Do Mod-a ;)

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Maciek K
Posty: 579
Rejestracja: poniedziałek, 18 lipca 2011, 23:53
Lokalizacja: Ze wsi pod W-wą ;)

Do Mod-a ;)

Post autor: Maciek K »

P_iter pisze:Jak mam się nie wyżywać, to zacznij pisać na temat. Masz wiedzę, to się nią podziel. Pisanie dla samego zaistnienia nie na sensu. Tylko dlatego Twój wpis nie został skasowany abyś to w końcu zrozumiał.
Wyprowadzony z równowagi Mod.
Kolego Mod (to nie złośliwość-sam się tak nazywasz),

Zgadzam się,że pisanie dla zaistnienia nie ma sensu ale osobiście podobne wrażenie odnoszę do Twoich "moderacji"-czepiania się i kasowania postów....
Zapewniam Mod-a,że moje "ego" ma się dobrze,nie muszę "zaistnieć",nie muszę też pokazywać swojej "wyższości" nad innymi jak to sam robisz...
Odrobina humoru i luzu jeszcze nikomu nie zaszkodziła,ludzie uśmiechnięci żyją dłużej od "sztywniaków" :wink:

Czy na prawdę mój żartobliwy wpis wpłynął na Twój podpis (Wyprowadzony z równowagi Mod ) i wyprowadził Ciebie z równowagi,jeśli tak to bardzo przepraszam i obiecuję ,że zacznę dbać o "nerwy" (zdrowie psychiczne) naszego Mod-a :oops:

Reasumując,życzę Mod-owi więcej dystansu do wpisów na Forum,uśmiechu i zdrowia i pobytów na strzelnicy :roll:

p.s.Nie należę do tych co "chowają głowę w piasek" i stąd mój wpis ale przecież zawsze będzie można mnie "skasować" :mrgreen:
Pozdrawiam
Maciek
Awatar użytkownika
P_iter
<font color=darkred>Administrator</font>
Posty: 2626
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: P_iter »

Jeśli jeszcze ktoś chciałby coś napisać w sprawie moderacji tego forum, to jest okazja. Proszę sobie nie żałować. Obiecuję, że nic nie skasuję. Macie okazję jako społeczność coś zmienić. Moderowanie nie jest funkcją dożywotnią i może warto "odświeżyć krew", puścić wszystko na żywioł, pozwolić na wpisy off topicowe albo zmienić Moderatora.
Mod.
Pozdrawiam
P_iter
SP0VIP
Cyrograf15
Posty: 740
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 17:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Cyrograf15 »

Szanuj Moda swego, możesz mieć gorszego :!:

Taka rola Moda że musi trzymać porządek na Forum i nerwy na wodzy. Tak już jest po prostu i inaczej nie będzie czy się to komu podoba czy nie. Znam to z obu stron barykady.
Wojtek
Awatar użytkownika
pasjonat
Posty: 347
Rejestracja: poniedziałek, 15 marca 2010, 11:11
Lokalizacja: podkarpackie i Bayern

Post autor: pasjonat »

Niestety, jak komuś rola moderatora nie odpowiada na tym forum, to powinien stąd odejść z honorem....Po co to użalanie się nad sobą?
Awatar użytkownika
seBOOL
Posty: 588
Rejestracja: środa, 26 września 2012, 21:11
Lokalizacja: Śrem Wlkp

Post autor: seBOOL »

A mnie praca Moda odpowiada...Forum jest czyste z rzeczowymi odpowiedziami...
Jak popuścimy lejce to zrobi się burdel na kółkach i szukanie potrzebnych
informacji będzie się wiązać z kopaniem między słownymi ucierkami.
Nie będę dawał przykładu ale jest takie forum gdzie można robić kibel
i też od pewnego czasu znalezienie sensownych informacji zajmuje tydzień.
Zapytanie będzie się wiązać z biciem piany i podnoszeniem swojej
wartości wszystko wiedzących kolegów którzy zamiast wiedzą ,dzielą się kopniakiem...
Tu jest tylko wiedza i niech tak pozostanie...To forum to ostatni bastion rzetelności
i porządku...
Nauczyłem się tu że elaboracja to przestrzeganie zasad a wszelkie odchyłki
i rozluźnienie może mierny efekt.W najlepszym wypadku na tarczy
a w najgorszym ... W braku pewnych części ciała lub gorzej...
...
Awatar użytkownika
Krakus
<font color=darkred>Administrator</font>
Posty: 428
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 16:23
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Krakus »

