[ZG] STROBL.CZ

Moderatorzy: wierzba, P_iter

evo10
Posty: 447
Rejestracja: wtorek, 07 maja 2013, 10:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

[ZG] STROBL.CZ

Post autor: evo10 »

Zbieram chętnych na zakupy w w/w sklepie.
Maciek K
Posty: 579
Rejestracja: poniedziałek, 18 lipca 2011, 23:53
Lokalizacja: Ze wsi pod W-wą ;)

Post autor: Maciek K »

Jak dobrze pamiętam to Kolega Tompi też ma w maju składać tam zamówienie,może zjednoczycie siły ? :wink:
Pozdrawiam
Maciek
kermit714
Posty: 57
Rejestracja: sobota, 08 maja 2010, 12:30

Post autor: kermit714 »

Tompi ma składać zamówienie w połowie maja ,ja również dołączam się do zakupów :)
goliard
Posty: 34
Rejestracja: niedziela, 27 października 2013, 00:45
Lokalizacja: Łomża

Post autor: goliard »

Też chętnie cosik zakupię.
darekas
Posty: 481
Rejestracja: środa, 06 marca 2013, 17:22
Lokalizacja: Lubelskie koło Białej Podlaskiej

Post autor: darekas »

Do kiedy trzeba się zdecydować
Darek
evo10
Posty: 447
Rejestracja: wtorek, 07 maja 2013, 10:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: evo10 »

Napisałem do Tompi może nie zamówił jeszcze. będe informowal na bieżąco
Awatar użytkownika
zajcev
Posty: 133
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2008, 12:21
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: zajcev »

Ja też się przyłączam do zakupów.
tompi
Posty: 119
Rejestracja: sobota, 19 stycznia 2013, 00:07
Lokalizacja: Sosnowiec

STROBOL.CZ

Post autor: tompi »

Witam kolegów,
Zamówienie jeszcze nie poszło - widzę że zbiera się fajna grupa - to dobrze(będziemy się targować :) )
Zamówienie miałem robić w przyszłym tygodniu ale ponieważ jest info z Parabellum że mają mieć nową dostawę sprzętu,
myślę że warto poczekać i zobaczyć co będzie w kraju.

pozdrawiam
Tomek
evo10
Posty: 447
Rejestracja: wtorek, 07 maja 2013, 10:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: evo10 »

Jak to mówią w grupie taniej hehe a pytanie przecież nie boli więc myśle że koledzy/koleżanki częściej powinni wychodzić z takimi inicjatywami.
Ja też chętnie zobaczę co tam do parabellum zawita ciekawego.
joshua
Posty: 36
Rejestracja: poniedziałek, 21 kwietnia 2014, 09:50

Post autor: joshua »

evo10
Posty: 447
Rejestracja: wtorek, 07 maja 2013, 10:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: evo10 »

powinno być skoro można do koszyka dodać
karkat666
Posty: 117
Rejestracja: wtorek, 29 kwietnia 2014, 13:06
Lokalizacja: Małopolska/Norwegia

Post autor: karkat666 »

Witam.

Ja właśnie kupiłem kilka rzeczy, ale mam problem z przelewem. Mój bank to PEKAO przelałem 488zł gdzie po 5 dniach pieniądze wróciły do mnie ale prowizji puki co nie oddali. Prowizja 9,90zł więc grosze ale telefonicznie powiedzieli, że to najprawdopodobniej dlatego, że bank po stronie czeskiej nie przyjmuje przelewów typu SEPA. Sprawdziłem przyjmuje - dzisiaj po pracy wybieram się do PEKAO zagłębić się w szczegółach. Robienie normalnego przelewu na poziomie 90zł + 64zł przesyłka sprawia zakupy na strobl zupełnie nie atrakcyjne. Są oczywiście inne metody przelewu - bezpłatne. Także dzisiaj przetestuję. Kiedy uda mi się sfinalizować transakcję zrobię oddzielny temat może tutorial z fotkami, taki krok po kroku od zakupu poprzez: maile od strobl, założenie kont, zrobienie przelewu. Najzabawniejsze jest to, że piszemy do nich po polsku a oni odpisuję maile po angielsku.
kermit714
Posty: 57
Rejestracja: sobota, 08 maja 2010, 12:30

Post autor: kermit714 »

