Sauer

Moderatorzy: wierzba, P_iter

karolik90
Posty: 141
Rejestracja: wtorek, 12 października 2010, 18:32
Lokalizacja: RJA

Sauer

Post autor: karolik90 »

witam serdecznie wszystkich koledzy mam zamiar kupic SaueraS202 wolverine cal6,5X55 Se lufa 67 cm i jej profil 21mm prosze o opinie na temat tej broni.
pozdrawiam...
Awatar użytkownika
michalop
Posty: 159
Rejestracja: czwartek, 17 września 2009, 23:02
Lokalizacja: Münster/Sosnowiec

Post autor: michalop »

... napisz do czego chcesz tej broni używać. sport, łowiectwo, strzelnica ?

... subiektywnie: Sauer z serii 200 to jedne z najładniejszych produkowanych dziś sztucerów. Miom zdaniem były jesycye lepsze gdy system był ze stali. (sauer 200S)

piotrek
6mmBR
Stepan Bazyluk
Posty: 533
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 08:47
Lokalizacja: Podlasie Północne

Post autor: Stepan Bazyluk »

Do polowania zdecydowanie ciężki do noszenia w pełnym oprzyrządowaniu, natomiast na strzelnicę z opcją "pełny wypas" bardzo interesująca jednostka, mająca spore wzięcie np. w Rosji - sprzedawana jest tam również w wersji mix do strzelań Benchrest... Paca spustu jak w Sauerze - nic dodać, celność jak w Sauerze - nic dodać, składność broni - nic dodać, cena broni - też nic dodać.....
"Uwielbiam chorał ruski..."
karolik90
Posty: 141
Rejestracja: wtorek, 12 października 2010, 18:32
Lokalizacja: RJA

Post autor: karolik90 »

celem mojego zainteresowania ta jednostka jest głownie łowiectwo polowanie z zasiadki ale jestem tez zamiłowanym zwolennikiem i fanem strzelania na wieksze odległosci wiec na strzelnicy ta bron tez bedzie stosowana .
Awatar użytkownika
Patek
Posty: 175
Rejestracja: poniedziałek, 14 lipca 2008, 10:57
Lokalizacja: okolice 100-licy,te z sosnowymi lasami krzywą rzeką
Kontakt:

Post autor: Patek »

Ad.Stefan

cyt z Ciebie"np. w Rosji - sprzedawana jest tam również w wersji mix do strzelań Benchrest..."
co to za wresja mix a może masz jakieś foto(proszę),bo moja cyrylica jakoś dawno z głowy wyleciała;-)
ODPOWIEDZ