Matryce Redding

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Jacek Soplica
Posty: 170
Rejestracja: czwartek, 14 lipca 2011, 22:41
Lokalizacja: Wielkopolska

Matryce Redding

Post autor: Jacek Soplica »

Czy ktoś wie gdzie można kupić?
:-k
Jacek Soplica
Agent 007
Posty: 650
Rejestracja: piątek, 30 maja 2008, 10:28

Post autor: Agent 007 »

Jacek Soplica
Posty: 170
Rejestracja: czwartek, 14 lipca 2011, 22:41
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: Jacek Soplica »

Chciałbym tak bardziej od ręki, a nie za kilka miesięcy :halo-
Jacek Soplica
Awatar użytkownika
Bartek_DJC
Posty: 146
Rejestracja: niedziela, 11 listopada 2012, 01:39

Post autor: Bartek_DJC »

A która kolega chce kupić?
Jacek Soplica
Posty: 170
Rejestracja: czwartek, 14 lipca 2011, 22:41
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: Jacek Soplica »

Jacek Soplica
Awatar użytkownika
Akraw
Posty: 303
Rejestracja: wtorek, 19 marca 2013, 13:53

Post autor: Akraw »

Jeżelii ktoś z kolegów ma do sprzedania matryce Reddinga do 308 W to chętnie zanabędę drogą kupna...

Parabellum opowiada bajki o dostawie matryc od maja a wczoraj zmienili wersję na... może październik...
Awatar użytkownika
Bartek_DJC
Posty: 146
Rejestracja: niedziela, 11 listopada 2012, 01:39

Post autor: Bartek_DJC »

Po 10.09 będę miał do sprzedania matryce http://parabellum.pl/elaboracja-amunicj ... e-set.html
w 308. Z całego kompletu używana tylko osadzająca (chociaż słowo używana to za dużo powiedziane - osadziła koło 200 kulek). Pozostałe dwie nowe. Jeśli kolega by chciał to sprzedam.
Awatar użytkownika
Akraw
Posty: 303
Rejestracja: wtorek, 19 marca 2013, 13:53

Post autor: Akraw »

Bartek_DJC -> PW
kahles
Posty: 523
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 22:46

Post autor: kahles »

Kupuje w Brownells niestety za cło trza zapłacić.
Wole tak niz czytac bajki na wirtualnych sklepach jak Besthu... "towar na zamówienie" czyli zapłać a my sprowadzimy...
Tak to ja tez moge.
Nie ma problemu.Brownells wyśle.Czas dostawy 7 dni.
Do 198$ wraz z przesyłka tylko VAT
powyżej VAT i 3% cła
Awatar użytkownika
Akraw
Posty: 303
Rejestracja: wtorek, 19 marca 2013, 13:53

Post autor: Akraw »

Kahles - na amerykańskim czy UK?
kahles
Posty: 523
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 22:46

Post autor: kahles »

Amerykańskim.
UK czyli dawny Midway nie wyśle, Brownells.de tez nie.
Załóż konto,kup,podasz dane...
W zakładkach jest filtr "dostepne outside USA"...
Matryce to towal rejestrowany.Brownells w Twoim imieniu wystapi do Dep.Stanu o licencje eksportową.Trwa to 2 dni.
Na zakupie bedziesz miał info "ORDER HOLD"
Potem okresla koszt przesyłki,pobiorą z karty i czekasz.
Nastepnie wizyta w urzedzie celnym lub jak ja załatwiam to z nimi mailowo.
Wtedy listonosz przy dostawie pobiera cło jako pobranie.
Suma sumarum ceny odrobine nizsze niz w Polsce.Wole dac zarobic Rodakom ale
jak mam czekać albo nie ma z czego wybierac kupuje w Brownells od 5 lat.
Brałem nawet spust na którym nabili mi numer i dali papier ze ten numer jest przypisany do mnie :-)
To ta ich schiza związana z rezolucją ITAR.
Pamietaj 8-)
Daj najpierw zarobic Rodakom,jak nie maja to Brownells :lol:
Awatar użytkownika
Akraw
Posty: 303
Rejestracja: wtorek, 19 marca 2013, 13:53

