Grauwolf

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Badr
Posty: 142
Rejestracja: piątek, 01 marca 2013, 22:53
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Grauwolf

Post autor: Badr »

Witam.
Czy ma ktoś zamiar w najbliższym czasie robić zakupy u Grauwolfa? Chciałbym kupić trochę rzeczy, może w kilka osób udałoby się zaoszczędzić na kosztach wysyłki.

Pozdrawiam.
winek64
Posty: 571
Rejestracja: czwartek, 23 września 2010, 12:32
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: winek64 »

W tej chwili jest w realizacji moje zamówienie i kilku kolegów z forum. Właśnie czekam aż pan Grau dotrze do firmy i udzieli mi informacji kiedy zamówienie będzie zrealizowane gdyż kilka rzeczy musi przyjść ze Stanów. Istnieje możliwość domówienia w każdej chwili dopóki przesyłka nie poszła do Polski tych przedmiotów które są u Grauwolfa w tej chwili na stanie czyli oznaczone paskiem zielonym lub żółtym. Gdybyś czegoś potrzebował jest jeszcze czas sie dołączyć .Przesyłka z Niemiec do Polski jest za darmo kupujący płacą tylko za wysyłke ode mnie do siebie w wg cennika Poczty Polskiej i wagi czyli przeważnie 10-14zł w przypadku cięższych przedmiotów do 25kg wysyłam kurierem za 20zł.
Badr
Posty: 142
Rejestracja: piątek, 01 marca 2013, 22:53
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Badr »

Ile mam czasu na odpowiedź? Jeżeli dane na stronie są aktualne, to rzeczy, które chcę zamówić są dostępne.
tribal
Posty: 417
Rejestracja: środa, 04 stycznia 2012, 09:30
Lokalizacja: Augustów

Post autor: tribal »

Z nieba mi spadacie :D . Winek napisz co i jak.
sniper4
Posty: 154
Rejestracja: środa, 07 marca 2012, 15:57

Post autor: sniper4 »

Kolego Winek4, wezmę kilka rzeczy.
Spiszę wszystko i jeszcze dziś lub jutro rano wyślę na pv.
winek64
Posty: 571
Rejestracja: czwartek, 23 września 2010, 12:32
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: winek64 »

Grauwolf yo że yak powiem to moja specjalność przepuściłem przez niedo kilka groszy. Dzisiaj kontaktowałem się z nim i zła wiadomość jest taka żże Grauwolf ma dopiero około 50% z naszego zamówienia. Podobno ostatnio jest tragicznie jeżeli chodzi o dostawy z USA czaskiwania znacznie się wydłużył i większość rzeczy brakuje. W tej chwili nrgocjuje warunki wysyłki wysyłki tych przedmiotów które Grauwolf ma w chwli obecnej na stanie. Resztę musiałby wysłać w późniejszym terminie a to niestety kosztuje bo niedość że przesyłki międzynarodowe są dość drogie to w naszym przypadku dość ciężkie. Grauwolf w ostatnimczsie okazał się solidnym sprzedawcą bo wszystkie zamówione przedmioty dotarły do mnie chociaż niektóre ze sporym opóźnieniem. Sytuacja jest jaka jest wszyscy wiemy że nastał czas posuchy i nie mamy na to wplywu. Jeżeli któryś z kolegów z forum ma jakieś potrzeby proszę wysyłać zamówienie na PW najhlepiej z numerami katalogowymi Grauwolfa żeby uniknąć pomyłek. Nie określam terminu składania zamówień bo praktycznie od 2 lat jestem w stanie ciągłych zakupów u Grauwolfa. Jeżeli nie teraz to zamówiony towar przyjdzie następnym razem. Im szybciej zostanie złożone zamówienie tym szybciej dostarczony zostanie towar,
ODPOWIEDZ