sklep stg44

Moderatorzy: wierzba, P_iter

SPECNAZ
Posty: 124
Rejestracja: czwartek, 03 czerwca 2010, 19:39
Lokalizacja: ŁÓDŹ

sklep stg44

Post autor: SPECNAZ »

Zamawial ktos juz pociski w tym sklepie ? http://sklep.stg44.pl Robilem zamowienie wlacznie z wplata tydzien temu i zero odp na wiadomosci.
joon
Posty: 654
Rejestracja: sobota, 07 kwietnia 2012, 18:37
Lokalizacja: Białystok

Post autor: joon »

Podobno pusto na pułkach .(9,3 nie ma , 308 nie ma itp. )Ale i aktualizacji na stronie tez nie ma ,a przecież to sklep internetowy :-k
Pozdrawiam Janusz
Awatar użytkownika
matthius
Posty: 698
Rejestracja: niedziela, 13 września 2015, 17:08

Re: sklep stg44

Post autor: matthius »

SPECNAZ pisze:Zamawial ktos juz pociski w tym sklepie ? http://sklep.stg44.pl Robilem zamowienie wlacznie z wplata tydzien temu i zero odp na wiadomosci.
Dzięki za ostrzeżenie, miałem wczoraj zamówić tam pociski. Coś mnie tknęło, gdy stany magazynowe - identyczne w każdej kategorii.
Daj znać, jak sytuacja będzie się rozwijać.
SPECNAZ
Posty: 124
Rejestracja: czwartek, 03 czerwca 2010, 19:39
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: SPECNAZ »

Jak do jutra nie dadzą odp będę dzwonić i wyjaśniać sprawę.Człowiek się w kurwi.... a na dodatek płaci za wysyłkę kurierem 24h dodatkowy hajs a po tygodniu nic nie dociera. Swoją drogą w takich zamówieniach najlepsze są wysyłki pobraniowe wtedy firmie zależy aby szybko wysłać.
tomkoziol
Posty: 788
Rejestracja: środa, 05 grudnia 2012, 15:59
Lokalizacja: Majdan Królewski, podkarpacie

Post autor: tomkoziol »

Szkoda, że sklep tak działa bo mają trochę pocisków nie dostępnych gdzie indziej (albo tańszych).
Niestety ale można powiedzieć, że sklep jest "kryty" bo takie opóźnienia są zgodne z jego Regulaminem (trzeba poczytać).
Przy każdym towarze jest określony czas realizacji (czasem 14 dni) i dopiero do tego czas potrzebny na przesyłkę.
Wygląda więc, że jak jest zamówienie to dopiero ściągają towar.
Trzeba to po prostu wkalkulować w swoje plany i albo czekać albo szukać gdzie indziej.
Pozdrawiam, Tomek
SPECNAZ
Posty: 124
Rejestracja: czwartek, 03 czerwca 2010, 19:39
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: SPECNAZ »

Regulamin: Na czas, po jakim zamówione produkty trafiają do Klienta składa się czas sprowadzenia towaru (podawany przy każdym produkcie) u mnie przy produkcie pisze : dostepne 500 szt
tomkoziol
Posty: 788
Rejestracja: środa, 05 grudnia 2012, 15:59
Lokalizacja: Majdan Królewski, podkarpacie

Post autor: tomkoziol »

Przy większości artykułów niby jest "Dostępność: Jest (500szt.)" ale tuż poniżej najczęściej "Czas realizacji: 14 dni".
Dlatego napisałem, że w zasadzie to opóźnienie jest zgodne z Regulaminem sklepu.
Z e-mail ze sklepu mam informację, że w chwili obecnej nie wszystko jest dostępne bo dostawa w przyszłym tygodniu.
Pozdrawiam, Tomek
wsteczniak
Posty: 306
Rejestracja: czwartek, 02 kwietnia 2015, 19:54

Post autor: wsteczniak »

Ja kupuje w arms.com.pl, sprzedają na sztuki, szybka wysyłka, żadnych problemów.
SPECNAZ
Posty: 124
Rejestracja: czwartek, 03 czerwca 2010, 19:39
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: SPECNAZ »

Mi tez dzisiaj odpisali ze dosawa bedzie za tydzien.
STG44
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 09 lutego 2016, 15:44
Kontakt:

Post autor: STG44 »

Witam,

Jestem pracownikiem tego sklepu o którym jest ten temat. Czytając wpisy na forum, ciężko się nie zgodzić, że macie rację...
Tak to prawda że wystąpił problem z dostępnością towarów... Było to podyktowane tym, że droga którą zamawiamy towar ( Serbia - Polska ) jest na szlaku migracji uchodźców, co niestety wiąże się
ze wzmożonymi kontrolami. Postąpiliśmy zbyt pochopnie i przedwcześnie umieściliśmy towar który zamówiliśmy jako dostępny na stronę. Zrobiliśmy tak pod wpływem zapewnień że zamówiony towar dotrze do nas max w tydzień. Tak się jednak nie stało, a tłumaczenia były różne. Wpierw że fabryka ma przerwę po świętach i jak tylko ruszą natychmiast dostaniemy towar. Później że
ładunek wzbudził podejrzenie strażników granicznych i został zatrzymany na granicy do wyjaśnienia ( niby z powodu podwyższonej gotowości w związku z atakami we Francji ) Nam nie pozostawało nic innego jak przepraszać klientów, tłumaczyć dla czego tak jest i obiecywać że towar będzie, a kto chciał odstąpić od zakupu i nie czekać dostał zwrot pieniędzy. Wiem że wyglądało to dziwnie ale kto zamawiał coś zza granicy np broń wie jak uciążliwe może to być. Na szczęście po tych wszystkich sumach nieszczęść sytuacja się wyjaśniła i dostawa dotarła. Nasz dostawca przetarł szlak i po tych wszystkich przejściach nie będzie już problemu z ciągłością dostaw. Jedyne na co czekamy to uzupełnienie paru pozycji które teraz nie przyszły, ale jak tylko dotrą pojawią się na stronie ( teraz są widoczne na stronie ale niedostępne ). Wszystkich zawiedzionych i zdenerwowanych przepraszamy i jednocześnie zachęcamy do dania nam szansy ponieważ sklep jest dość nowy i czasami wychodzą małe problemy które usuwamy żeby było jak najbardziej profesjonalnie. Zachęcam do zakupów gdyż faktycznie mamy wiele rzeczy do tej pory niedostępnych na rynku a asortyment będzie się tylko powiększał. Cenowo też staramy się zadowolić klientów bo taniej już chyba się nie da!
Pozdrawiam i zapraszam na stronę sklepu.
http://stg44.soteshop.pl/
emil
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 11 grudnia 2014, 15:35

stg44

Post autor: emil »

Witam

robiłem ostatnio zakupy (zeszły tydzień) i w moim przypadku nie ma zastrzeżeń. towar wysyłka w piątek - był u mnie w poniedziałek.

Emil
joon
Posty: 654
Rejestracja: sobota, 07 kwietnia 2012, 18:37
Lokalizacja: Białystok

Post autor: joon »

Oby tak dalej.. i teraz kto przebije sie na tym "cienkim Polskim "rynku.. Arms ,Std44 ,Parabellum. Czekamy na dobre ceny..
Pozdrawiam Janusz
ODPOWIEDZ