Post autor: Akraw »

Rodacy bardzo się starają, żeby nie zarobić i opowiadają bajki od pół roku.
Mam dosyć, chyba założe własny sklep z Reddingiem :D
kahles
Posty: 523
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 22:46

Post autor: kahles »

Nie wszyscy.CEL jest ok ale by w tym biznesie zarobić trzeba mieć sposób na niskie koszty zakupu towarów.
Jak analizuję to kupujac za wodą i płacąc cło i vat zysk jest minimalny...
Ja kupiłem w Brownellsie nawet Big Bossa II za 160$ z tym ze przesyłka ok 100$
a teraz dowalą jeszcze cło i vat.Wyjdzie na to samo co Polsce z tym ze nie bede czekał do października
a 7 dni!
Z trackingu wynika ze moja paczka wysłana 27.08 dzis jest juz na cle w Warszawie...
Awatar użytkownika
Akraw
Posty: 303
Rejestracja: wtorek, 19 marca 2013, 13:53

Post autor: Akraw »

Sekretem niskich kosztów zakupu jest fracht morski zamiast przesyłki kurierskiej / lotniczej - która trwa te 4-7 dni.
Cała zabawa trwa od 4 do 6-8 tygodni, zależnie od momentu złożenia zamówienia, utrafienia na termin wypłynięcia, miejsca dostawy i opieszałości celników oraz poczty.

Niestety niewiele sklepów z US realizuje opcję dostawy morskiej.
Jacek Soplica
Posty: 170
Rejestracja: czwartek, 14 lipca 2011, 22:41
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: Jacek Soplica »

Ja też z Parabelum słyszałem dwa miesiące temu inną wersję i miał to być wrzesień, teraz okazuje się że październik, a potem może się okaże to nie ten październik ??? no nie wiem jak znajdę w innym miejscu to kupię bez zastanawiania, jeśli ktoś z kolegów robi zakupy za wielką wodą i mógłbym się dołączyć to chętnie skorzystał bym z takiej opcji.
Pozdrawiam :halo-
Jacek Soplica
Jacek Soplica
Posty: 170
Rejestracja: czwartek, 14 lipca 2011, 22:41
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: Jacek Soplica »

A czy może ktoś z kolegów użytkował matryce Reddinga i Forstera i mógłby mnie oświecić jakie są między nimi różnice , chodzi o zestawy competition.
:halo-
Jacek Soplica
Awatar użytkownika
huskys
Posty: 1119
Rejestracja: poniedziałek, 02 czerwca 2008, 20:20

Post autor: huskys »

Matryce typu bushing competition są niezbędnie potrzebne najbardziej w przypadku posiadania customowej ciasnej komory typu match,
wówczas widać zalety tych matryc na tarczy .(tak to pojmuje na mój amatorski chłopski rozum):wink:
Mam Reddinga.
Jacek Soplica
Posty: 170
Rejestracja: czwartek, 14 lipca 2011, 22:41
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: Jacek Soplica »

Chyba lekko zamieszałem, chodzi mi o zestawy : matryca do formatowania po całości i matryca osadzająca competition. Na buschingi moja wiedza i staż w elaboracji są za krótkie O:) , poza tym trzeba by było dla buschingów doposażyć sprzęt i już potem po treningi spotkać się z kolegą , kolego hyskys na dużej strzelnicy. Na spotkanie mam chęć wielką, tylko musiałbym zmienić moją kuloplujkę na inny model :-k , z koniecznie grubszą lufą .
W tej chwili kończę podstawówkę, zamierzam iść do szkoły średniej a na wyższą po "maturze" :D
Pozdrawiam :halo-
Jacek Soplica
kahles
Posty: 523
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 22:46

