Czy proch Hodgdon jest w Polsce?

Moderatorzy: wierzba, P_iter

PKU_Parabellum
Posty: 453
Rejestracja: czwartek, 09 października 2008, 16:43
Lokalizacja: Sulejówek
Kontakt:

Post autor: PKU_Parabellum »

:)
Ostatnio zmieniony środa, 03 listopada 2010, 18:52 przez PKU_Parabellum, łącznie zmieniany 1 raz.
PiotrL
<font color=navy>Moderator</font>
Posty: 1435
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 10:21

Post autor: PiotrL »

Starałem się nie brać udziału w dyskusji poza okazaniem radości z tego że jest nowe źródło i ze komuś się chciało pokonać wszystkie trudności i załatwić nowy produkt - ale coraz bardziej czuję się zniesmaczony tym wszystkim - niestety - najbardziej wypowiedziami PKU Parabellum czy Grzegorza Wiśniewolskiego. Myślę ze całkowicie źle interpretuje sens wypowiedzi dyskutantów - ja przynajmniej odebrałem je jako obawy przed bardzo autorytarnymi wypowiedziami na temat uwag zgłaszanych przez użytkowników mających bądź co bądź duża wiedzę teoretyczną czy praktyczną w temacie. Założę się o każdą sumę - ze nikomu z wypowiadąjących się nie zależy na jakiejkolwiek krzywdzie, zmniejszeniu obrotów czy nawet rezygnacji z dalszej dystrybucji prochu czy innych komponentów. Raczej na tym aby zadowoleni klienci bezpiecznie i dobrze strzelali z tych towarów.
No ale co przeważyło? argumenty typu ....Nie chcę polemizować na temat dostępności prochu. My mamy wiele sygnałów, że w Pionkach często są braki konkretnych odmian i wiele ludzi przyjechało do nas po proch między innymi dlatego, że nie mogli go dostać u konkurencji... przypomina mi to ..zwykły proszek, olśniewajaca biel....
....Mamy też sygnały, że z przestawieniem się na proch innego producenta też nie ma problemów, więc ten argument nie koniecznie musi dotyczyć wszystkich elaborujących. - co za argument? a jakie maja być problemy? przecież wsypuje sie do łuski od szyjki, wypracowuje naważke, składa się jak kazdy inny? wiec co?
A już najbardziej rozkoszne ....Jeżeli ktoś chce mnie obrazić to zapraszam do Sulejówka na spotkanie w cztery oczy i wtedy niech powie to samo co na forum. (to m. in. do Pana, Panie Marku, zwłaszcza, że jak Pan przyjeżdża do nas po proch to jest okazja do wymiany poglądów). ..... i co wtedy? dostanie w mordę?
Z racji funkcji moderatora - tym bardziej w sytuacji kogoś kto jest absolutnie niezainteresowany osobiście zakupem Hogdna czy IMR z powodu odległosci z Dolnego Ślaska, zadowolenia z wyrobów innej firmy którą stosuję - uważam ze po pierwsze coraz bardziej niesmacznie, coraz bardziej emocjonalnie i w dodatku ocierajace sie o kryptoreklamę - bede wnioskował do Admina o usuniecie - albo przynamniej zamkniecie tematu.
Nie zmienia to tego co napisałem na początku - ze cieszę sie że PKU Parabellum chciało się, udało się i życzę im dużych sukcesów w dystrybucji i rozszerzaniu oferty na wszystkie rzeczy przydatne w elaboracji
Piotr
Stepan Bazyluk
Posty: 533
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 08:47
Lokalizacja: Podlasie Północne

Post autor: Stepan Bazyluk »

Piotr,
a o co to własciwie chodzi???????????????????????????????????????????????
"Uwielbiam chorał ruski..."
Awatar użytkownika
Wojtan
Posty: 145
Rejestracja: wtorek, 29 czerwca 2010, 22:37

Post autor: Wojtan »

Chodzi chyba o to, że w kilku postach można wyczuć, żal i zdenerwowanie że sklep Parabellum jako importer prochu innej marki niż Lapua, nie sprawdził osobiście wszelkich możliwych sposobów elaboracji, na wszelkich możliwych kalibrach, z przestrzelaniem i opracowaniem tabel włącznie, tylko OŚMIELA się powielać informacje od producenta, lub nie wiadomo kogo - tak jakby wynikało to z jego obowązków jako importera, tudzież że dla kilku strzelców nie otworzył przedstawicielstw w każdym mieście powiatowym w Polsce. (Tak jakby Pionki zrobiły to wszystko).