Wg mnie oferta Parabellum nigdy nie będzie tak bogata jak u "strobla " ,ponieważ rynek zbytu nie jest tak duży jak u sąsiadów z południa.
Ceny również będą zapewne dostosowane do naszych realiów .
Jeśli nadal ktoś planuję zakupy za granicą to w dalszym ciągu jestem zainteresowany połączeniem sił :)
Awatar użytkownika
P_iter
<font color=darkred>Administrator</font>
Posty: 2625
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: P_iter »

kermit714 pisze:Wg mnie oferta Parabellum nigdy nie będzie tak bogata jak u "strobla " ,ponieważ rynek zbytu nie jest tak duży jak u sąsiadów z południa.
Bo to jest błędne koło. My kupujemy za granicą, bo u nas jest drogo/drożej, nasze sklepy windują marże aby się utrzymać, bo mało osób kupuje. Jak to mówią: Jakby się nie oglądać, zadek zawsze z tyłu. Stwórzmy popyt, będzie podaż. To trudne zwłaszcza dla sklepów w Polsce, bo fiskalizacja naszego państwa jest ogromna.
Pozdrawiam
P_iter
SP0VIP
evo10
Posty: 447
Rejestracja: wtorek, 07 maja 2013, 10:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: evo10 »

Nie wiem czy to do końca tak jest. Myślę że elaboracja jest działem który w małym procencie stanowi przychody dla sklepów bo przecież jest nas mało w stosunku do osób kupujących fabryczną amunicje. Broń, amunicja, optyka, ubrania itd. to chyba jest na dzień dzisiejszy głównym czynnikiem zysku. Zastanawia mnie tylko jak to jest jeżeli osoba prywatna zamawia w USA kilka rzeczy w detalu i do tych kilku rzeczy doliczy koszty przesyłki i mimo wszystko jest taniej? Sklepy przecież kupują hurtem i z tego tytułu taniej a i przesyłka dzieli się na większą ilość produktów a cena końcowa wychodzi jaka wychodzi, a nie wspomnę o ogromnej różnicy cenowej między jednym sklepem a drugim na tym samym produkcie. Ale chyba odbiegamy od tematu.
Awatar użytkownika
forester2008
Posty: 1371
Rejestracja: czwartek, 03 lipca 2008, 12:20

Post autor: forester2008 »

joshua pisze:CZY TO JEST DOSTĘPNE:

http://pl.strobl.cz/bullets-norma-30-ca ... x-67638-1/
Kolego, duży wybór Normy jest w "Artemixie" w Warszawie. Ceny przyzwoite, wysyłka 16PLN paczka przychodzi na drugi dzień.
forester
evo10
Posty: 447
Rejestracja: wtorek, 07 maja 2013, 10:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: evo10 »

Jak ktoś jest chętny to pisać co by chciał ze strobl to wyśle zapytanie o dostępność.
evo10
Posty: 447
Rejestracja: wtorek, 07 maja 2013, 10:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: evo10 »

Dzisiaj wieczorem lub jutro wyśle zapytanie o dostępność interesujących nas rzeczy.
evo10
Posty: 447
Rejestracja: wtorek, 07 maja 2013, 10:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: evo10 »

Zapytanie wysłane czekam na odpowiedź.
Awatar użytkownika
azmoda
Posty: 658
Rejestracja: środa, 10 marca 2010, 00:27

Post autor: azmoda »

evo10
Posty: 447
Rejestracja: wtorek, 07 maja 2013, 10:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: evo10 »

jeżeli będziesz zdecydowany to przy zamówieniu dopiero.
evo10
Posty: 447
Rejestracja: wtorek, 07 maja 2013, 10:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: evo10 »

Strobl jest do 25 na targach więc musimy czekać.
PKU_Parabellum
Posty: 453
Rejestracja: czwartek, 09 października 2008, 16:43
Lokalizacja: Sulejówek
Kontakt:

Post autor: PKU_Parabellum »

Przepraszam jeżeli moja wypowiedź będzie nie w temacie jednak padła parę razy nazwa jak mniemam naszej firmy więc chciałem się odnieść.

Myślę, że nasza oferta nie ustępuje ofercie firmy Strobl. Oni mają rzeczy których nie ma u nas i odwrotnie.