Post autor: kahles »

Moje zakupy z Brownells dotarły...

suma 565$

doliczono cło i vat 560 pln

Czy drogo?
Nie wiem,
Ważne że od zakupu minęło 10 dni-kupiłem Big Bossa II,kilka kompletów matryc,shellholdery...
Dostawa pod ryj za pobraniem opłat celno-skarbowych.
abersfelderami
Posty: 1267
Rejestracja: niedziela, 18 grudnia 2011, 09:07
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: abersfelderami »

Jacek Soplica pisze:A czy może ktoś z kolegów użytkował matryce Reddinga i Forstera i mógłby mnie oświecić jakie są między nimi różnice , chodzi o zestawy competition.
:halo-
Tutaj masz porownanie http://www.sniperforums.com/forum/cartr ... rster.html

Foster napewno nie jest gorszy od Reddinga, uzywam w .223 i nie zamienilbym na nic innego.
kahles
Posty: 523
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 22:46

Re: Matryce Redding

Post autor: kahles »

Jacek Soplica pisze:Czy ktoś wie gdzie można kupić?
:-k
To dla miłośników off-topów
PKU_Parabellum
Posty: 453
Rejestracja: czwartek, 09 października 2008, 16:43
Lokalizacja: Sulejówek
Kontakt:

Post autor: PKU_Parabellum »

Witam,

Przeczytałem ten temat dopiero parę dni temu. Według mnie opinia Akraw jest krzywdząca. Staramy się udzielać możliwie dokładnej informacji. Pewne rzeczy nie są jednak uzależnione tylko od nas. Do niedawna czas oczekiwania u Reddinga na realizację zamówienia wynosił 8-10 tygodni. Póki nie mamy informacji od producenta o skompletowaniu zamówienia możemy bazować na przybliżonych założeniach. Do tego dochodzą informacje dodatkowe takie jak 2 tygodniowa przerwa wakacyjna u Reddinga w sierpniu. Tymczasem dzwoni klient i naciska o podanie terminu i teraz nie wiadomo czy powiedzieć, że termin nieznany czy jednak podać przybliżony.

Tak czy inaczej dla zainteresowanych nową dostawą Reddinga mogę potwierdzić, że towar powinien być u nas na miejscu najpóźniej w 43 tygodniu.

Również w 43 tygodniu spodziewamy się dostawy z Lymana. Nowa dostawa pocisków Sierra w 44 tygodniu. Nowa dostawa pocisków Berger w 49 tygodniu.

Pozdrawiam,
Grzegorz Wiśniewolski
kahles
Posty: 523
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 22:46

Post autor: kahles »

Kupuję w Brownells.
Towar z Iowa jest u mnie 5 dni później...
Przebije Pan Brownellsa?
Nie chodzi o cenę.Jest odrobinę taniej nawet po zapłaceniu VAt icła ale jak zaplanuję sobie zakup to na stronie Brownellsa widze dostępność,czasem promocje (np Big Boss II za 160$ :D ) ale najważniejsze jest ta pewność ze za 5 dni bede elaborował na tym co zamówiłem.
Druga sprawa warta rozwiązania by zjednać sobie klientów to dostawa prochów...
Raz na kilka miesięcy to naprawdę mało.
Nie kupujemy w danej firmie dlatego że ją lubimy,ze względu na jej nazwę czy inne lecz ze wzgledu na towar,jego cene,czas dostawy i podejście do kupujacego.
Pisałem kilka maili do BestHunters z zapytaniami.Nie dostałem odpowiedzi na ŻADNE zapytanie! Jeśli ktos tak mnie szanuje ja zrewanżuję się omijaniem tego sklepu i odradzaniem tam zakupów.
Internet to medium pomocne a zarazem okrutne o czym przekonał się nasz eks Prezydent.Firmę można w nim wypromowac ale i łatwo dać się zniszczyć lekceważąc klientów.
Awatar użytkownika
Akraw
Posty: 303
Rejestracja: wtorek, 19 marca 2013, 13:53

Post autor: Akraw »

Panie Grzegorzu, proszę napisać, z którymi punktami mojej wypowiedzi na temat obsługi klienta w Pana sklepie się Pan nie zgadza?

