Komponenty w kujawsko-pomorskim i obrzeżach

Moderatorzy: wierzba, P_iter

ArTwo
Posty: 181
Rejestracja: poniedziałek, 24 października 2016, 19:53
Lokalizacja: Bydgoszcz/Toruń

Komponenty w kujawsko-pomorskim i obrzeżach

Post autor: ArTwo »

Koledzy z kujawsko pomorskiego gdzie się zaopatrujecie w komponenty?
Powiem szczerze, że mam problem aby kupić cokolwiek w pobliżu Bydgoszczy i Torunia. W Bydgoszczy komponentów nigdzie nie kupisz. W jedności łowieckiej tylko jeden rodzaj prochu i to do kalibrów myśliwskich. W Toruniu udało mi się w sklepie Gawra kupić spłonki small pistol, ale były tylko CCI a ich cena niestety sporo wyższa od poszukiwanych Fiocci.
Mam czasem potrzebę po prostu gdzieś pojechać i kupić wszystko co trzeba do 9mm i .223 a nie czekać tylko na dostawy z P. (swoją drogą ostatnio zapomnieli o spłonkach w zamówieniu...)
Jak się zaopatrujecie?
MariuszW
Posty: 138
Rejestracja: czwartek, 22 stycznia 2015, 09:26
Lokalizacja: Toruń

Post autor: MariuszW »

W Bydgoszczy u Wojskiego zamówisz co tylko chcesz, porozmawiaj też z właścicielem - to człowiek o dużej wiedzy - kilka rzeczy mi podpowiedział. W JŁ mam wrażenie, że strzelców sportowych olewa się ciepłym ... Jeżdżę też do Gdańska czasem :D
Dzień bez elaboracji dniem straconym...
ArTwo
Posty: 181
Rejestracja: poniedziałek, 24 października 2016, 19:53
Lokalizacja: Bydgoszcz/Toruń

Post autor: ArTwo »

Właśnie problem w tym, że trzeba zamawiać. Szukam jakiegoś w miarę chociaż wyposażonego miejsca bo zamówieniem w P. nie mam problemu, ale fakt, że trzeba trochę czekać...no i w razie jak nagle czegoś zbraknie trzeba długo czekać.
Trochę mnie zaskoczyłeś z tym, że w Wojskim można zamawiać produkty do elaborki bo jak pytałem to się o możliwości zamówenia nawet nie zająknęli...
MariuszW
Posty: 138
Rejestracja: czwartek, 22 stycznia 2015, 09:26
Lokalizacja: Toruń

Post autor: MariuszW »

Może musisz zostać stałym klientem ;)
A co do kupienia na miejscu to w naszym województwie raczej takiego miejsca nie znajdziesz.
Dzień bez elaboracji dniem straconym...
giersza
Posty: 55
Rejestracja: sobota, 12 listopada 2016, 08:12

Post autor: giersza »

Witaj, mam ten sam problem, najbliżej po proch VW to chyba Śrem został.
ODPOWIEDZ