Nie wiem zakup jakich rzeczy rozważacie, ale jeżeli mówimy o Lee to nasze ceny nie odbiegają od cen firmy Strobl (w Polsce mamy wyższy VAT). Poza tym udało nam się po długich staraniach uzyskać status dystrybutora firmy Lee, co będzie miało wpływ na atrakcyjność oferty (starania te spowodowały przerwę w dostawach, którą nadrobimy). Sprzęt z nowej dostawy trochę z opóźnieniami ale będzie w 23 tygodniu u nas. Jak ktoś poczeka myślę, że nie będzie żałować. Stali klienci oczywiście mogą kupować w cenach po rabatach.

Co do popierania polskich firm i firm zagranicznych (np. czeskich) to mogę powiedzieć, że każdy dba o swój interes. Np. czeska Explosia producent prochów Lovex po roku współpracy stwierdziła, że ma w tyłku polski rynek i polskiego klienta, forsując obecnie byśmy proch Lovex kupowali u Niemieckiego sprzedawcy. Sytuacja jest patowa dla nas bo albo zrezygnujemy z dystrybucji Lovexa (i niestety sprawimy zawód naszym klientom), albo kupimy u Niemca za co zapłaci więcej polski konsument. Tak wygląda z naszego punktu widzenia solidarność Czechów z Polakami.

Pozdrawiam,
Grzegorz Wiśniewolski
evo10
Posty: 447
Rejestracja: wtorek, 07 maja 2013, 10:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: evo10 »

Jak dla mnie przez powyższą wypowiedź złapaliście plusa. Jako założyciel tematu myślę że nie ma również za co przepraszać, nie jestem znowu jakiś tam obrażalski. Kilku kolegów jest zainteresowanych zakupem produktów Lee ale to już ich decyzja gdzie zakupią ten sprzęt. Jednak głównie zamówienie w Strobl składało się z różnych tanich pocisków np ja jestem zainteresowany czeskimi SPCE bo po pierwsze na 5 strzałów z fabrycznej 3-4 się stykają po drugie lubię wycięte dziurki, po trzecie zadowala mnie jako pocisk do zastosowań myśliwskich a kosztuje mniej niż 80groszy. Także nie chodzi tylko o LEE ale o ilość asortymentu, różnorodność i cena. W polskich sklepach często są braki co zniechęca klienta(nie piszę tu o LEE czy S&B tylko ogólnie)
evo10
Posty: 447
Rejestracja: wtorek, 07 maja 2013, 10:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: evo10 »

Witam. Nadejszła wiekopomna chwila... po prawie dwu tygodniowej ciszy Strobl odpowiedział.

"Thank you for your email.

There is message from our stock:
&#183; Ammo boxes for 50pcs of ammo .223 are available in red color only

&#183; Dies 7,62x25 Tokarev will be available probably in the end next week (we are waiting for delivery from Manufacturer)
Rest of items is on stock.

Pozdrawiam

Michal "

PL:
Dziękujemy za wiadomość.

Jest wiadomość od naszego magazynu:
&#183; Skrzynki amunicyjne do 50 sztuk amunicji .223 są dostępne tylko w kolorze czerwonym
&#183; Dies 7,62 x25 Tokariew będzie dostępny prawdopodobnie w końcu w przyszłym tygodniu (czekamy na dostawę od producenta)

Reszta elementów jest w magazynie.

W związku z powyższą informacją możemy zamawiać
wszystkich zainteresowanych złożeniem zamówienia proszę o szybki kontakt pw. Proszę pisać gdzie mieszkacie wystarczy miejscowość ułatwi to rozdysponowanie towaru w Polsce.
evo10
Posty: 447
Rejestracja: wtorek, 07 maja 2013, 10:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: evo10 »

Przestrzegam również że czas oczekiwania na wykonanie zamówienia może być dość długi więc dobrze to przemyślcie. Piszę to na podstawie informacji kolegi z forum który ostatnio dokonywał tam zakupów. Być może się wypowie w temacie. Dla zainteresowanych sprzętem LEE jest ciekawa alternatywa w kraju ale decyzja należy do was.
karkat666
Posty: 117
Rejestracja: wtorek, 29 kwietnia 2014, 13:06
Lokalizacja: Małopolska/Norwegia

Post autor: karkat666 »

Witam wszystkich zainteresowanych zakupami w Strobl.