Przekładacie termin dostawy Reddinga od maja - czy to stwierdzenie jest nieprawdziwe?

Nie pisałem jeszcze o kwiatkach, gdzie dwoniąc i pytając o jakiś produkt do elaboracji słyszałem prawie zawsze odpowiedzi "chyba to jest", "wydaje mi się, że to jest"... oczekiwałbym minimum profesjonalizmu i wiedzy o sprzedawanym produkcie.

Szanujcie trochę klientów i nie zachowujcie się jak monopolista.
PKU_Parabellum
Posty: 453
Rejestracja: czwartek, 09 października 2008, 16:43
Lokalizacja: Sulejówek
Kontakt:

Post autor: PKU_Parabellum »

Nie przebijemy firmy Brownells gdyż ich potencjał jest niewspółmierny do naszego, to oczywiste. Poza tym oni są na miejscu więc dostęp do towaru mają łatwiejszy. Jest jeszcze parę innych kwestii ale tu nie ma co rozpatrywać.

Chciałbym zaznaczyć że nie obiecujemy nikomu gruszek na wierzbie. Nie sprzedajemy towaru wirtualnego. Prowadzimy sklep internetowy, stacjonarny, sprzedajemy towar który mamy aktualnie na stanie. Raz jest go więcej raz mniej to oczywiste. Jak ktoś ma życzenie to sprowadzamy towar na zamówienie, ale raczej staramy się mieć szeroki asortyment i trzymać jak najwięcej się da towaru w magazynie. Promocje tez robimy od czasu do czasu http://parabellum.pl/elaboracja-amunicji/promocje.html

Co do dowozu prochu to informuję, że jeździmy z częstotliwością raz na 2 miesiące. Rynek jest jaki jest i to jest według nas maks co można na dzień dzisiejszy zrobić (zwiększenie częstotliwości dało nam niestety spadek ilości zamówień na konkretny termin a co za tym idzie spadek opłacalności przedsięwzięcia). Prochu mamy na dzień dzisiejszy ponad 60 gatunków (typów) z czego co najmniej 80% dostępne "od ręki" w magazynie.

Zdaje sobie sprawę, że istniejemy dla klientów i każda uwaga jest analizowana przeze mnie osobiście. Są jednak rzeczy na które nie mamy wpływu (np. czekaliśmy prawie rok na dostawę prochów Hodgdon do Europy).

Pozdrawiam,
PKU_Parabellum
Posty: 453
Rejestracja: czwartek, 09 października 2008, 16:43
Lokalizacja: Sulejówek
Kontakt:

Post autor: PKU_Parabellum »

Każdy z naszych pracowników siedzi przy komputerze i ma na bieżąco podgląd na stany magazynowe. Nie wiem skąd u Pana takie stwierdzenie. Dodatkowo mamy sklep internetowy w którym 99% stanów magazynowych pokrywa się ze stanem faktycznym (zakładam 1% błędu).

Tak nie zgodzę się z Panem. Na 100% nie planowaliśmy dostawy na maj. Może źle Pan zrozumiał mojego pracownika który istotnie mógł podać maj ale jako miesiąc złożenia zamówienia.

Co Pan rozumie poprzez brak szacunku?

Monopolistami nigdy nie byliśmy i nie będziemy. Zapraszam do kontaktu osobistego. Jestem przekonany, że jesteśmy w stanie wyjaśnić sobie niepotrzebne nieporozumienia.

Pozdrawiam,
ODPOWIEDZ