Maciek K pisze:... Reasumując,życzę Mod-owi więcej dystansu do wpisów na Forum,uśmiechu i zdrowia i pobytów na strzelnicy :roll: ...
seBOOL chyba już dokładnie Ci wyjaśnił o co na tym forum chodzi. Mam dla Ciebie kompromisową propozycję:
Załóż w tym dziale nowy temat zatytułowany Dokuczanie Modowi i wpisuj do niego swoje komentarze nie związane z dyskusją na konkretne tematy. Wszyscy będą zadowoleni, Twoje posty nie będą kasowane a szukający odpowiedzi na konkretne pytania będą mieli znacznie łatwiej.

Robota moderatora nie jest ani łatwa ani przyjemna. Gdyby mieć zdolność przewidywania przyszłości i siedzieć na forum cały czas, to dałoby się wydzielać nowe tematy po pierwszym wpisie offtopikowym. Niestety najczęściej jest na to za późno, bo wiele odpowiedzi zawiera komentarze zarówno do zasadniczego problemu jak i offtopicu. Moderator ma wybór pomiędzy zostawieniem burdelu albo czyszczeniem. Chwała P_iterowi, że robi to drugie.
darzbór!
Paweł Morawski
Maciek K
Posty: 579
Rejestracja: poniedziałek, 18 lipca 2011, 23:53
Lokalizacja: Ze wsi pod W-wą ;)

Post autor: Maciek K »

Dwóch na jednego ale dam radę :wink:
Nie będę zakładał "dokuczania Modowi" bo raczej jest dokładnie na odwrót......
Znam powiedzenie: "co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie".....i dlatego znam swoje miejsce w szyku....
Nie dalej jak dwa dni temu Wy Celebryci tego Forum w jakimś temacie zażartowaliście i bardzo dobrze ale Was się nie kasuje.....
Sam ostatnio "wyprostowałem oskarżenie" niesłusznie postawione jednemu z Kolegów i mój post zaginął w akcji....

Gdzie byliście "wszyscy" jak jeden z użytkowników tego Forum nazwał naszego Moda cyt. "pożal się Boże moderatorem" , tylko głupi Maciek coś tam napisał....

Sebool,walnął sobie plusa u Was i bardzo dobrze ale nikt nie sprowadza tego Forum do poziomu "zielonego",nie ma tu pyskówek ani innych podobnych inwektyw a czasem mały żart jeszcze nikomu nie zaszkodził no chyba ,że tu sami sztywniacy urzędują a nie sądzę aby tak było....

Jeżeli moderowanie tego Forum sprowadza się tylko do wycinania i kasowania drobnych żartów albo wypowiedzi na temat ale nie pasujących naszej "wadzy-Modowi" to chyba coś nie jest tak........
Rozumiem parcie na "wadzę" i pokazanie kto tu dowodzi ale bez przesady Panowie,nic takiego się nie stało a bywało już gorzej i prawie nikt się nie odzywał a głowy w piasek były schowane :wink:

Gdyby "ktoś" nie przeczytał ze zrozumieniem to powtarzam-NIE dokuczam Modowi a prawda jest zawsze niewygodna :wink:
Pozdrawiam
Maciek
Awatar użytkownika
mkl1
Posty: 561
Rejestracja: wtorek, 21 września 2010, 13:52
Lokalizacja: Katowice

Post autor: mkl1 »

Jestem tu "świerzynką"
Wole jednak tu coś przeczytać (posty pozbawione "chamstwa i drobnomieszczaństwa") takie, ja bywają na takim innym o broni.. gdzie w dziale CP????)
przemilczę...bo.... łuski nie chcą mi się formatować ](*,)
Ostatnio zmieniony niedziela, 25 maja 2014, 18:30 przez mkl1, łącznie zmieniany 1 raz.
kristoferlodz
Posty: 193
Rejestracja: niedziela, 16 października 2011, 15:29
Lokalizacja: Łódź

Post autor: kristoferlodz »

Witam.
Niepotrzebne są te wszystkie "dodatki".
Jest super gdy jest konkretnie i na temat. Dożo wiedzy od życzliwych i mądrych kolegów.
Dbajmy o ten doby klimat.
Pozdrawiam Krzysztof
poziomm
Posty: 104
Rejestracja: sobota, 14 czerwca 2008, 20:43
Lokalizacja: Kępno