Odnośnie płatności polecam założyć konto (bez wychodzenia z domu) w Alior Kantor, wszystko zupełnie za darmo, najlepszy przelicznik PLN-EURO, BRAK tzw. SPREAD`u. Po założeniu konta robicie przelew na nie w PLN jednocześnie przy zakładaniu konta podstawowego wybieracie waluty jakimi chcecie operować czyli tutaj EURO i w kantorze (tak jak w stacjonarnym) kupujecie za przelane PLN`y , EURO i macie je na koncie walutowym w Alior Kantor. Z tegoż konta robicie przelew do STROBL, zupełnie bez prowizji 0zł ! więc uciekacie z kosztami za przelew (PEKAO 9,90zł). Przelew jest na drugi dzień w Republice Czeskiej (sprawdzone u zaprzyjaźnionego Czecha).

Dużym mankamentem jest to, że dzisiaj kupujecie i niby widnieje na stronie jako dostępne (co Strobl potwierdza meilowo), robicie przelew, a po tygodniu dowiadujecie się, że towar będzie u nich dopiero za 2 tygodnie. Przepraszają za zaistniałą sytuację i proponują zwrot pieniędzy lecz musicie wiedzieć, że za przelew przychodzący "SEPA" obciążeni będziecie Wy jako odbiorcy, (kwota ok. 90-100zł). Zatem lepiej czekać na zamówiony towar ok. 3 tygodni. Nie jest to regułą (z doświadczenia kolegów) ale mnie taka niespodzianka spotkała teraz właśnie przy pierwszych zakupach. Postanowiłem czekać, a Strobl obiecał, że dorzuci coś gratis.

Miłego dnia.
Ostatnio zmieniony czwartek, 05 czerwca 2014, 23:11 przez karkat666, łącznie zmieniany 1 raz.
evo10
Posty: 447
Rejestracja: wtorek, 07 maja 2013, 10:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: evo10 »

Witam zamówienia do strobl przyjmuję najpóźniej do wtorku czyli do 03.06.2014r.
evo10
Posty: 447
Rejestracja: wtorek, 07 maja 2013, 10:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: evo10 »

Ostatni gwizdek jeżeli ktoś jest jeszcze chętny proszę pisać. Na razie jest nas trójka.
radmor
Posty: 108
Rejestracja: czwartek, 17 marca 2011, 22:36
Lokalizacja: WIEŚ KOŁO PŁOCKA

Post autor: radmor »

mam pytanie o sposób płatności w STROBL

dzwoniłem do ING i mi powiedzieli na infolinii że przelew jest traktowany jako europejski czyli tanio jak bank w Czechach czyli odbiorcy ma IBAN i BIG SWIFT nie wiem czy dobrze piszę
mogę wtedy zrobić klasyczny przelew z ROR w PLN z zaznaczeniem płatności w EURO.

jak tego nie ma to przelew wychodzi drogo
najlepiej by przed przelewem właściciel rachunku to potwierdził

czy ktoś robił już taki przelew do nich na zasadzie typowego przelewu z ROR bo powyżej już ktoś pisał że coś nie doszło ?
lechu
Posty: 878
Rejestracja: poniedziałek, 06 maja 2013, 11:05
Lokalizacja: pomorskie

Post autor: lechu »

Sprawdź po jakim kursie Twój bank przewalutuje Ci PLN'u na EUR i pytanie co to tanio za przelew wg ING.
Jeżeli jest to większa kwota, lub robisz częściej zakupy za granicą lepiej być może założyć rachunek pomocniczy walutowy. Walutę kupujesz w kantorach online i wpłacasz na konto, są też kantory z których bez prowizji przelejesz za granicę.
Robiąc przelew zagraniczny uważaj na poprawne podanie nr IBAN / SWIFT banki lubią sobie doliczać ekstra dopłaty za niezdefiniowane poprawnie numery.
evo10
Posty: 447
Rejestracja: wtorek, 07 maja 2013, 10:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: evo10 »

Przelew sepa w euro nie wychodzi drogo
slawek1972
Posty: 591
Rejestracja: poniedziałek, 20 lipca 2015, 10:18
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: slawek1972 »

