ułamany chwyt montażowy do prasy Lee

Moderatorzy: wierzba, P_iter

SPECNAZ
Posty: 124
Rejestracja: czwartek, 03 czerwca 2010, 19:39
Lokalizacja: ŁÓDŹ

ułamany chwyt montażowy do prasy Lee

Post autor: SPECNAZ »

Pożyczyłem koledze i takie wróciło :-( Orientuje się ktoś czy jest możliwość pospawania tego gazowo czy już tyko kosz ?
Obrazek
Cyrograf15
Posty: 740
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 17:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Cyrograf15 »

To jest jakiś znal. Gazem się nie uda, trzeba spawać tak jak aluminium.
Wojtek
tomasz82
Posty: 72
Rejestracja: środa, 04 marca 2015, 17:42
Lokalizacja: Chełm

Post autor: tomasz82 »

Dorobić element i wstawić wewnątrz podstawy,jeżeli jest miejsce bo nie widać na zdjęciu.A gdyby kolega chciał wyrzucić do kosza to chętnie przyjmę.
SPECNAZ
Posty: 124
Rejestracja: czwartek, 03 czerwca 2010, 19:39
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: SPECNAZ »

Błyszczy się bardzo , mam kumpla który spawa alu może coś zaradzi.Jak się nie uda to oddam za free .
Obrazek
Sobol
Posty: 392
Rejestracja: piątek, 17 stycznia 2014, 00:35
Lokalizacja: Mazowieckie / Garwoliński

Post autor: Sobol »

Niestety tylko w osłonie argonu inaczej nie da rady. Jak byś potrzebował pomocy to kolegą takie tematy ogarnia a i w sprawie złomowania też pomogę.
Awatar użytkownika
Akraw
Posty: 303
Rejestracja: wtorek, 19 marca 2013, 13:53

Post autor: Akraw »

Wartość naprawy może przekroczyć wartość nowej... o ile dobrze rozpoznaje Lee Reloader :?
Awatar użytkownika
Adico
Posty: 218
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 23:48
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Adico »

Tak samo złamałem - naprawiłem w kilka minut za pomocą wiertarki, śruby i małego kątownika http://www.fermag.pl/katownik-meblowy-4 ... 0-szt.html :whistle:
jakbyś miał oddawać to chętnie wezmę
Adam Madejczyk
www.adima.strefa.pl
Awatar użytkownika
domel
Posty: 376
Rejestracja: czwartek, 24 września 2009, 23:14
Lokalizacja: Łosice/Podlasie

Post autor: domel »

Da się to pospawać bez najmniejszego problemu metodą TIG w osłonie argonowej. Jak nie masz dostępu do takiej spawarki (spawacza) to prześlij mi to pocztą, ja ci to pospawam i odeślę. Koszt - przesyłka w obie strony i browarek dla spawacza, bo w trakcie takiego spawania to mocno w gardle zasycha:-)
SPECNAZ
Posty: 124
Rejestracja: czwartek, 03 czerwca 2010, 19:39
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: SPECNAZ »

domel pisze:Da się to pospawać bez najmniejszego problemu metodą TIG w osłonie argonowej. Jak nie masz dostępu do takiej spawarki (spawacza) to prześlij mi to pocztą, ja ci to pospawam i odeślę. Koszt - przesyłka w obie strony i browarek dla spawacza, bo w trakcie takiego spawania to mocno w gardle zasycha:-)
Dzięki za pomoc :-) jestem umówiony z kolęgą który spawa alu .Po operacji dam znać jak poszło
ODPOWIEDZ