Post autor: poziomm »

no to może i ja wtrące swoje trzy grosze

pewnie, że jeden żaden żart nikomu nie zaszkodził, ale od jednego sie zaczyna
a później jest już tylko lawina i robi sie samowolka - a chyba wszyscy chcieliby tego uniknąć

jestem bardzo szczęśliwy, gdy potrzebując coś znaleźć na forum po wyszukaniu interesującego mnie tematu nie musze w nim czytać że tak powiem "bzdetów" tylko są same rzeczowe wypowiedzi
rola moderatora jest trudna i zapewno on sam często zastanawia sie czy dany wpis zostawić czy skasować

kolega P_iter jest człowiekiem i tak jak każdy człowiek może sie mylić lub mieć gorsze dni
prosze więc wszystkich o wrzucenie na luz i pozwolenie moderatorowi pracować tak jak pracował do tej pory

ode mnie wielkie brawa =D> i szacunek dla kolegi P_itera za to co do tej pory robił i co mam nadzieje robić będzie dalej
Awatar użytkownika
Krakus
<font color=darkred>Administrator</font>
Posty: 428
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 16:23
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Krakus »

Maciek K pisze:...
Jeżeli moderowanie tego Forum sprowadza się tylko do wycinania i kasowania drobnych żartów albo wypowiedzi na temat ale nie pasujących naszej "wadzy-Modowi" to chyba coś nie jest tak........
Rozumiem parcie na "wadzę" i pokazanie kto tu dowodzi ale bez przesady Panowie,nic takiego się nie stało a bywało już gorzej i prawie nikt się nie odzywał a głowy w piasek były schowane :wink:

Gdyby "ktoś" nie przeczytał ze zrozumieniem to powtarzam-NIE dokuczam Modowi a prawda jest zawsze niewygodna :wink:
Jesteś żałosny.

Czy nie przyszło Ci nigdy do głowy, że jakość Twoich żartów wyklucza ich zrozumienie przez przeciętnie inteligentnego czytelnika. Mało kto potrafi poruszać się na tak niskim poziomie.

Władzę absolutną na tym forum posiada wyłącznie lu.dzie i ja. Nie sądzę by znalazło się wielu uczestników forum uważających, że jej nadużywamy. Piter wykonuje za nas czarną robotę - do żadnej władzy nie prze i gdyby nie prośby przyjaciół, których zdanie sobie ceni, już dawno rzuciłby moderowanie w cholerę.

Uczciwiej byłoby, gdybyś napisał iż nie miałeś intencji dokuczania moderatorowi. Znaczna większość osób, potrafiących czytać ze zrozumieniem, odbiera to inaczej.
darzbór!
Paweł Morawski
Maciek K
Posty: 579
Rejestracja: poniedziałek, 18 lipca 2011, 23:53
Lokalizacja: Ze wsi pod W-wą ;)

Post autor: Maciek K »

Krakus pisze: Jesteś żałosny.
Czy nie przyszło Ci nigdy do głowy, że jakość Twoich żartów wyklucza ich zrozumienie przez przeciętnie inteligentnego czytelnika. Mało kto potrafi poruszać się na tak niskim poziomie
Dziwnym trafem Ty mnie zrozumiałeś.......

Ja Ciebie nie obrażam swoimi wywodami a i Tobie się to nie uda bo do tego trzeba godnego przeciwnika.....
Nigdzie nie napisałem,że Ty i Lu.dzie nadużywacie władzy,nie przekręcaj moich wypowiedzi.

Nie było Cię ponad dwa lata,nagle się pojawiłeś i w co drugim swoim poście każdego &#8222;poprawiasz&#8221; tak jakbyś chciał udowodnić ,że nikt tu obecny nie ma pojęcia o elaboracji tylko Ty.....jesteś wszechwiedzący i nieomylny.....Twoi znajomi i przyjaciele Ci o tym nie donieśli ? Niestety,do tego trzeba mieć jaja....
Osobiście od paru osób już słyszałem,że wrócił wielki Krakus i kreuje się na &#8222;guru&#8221;.....