Bardzo fajny temat i każdy łakomie go ogląda. Meilowałem i rozmawiałem telefonicznie ze STROBL. Nie doszliśmy jednak do porozumienia. Oczywiście nie wykluczam tego w przyszłości. Wybrałem jednak inna formę i zwróciłem się do Parabellum. Niespodzianka. jako JEDYNY SPRZEDAWCA potraktował poważnie, że ktoś może chcieć czegoś co nie leży na półce. Moje zamówienie dotyczyło produktów Lymana i z ich katalogu internetowego wybrałem co mi jest potrzebne i tak wykonane zamówienie przesłałem meilem do Parabellum. Pewnie, że czekałem aż zamówienie przyjdzie do Polski do Parabellum i pewnie, że trułem przez tydzień w którym było prognozowane przyjście towaru, co cierpliwie znieśli. Zapłaciłem za to znośne pieniądze w PLN i dostałem na następny dzień paczkę. Nie interesował mnie przy tym Urząd Celny i takie tam. Nie składałem deklaracji ani zaświadczeń. Nie mam doświadczenia w tego typu dokumentach i nie mam potrzeby go nabywać.
Nie możemy oczekiwać, że ktoś zatowaruje swój sklep rzeczami, które będzie sprzedawał przez kilka lat. Rynek u nas na wiele rzeczy jest bardzo niszowy. Nie wiem czy szkodzę firmie w ten sposób czy nie. Nie mam żadnych powiązań i tylko liczę, że taką samą grzeczność zrobią mi w przyszłości. Mieszkam w Szczecinie, więc mam wszędzie daleko a jednak proch do mnie przyjeżdża, czy jest drożej czy taniej. Uważam, że ceny są umiarkowane. Do Berlina mam 150 km, ale zakupy tam są droższe.
Nie będę pisał o negatywnych doświadczeniach ze sklepami tej branży w Polsce w tym z wyłącznymi dystrybutorami różnych producentów. Handel z amerykanami nie jest łatwy a nas traktują jak trzeci świat a może gorzej. Więcej na ten temat pewnie powiedzieli by w Parabellum. Jeśli jednak za oceanem coś jest, to można to sprowadzić. Jeśli czegoś aktualnie nie mają- a zdarza się tak często, to zamówienie przyjdzie częściowe. To też nie jest tak, że tam wszystko leży na półkach i tylko brać. Nawet tam na miejscu w sklepie mówią, zamów a za dwa dni będzie w sklepie. Na pocieszenie powiem, że zamówienie u niemca trwa dłużej.
radmor
Posty: 108
Rejestracja: czwartek, 17 marca 2011, 22:36
Lokalizacja: WIEŚ KOŁO PŁOCKA

Post autor: radmor »

ja też oczywiście popieram handel w kraju i wolę by ktoś u nas zarobił niż poza Polską. robię też czasem zakupy w miejscowym sklepie choć wiem że sprawniej by było przez internet ceny czasem niższe ale uważam że ktoś zainwestował w ten biznes w moim mieście więc kupując u niego popieram lokalny rynek.
jest jednak jeszcze inna strona medalu. czyli problemy nabywców.
znam problem osobiście bo żona prowadzi stoisko handlowe i informacja dla klienta z tak długim czasem oczekiwania nie zachęci go do powrotu w towar musimy inwestować na bieżąco i błyskawicznie reagować na potrzeby klienta albo zamkniemy biznes
skoro potrzebujesz coś " na już " i to coś jest za parę zł to czas oczekiwania na dostawę ponad 3-4 miesiące dla mnie nie jest do przyjęcia bo nie mam na to 3 miesięcy.

jak chcesz kupić ubranie zimowe na nadchodzący sezon to nie czekasz do wiosny tylko szukasz sprzedawcy.
slawek1972
Posty: 591
Rejestracja: poniedziałek, 20 lipca 2015, 10:18
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: slawek1972 »

