zmiana spustu a selektor ognia/bezpiecznik

Moderatorzy: wierzba, P_iter

wyspiarz
Posty: 167
Rejestracja: wtorek, 05 kwietnia 2016, 19:06

zmiana spustu a selektor ognia/bezpiecznik

Post autor: wyspiarz »

Witam

Z racji, że stag6 ojca spust ma kolokwialnie mówiąc do dupy, przyszedł czas na zmianę i wybór padł na http://www.sklep.milicon.eu/mechanizm-s ... p2504.html z racji, że ma regulację i można sobie owe nastawy dopieścić, i faktycznie opór i działanie jest lux.

No ale jest jedno ALE za cholerę nie można teraz zamontować dźwigni selektora ognia/bezpiecznika. Po prostu to wcięcie w nim jest za małe, albo kawałek spustu wchodzący w blokadę za duży. Nie wiem czy coś źle zamontowałem bo to chyba nie możliwe, a montowałem 2x, spust siedzi ciasno nawet nie dygnie więc raczej to nie to, być może po prostu trzeba zmienić owy selektor, tylko pytanie na jaki. Nie, że jest to mocno przeszkadzająca rzecz bo właściwie się z tego nie korzysta no ale po prostu jest dziura :)


pzdr. Łukasz
abersfelderami
Posty: 1267
Rejestracja: niedziela, 18 grudnia 2011, 09:07
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: abersfelderami »

Przymierz na sucho selektor do spustu, poszerz ( nie poglebiaj) wglebienie w selektorze.
wyspiarz
Posty: 167
Rejestracja: wtorek, 05 kwietnia 2016, 19:06

Post autor: wyspiarz »

przymierzałem jest za wąski, ale jakoś nie chce mi się tego ekstra rozbierać, to ojca karabin i głowne jego zadanie to tarcza z optyką więc nie jest to element z cyklu must have do zabawy ;). Ale taki genralnei jest plan, mam nawet frezarkę stołową proxxona tylko frezy wyszły ;)

pzdr. Łukasz
wyspiarz
Posty: 167
Rejestracja: wtorek, 05 kwietnia 2016, 19:06

Post autor: wyspiarz »

Ok problem rozwiazany, selektor z ARa mossberga pasuje IDEALNIE ;)

pzdr. Łukasz
ODPOWIEDZ