Wrocław - chętnie udostępnie swój sprzęt ( w drodze :)))

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Awatar użytkownika
wódz_śpiewająca_stopa
Posty: 76
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 22:13
Lokalizacja: Dolnośląskie/Wrocław

Wrocław - chętnie udostępnie swój sprzęt ( w drodze :)))

Post autor: wódz_śpiewająca_stopa »

Koledzy

Od razu zaznaczę że nic prócz sprzętu nie mam do zaoferowania ( chwilowo :))) ) Moje doświadczenie jest doskonale równe zeru, więc osoby liczące na jakikolwiek instruktarz z mojej strony mogą dalej nie czytać ;)
Śledząc wątki dotyczące zakupu sprzętu, przyszło mi do głowy że dobrze by było się w jakiś sposób zorganizować. Przecież większość urządzeń - przynajmniej w istotny sposób - nie ulega zużyciu, a wobec powyższego nie istnieją żadne istotne powody dla których nie mógłbym dzielić swojego sprzętu z Kolegami którzy z różnych powodów jeszcze swojego wyposażenia nie posiadają. Wkrótce będę dysponował zestawem ( ponoć już od tygodnia w Polsce ) umożliwiającym elaborację 30-06 oraz 7x64 i jestem na etapie organizowania stosownego stanowiska. Myślę że jeśli zainteresowani posiadacze odmiennych kalibrów zdecydują się na zakup matryc i shell holderów dla swoich jednostek, nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy sobie poelaborowali wspólnie :) ( Posiadacze 30-06 i 7x64 raczej nie mają czego kupować ).

Pozdrawiam
Wodz

P.S

Czy bardziej doświadczeni Koledzy byli by uprzejmi uświadomić mnie, w jakim stopniu zmienna wilgotność powietrza może wpływać na jakość scalanej amunicji? Najwygodniejsze pomieszczenie którym dysponuję, charakteryzuje się niestety dość niestabilnymi parametrami (typu wilgoć, temperatura etc.)
SławekP
Posty: 401
Rejestracja: wtorek, 03 czerwca 2008, 11:17
Lokalizacja: Bolesławiec

Post autor: SławekP »

Wodzu,
tak się składa że znam kogoś , kto przynajmniej w początkowym etapie mógłyby Tobie pomóc...
O szczegóły proszę na priv.
Hough! :D
ODPOWIEDZ