Znam to. Też nie jestem cierpliwy. Mówimy jednak o rzeczach nie pierwszej potrzeby. Wiele rzeczy sprowadzałem i zamawiałem w różnych miejscach. To naprawdę uczy cierpliwości. Pewnie, że zależy to od determinacji nabywcy. Kiedyś kupowałem karabin, który opcjonalnie miał baskilę stalową a standard ze stopu. Czekałem na to prawie 3 miesiące, bo w sklepie u wyłącznego dystrybutora na Polskę były tylko ze stopów a fabryka w całe wakacje nie pracuje. Co zrobisz? albo bierzesz to co jest albo czekasz. Potrzebowałem specjalną matrycę do 9,3x62 i też musiałem w stanach czekać, aż fabryka to zrobi, bo jest to na zamówienie- bo ten kaliber u nich to egzotyka. W Polsce w dwóch, no w trzech sklepach udało mi się zamówić coś ze stanów. Jednym z nich jest Parabellum. Nawet te sklepy co stale coś sprowadzają indywidualne zamówienia mają w d...pie. Zwykle są sprowadzane podstawowe rzeczy a zamówienie trochę lepiej wykonanych nie jest możliwe. Gdybyście zapytali ilu ludzi jest zainteresowanych takimi rzeczami, to by się okazało, że trzech w Polsce, może czterech. Ostatnio pytałem o część do prasy i dowiedziałem się, że można to sprowadzić ale na miejscu nie ma, bo same prasy sprzedają się rocznie w liczbie - jedna sztuka.
Nie ma zatem co liczyć na to, że ktoś sprowadzi to i będzie leżało rok, czy nawet więcej aż się znajdzie na to amator. Myślę, że może z biegiem lat, to dziś jest u nas egzotyką stanie się powoli standardem. Nie ocaliliśmy naszego MESKO, które na rynek cywilny produkowało amunicję. Uważam też , że prywatny import jest droższy niż przez wyspecjalizowane sklepy i w rezultacie doprowadzi do upadku tychże sklepów. Nawet z wymianą eksploatacyjnych części w warsztatach samochodowych lepiej umówić się z warsztatem, gdyż jest taniej niż to samodzielnie kupować. Mówię to z doświadczenia i wiem, że nawet z marżą warsztatu zapłacę taniej, gdyż on ma marżę na zakup tych części o jakiej my jesteśmy w stanie tylko pomarzyć. Pewnie, że trzeba liczyć swoje pieniądze- tylko mądrze.
eustachy
Posty: 327
Rejestracja: niedziela, 03 lipca 2016, 15:09

Post autor: eustachy »

radmor pisze:.... czas oczekiwania na dostawę ponad 3-4 miesiące dla mnie nie jest do przyjęcia bo nie mam na to 3 miesięcy...
I co zrobisz? Nic. Albo czekasz, albo sprowadzasz z USA, Czech czy Niemiec. I tu niespodzianka :)

I co z tego, że kupisz na zagranicznym portalu ??? Też nic :) Mimo. że w sklepie internetowym kupujesz i podany stan magazynowy jest dodatni !

USA czekałem na szpej trzy tygodnie, bo też nie mieli na stanie pomimo wystawienia w sklepie internetowym ... W Czechach prawie cztery tygodnie, bo sprowadzili to dopiero z USA ...

W Niemczech tylko tydzień :) bo zestaw szczoteczek ściągnęli dla mnie ze Szwajcarii :) :)

I mówię o dacie wysyłki od sprzedawcy a nie nadejścia do Klienta.
7,5x55;7,5x54,5; 7,5x53,5 swiss;7,5ord. 7,65 para
slawek1972
Posty: 591
Rejestracja: poniedziałek, 20 lipca 2015, 10:18
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: slawek1972 »

Dokładnie to o czym pisałem. Ja jednak nie mam raka i sądzę, że mam więcej czasu niż trzy miesiące.
radmor
Posty: 108
Rejestracja: czwartek, 17 marca 2011, 22:36
Lokalizacja: WIEŚ KOŁO PŁOCKA

Post autor: radmor »

chyba nie jest aż tak tragicznie.

ze USA przesyłka była u znajomego z Lee w5 -7 dni w domu ( sam się zdziwiłem )
z Kimla.de kurierem na następny dzień po sprawnym potwierdzeniu posiadania towaru. itp.

ciągłe informacje " brak w magazynie " jest zniechęcające i mylące w sklepach internetowych.

uważam że w takich wypadkach taki towar nie powinien być wyświetlany co pokaże rzeczywisty stan sklepu a nie bogatą ofertę towaru którego brak.
eustachy
Posty: 327
Rejestracja: niedziela, 03 lipca 2016, 15:09

Post autor: eustachy »

radmor

Dokładnie tak !

+1000
7,5x55;7,5x54,5; 7,5x53,5 swiss;7,5ord. 7,65 para
slawek1972
Posty: 591
Rejestracja: poniedziałek, 20 lipca 2015, 10:18
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: slawek1972 »

U nas też tak jest. U wyłącznego dystrybutora Winchestera w Polsce Knieja w Krakowie chciałem kupić karabin ze strony internetowej i nie tylko go nie ma ale proszę dzwonić za miesiąc. Po trzech powtórzeniach odpuściłem. Karabin dalej jest na stronie. Ciekawe czy to oferta? Jeśli tak, to czy wyświetlona cena na stronie wiąże sprzedawcę, czy musiałbym zapłacić inną w przypadku sprowadzenia karabinu. Warto nadmienić, że dolar sporo podrożał.
ODPOWIEDZ