Osobiście - jestem im bardzo wdzięczny, bo Pionki nie prowadzą prochów pistoletowych, a dzięki uprzejmości kolegów "po lufie" (zawody GP) udało mi się wejść w posiadanie Bullseya, bez wyjazdu do Warszawy, tudzież wypraw z dreszczykiem do Czech...
GrzegorzP
Posty: 340
Rejestracja: wtorek, 19 stycznia 2010, 16:30
Lokalizacja: W-wa

Post autor: GrzegorzP »

Wojtan pisze:Chodzi chyba o to, że ...Parabellum jako importer prochu innej marki niż Lapua, ... OŚMIELA się ...
[-X [-X [-X

Wojan, pozwoliłem sobie przyciąć twój post do samej sentencji, bo chyba właśnie o to chodzi.

PS
Raczej tylko czytam ale nie mogłem sie powstrzymać
Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
P_iter
<font color=darkred>Administrator</font>
Posty: 2627
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: P_iter »

Nie róbcie obciachu. Lapua nie robi prochu.
Wychodzi chyba na to, że nie zrozumieliście kilku ostatnich wywodów.(Wojtan, GrzegorzP)
PiotrL, może my coś nie wiemy? Nawiązujesz do rzeczyo których chyba nie wiemy?...
Pozdrawiam
P_iter
SP0VIP
GrzegorzP
Posty: 340
Rejestracja: wtorek, 19 stycznia 2010, 16:30
Lokalizacja: W-wa

Post autor: GrzegorzP »

P_iter pisze:... Nawiązujesz do rzeczy o których chyba nie wiemy?...
No Lapua i Vv, to jedna kasa. Ale w tym wątku chyba nie o to chodzi, a może to ja czegoś nie wiem? :-k
Pozdrawiam
Grzegorz
PiotrL
<font color=navy>Moderator</font>
Posty: 1435
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 10:21

Post autor: PiotrL »

Odniosłem sie do ostatniej wypowiedzi PKU Parabellum - cytując fragmenty. Rzeczywiście po skasowaniu przez autora swoich postów nie bardzo wiadomo o co chodzi - ale wydaje mi sie ze nie zasluguję na zarzuty forowania Pionek, Lapua czy prochów które używam. Nie wymieniłem zreszta ich nazwy. Jednoznacznie napisałem zresztą że nie jestem w żadnym stopniu zainteresowany oferta PKU Parabellum - wyłacznie ze wzgledów techniczno - logistycznych - więc pisałem bezstronnie. Jezeli PKU ma jakiekolwiek zarzuty nieobiektywnośći - proszę o załozenie jawnego tematu lub kontakt mailowy / piotrel@poczta.jzk.pl / lub PW - w celu wyjasnienia wszelkich niedowmówień
Pozdrawiam - szczególnie kol Wojtana i GrzegorzaP
Piotr
Awatar użytkownika
lu.dzie
Posty: 351
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 17:18

Post autor: lu.dzie »

No to krociutko od administracji:
1. Parabellum wycial wszystkie swoje posty, wiec trudno dalej dyskutowac.
2. Na forum nie ma miejsca na kryptoreklame - jest dzial z ogloszeniami komercyjnymi, jestem przekonany, ze Parabellum z niego skorzysta.
3. Na forum nie ma miejsca dla nierzetelnych informacji i takie beda (nadal) pietnowane.
Zablokowany