi zawracać , chwila nie uwagi i chrono nie żyje.

Chrono stało na ziemi a ja celowałem w trawę za nim .Trafiłem w tylną bramkę idealnie w te szkiełka w środku, rozsypały się wszystkie plastiki i te szkiełka. Elektronika sprawna(rozebrałem jest cała) .

Wiecie może gdzie można dostać części do takiego sprzętu u nas w Polsce ? Potrzebuje obudowę tylnej bramki z dwoma szkiełkami które są nad czujnikiem.

Moje Chrono to model : "Shoting chrony alpha model"

Takie najprostsze bez bajerów.
Awatar użytkownika
Dariusz_W
Posty: 371
Rejestracja: czwartek, 15 listopada 2012, 15:42
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Dariusz_W »

Obrazek

Obrazek

Obrazek
andy7
Posty: 1648
Rejestracja: sobota, 21 lutego 2015, 22:01
Lokalizacja: co skad ? Z miasta Hamow i Burkow

Post autor: andy7 »

Moze zaproponuj zonie aby odkupila nowe, w koncu jej wina :mrgreen:

:wink:
Awatar użytkownika
Dariusz_W
Posty: 371
Rejestracja: czwartek, 15 listopada 2012, 15:42
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Dariusz_W »

Dziki za słowa pocieszenia ......, wiem że na kolegów można liczyć ....W sumie z tamtej strony to nawet zabawne..... Sam się zastanawiałem jak można takie coś zrobić .....widać można. :bh|:
Maciej Krawczak
Posty: 467
Rejestracja: środa, 28 maja 2008, 17:31

Post autor: Maciej Krawczak »

A kto Ci je skalibruje?
Awatar użytkownika
Dariusz_W
Posty: 371
Rejestracja: czwartek, 15 listopada 2012, 15:42
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Dariusz_W »

A co tam kalibrować skoro jeśli będę miła oryginalne części to wszystko będzie pasowało i będzie względem siebie tak jak oryginalnie ustawione.
W obudowie bramki są wpusty na szkiełka i przestawić się tego nie da. Tak samo bramka będzie dokładnie w tym samym miejscu.
Nie widziałem między tymi plastikami jakiegoś elementu do regulacji. Poza tym na chwile obecną jak się strzeli centralnie nad sensorem to nadal działa. Sensor i elektronika są całe bez żadnych uszkodzeń.

Napisałem na razie do producenta zobaczę czy odpowie. W Polsce z serwisem chyba będzie słabo......
Awatar użytkownika
Dariusz_W
Posty: 371
Rejestracja: czwartek, 15 listopada 2012, 15:42
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Dariusz_W »

Odpisali .

Wszystkie koszty to połowa wartości urządzenia mimo że części tylko 15 $ .Generalnie te sprzęty to jednorazówki , serwisu w Polsce po gwarancyjnego nie ma a koszty wysyłki z USA + opłata banku to wychodzi lepiej kupić nowe.
ODPOWIEDZ