Stojak do przystrzeliwania FRR-30

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Awatar użytkownika
mkl1
Posty: 561
Rejestracja: wtorek, 21 września 2010, 13:52
Lokalizacja: Katowice

Stojak do przystrzeliwania FRR-30

Post autor: mkl1 »

Przepraszam to nie raklama, ale pytanie, czy ktoś wie z jakiego mteriału (odlew metalowy, czy z plastik) jest ten stojak?
http://www.mtmcase-gard.com/products/sh ... s-frr.html
Szukam jekiegoś sensownego, a nie drogiego, ale też nie "byle jakiego"
NIE musi byc typowo "benchrestowy"
Kiedyś myślałem o Caldwell'u
Może cie coś poradzić?
Awatar użytkownika
forester2008
Posty: 1371
Rejestracja: czwartek, 03 lipca 2008, 12:20

Post autor: forester2008 »

Generalnie firma MTM wszystko co robi - robi z plastiku. IMHO robią m.in. najlepsze na świecie tacki elaboracyjne, dobre pudełka i kasety na ammo i byle jakie nie nadające się do niczego niestabilne resty. Ja z tego strzelać nie umiem. Wolę bipod, sandbag, czy frontrest.
forester
Awatar użytkownika
mkl1
Posty: 561
Rejestracja: wtorek, 21 września 2010, 13:52
Lokalizacja: Katowice

Post autor: mkl1 »

Tak pomyslałem,widząć asortyment, ale wolałem sie upewnić...czyli.. lepiej dopłacic parę złociszy i zakupic Caldwella, Remingtona z żeliwa?
taki ło?
http://media.midwayusa.com/productimage ... 412484.jpg
.... kto takie cosik w RP sprzedaje?
Cyrograf15
Posty: 740
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 17:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Cyrograf15 »

Mam dokładnie takiego resta Caldwella i nie jestem zachwycony. Worek z piaskiem jest w prawdzie mniej wygodny do noszenia ale równie dobry. Bipod jet zdecydowanie lepszym rozwiązaniem.
Wojtek
Awatar użytkownika
mkl1
Posty: 561
Rejestracja: wtorek, 21 września 2010, 13:52
Lokalizacja: Katowice

Post autor: mkl1 »

Sam na obu karabinach mam "bipody" Harisa, ale na mojej strzelnicy są [b zbyt wysokie[/b] do "okienka" przy przestrzeliwaniu...(porobili klatki bezpieczeństwa )
Czekanie zaś na "strzelnicowego Caldwella" to czasami 1 godzina stracona na strzelnicy...

Wiec chyba dam ogłoszenie w "targu" może komus zalega, lub ma jż lepszy... taki pełny "wypas" na benchresta o masie 6000 g :D
BTW chcesz go odsprzedać? :D
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 23 czerwca 2014, 09:42 przez mkl1, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Krakus
<font color=darkred>Administrator</font>
Posty: 428
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 16:23
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Krakus »

forester2008 pisze:Generalnie firma MTM wszystko co robi - robi z plastiku. IMHO robią m.in. najlepsze na świecie tacki elaboracyjne, ....
Szkoda, że nie wiedziałem - dostałbyś kilka. Ostatnio rozdałem bo tak mi nie odpowiadały - moim zdaniem jedyne w rozsądnej cenie to Sinclair
darzbór!
Paweł Morawski
Awatar użytkownika
forester2008
Posty: 1371
Rejestracja: czwartek, 03 lipca 2008, 12:20

Post autor: forester2008 »

Krakus pisze:
forester2008 pisze:Generalnie firma MTM wszystko co robi - robi z plastiku. IMHO robią m.in. najlepsze na świecie tacki elaboracyjne, ....
Szkoda, że nie wiedziałem - dostałbyś kilka. Ostatnio rozdałem bo tak mi nie odpowiadały - moim zdaniem jedyne w rozsądnej cenie to Sinclair
Mógłbyś rozwinąć?? Czemu Sinclair a nie MTM ??
forester
Awatar użytkownika
Krakus
<font color=darkred>Administrator</font>
Posty: 428
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 16:23
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Krakus »

Jedynie Sinclair robi na tyle głębokie, że łatwo łuski przewracać oraz są faktycznie stabilne przy przypadkowych wstrząsach.

Trzeba namówić Adama aby ich skopiował O:) w ramach wolnych mocy przerobowych.
darzbór!
Paweł Morawski
Awatar użytkownika
Adico
Posty: 218
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 23:48
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Adico »

Myślę że mocno namawiać nie trzeba, z tego co wiem to od jakiegoś czasu się do tego przymierza - potrzeba tylko bodźca motywującego :eeg/:
Adam Madejczyk
www.adima.strefa.pl
Awatar użytkownika
forester2008
Posty: 1371
Rejestracja: czwartek, 03 lipca 2008, 12:20

Post autor: forester2008 »

Adasia deski są lepsze niż Sinclair - wiem to na pewno :D bo od jakiegoś czasu używam. =D>
forester
ODPOWIEDZ