Ty powinieneś dawać przykład swoim &#8222;byciem i pisaniem&#8221; na Forum,Twoje doświadczenie i wiedza powinny Cię do tego obligować....
Nie powinieneś się tak łatwo irytować i obrażać ludzi bez najmniejszego powodu bo to Ci chwały nie przyniesie....
Pozdrawiam
Maciek
Awatar użytkownika
Krakus
<font color=darkred>Administrator</font>
Posty: 428
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 16:23
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Krakus »

Więc jednak zrozumienie słowa pisanego jest sztuką trudniejszą, niż to sobie wyobrażałem.
darzbór!
Paweł Morawski
tribal
Posty: 417
Rejestracja: środa, 04 stycznia 2012, 09:30
Lokalizacja: Augustów

Post autor: tribal »

dajcie już spokój to jedno z niewielu miejsc gdzie atmosfera jest OK, załóżmy działu offtop gdzie można się wyżyć do woli jak ktoś chce i po problemie.
Ostatnio zmieniony wtorek, 27 maja 2014, 09:22 przez tribal, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
P_iter
<font color=darkred>Administrator</font>
Posty: 2626
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: P_iter »

tribal pisze:/... / dajcie już spokój /.../
Właśnie - nie. Dobrze, że taki wątek się pojawił. Bez względu na rodzaj i treść wpisów oczyści atmosferę albo pokaże co może się dziać jak puści się wszystko o żywioł. Jak na razie, to cienko z tymi zarzutami do moderacji. Jeśli chcecie zmian, to trzeba się bardziej postarać. Przypominam tylko, że wpisy mają być o Moderatorze i moderacji. Osobiste wycieczki do innych proszę wysyłać do bezpośrednio zainteresowanych poprzez PW. Obietnica nie kasowania wpisów dotyczy wpisów na temat. Nie powiedziałem tego od razu, więc dotychczasowe wpisy zostają. Kolejne odbiegające od tematu zostaną skasowane.
Mod.
P.S. Pisząc na zielono i podpisując "Mod." piszę jako Moderator. Jeśli piszę na czarno i podpis jest tylko ze stopki, to piszę jako P_iter - użytkownik forum. To dla tych którzy jeszcze się nie zorientowali skąd dwa rodzaje wpisów i podpisów.
Pozdrawiam
P_iter
SP0VIP
wierzba
<font color=darkred>Administrator</font>
Posty: 714
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2011, 09:01
Lokalizacja: Józefosław

Post autor: wierzba »

P_iter pisze: Jak na razie, to cienko z tymi zarzutami do moderacji.
Jest cienko a co, spodziewałeś się że będzie grubo ? Moderator robi kawał dobrej roboty i tnie grubo bo dzięki temu wiele żartów które mają krótki termin przydatności do spożycia trafi do śmieci zanim zaczną śmierdzieć.
Piter, przeczytaj proszę wątek od początku, od wpisu Maćka, tu nie o zarzuty chodzi tylko o proste wytłumaczenie sytuacji, bez drugiego dna. Jeszcze chwila i okaże się że jeden to troll a drugi cnotka niewydymka i zrobi się naprawdę niemiło.
Czy Wam obu, kobieta lekkich obyczajów wysiadło PW że musicie takie publiczne wątki zakładać ?
pozdrawiam
Andrzej Wierzbicki
SQ5KWL
Awatar użytkownika
Old Timer
Posty: 92
Rejestracja: piątek, 22 kwietnia 2011, 07:54
Lokalizacja: z Kranca Swiata

Post autor: Old Timer »

Waszmoisciowie P_iter i Krakus :D


Nic dodac , nic ujonc - znaczy sie TAK TRZYMAC =D>


Wacpan MaciekK :D - moderowanie to bardzo niewdzienczny "kawalek chleba"....Tutaj akurat jest ono robione na bardzo wysokim poziomie =D>
Prosze to obiektywnie docenic [-o< bez osobistych uprzedzen ....

i jeszcze jedno:

..."Nie było Cię ponad dwa lata,nagle się pojawiłeś i w co drugim swoim poście każdego &#8222;poprawiasz&#8221; tak jakbyś chciał udowodnić ,że nikt tu obecny nie ma pojęcia o elaboracji tylko Ty.....jesteś wszechwiedzący i nieomylny.....Twoi znajomi i przyjaciele Ci o tym nie donieśli ? Niestety,do tego trzeba mieć jaja....
Osobiście od paru osób już słyszałem,że wrócił wielki Krakus i kreuje się na &#8222;guru&#8221;..... "

Krakus nie musi kreowac sie na guru....... KRAKUS JEST GURU.. :!: .......tak po prostu mysli i pisze o swoim " starym " przyjacielu z Krakowa - Stary Zgred ;;pelenluz

I to byloby na tyle aby zamknonc temat :!:
Spluwe wyciagam szybciej niz portfel
DB Waszmosci
ODPOWIEDZ