Stanowisko do elaboracji

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Cyrograf15
Posty: 740
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 17:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Cyrograf15 »

Święta idą to posprzątali :twisted: Staram się ale tak ładnie to u mnie nie wygląda, muszę półki dorobić.
Wojtek
darekas
Posty: 481
Rejestracja: środa, 06 marca 2013, 17:22
Lokalizacja: Lubelskie koło Białej Podlaskiej

Post autor: darekas »

Cyrograf15 pisze:Święta idą to posprzątali :twisted: Staram się ale tak ładnie to u mnie nie wygląda, muszę półki dorobić.
Wojtek
Po części masz rację jak to żona mówi „skoro tam siedzisz to posprzątaj bo jak ja to zrobię to większość wyląduje w koszu”.
Ale muszę przyznać od od kont mam jako taki porządek nie szukam niczego wiem co gdzie leży.
Po gruntownych porządkach okazało się że mam zapas wierteł fi 6 do betonu ze dwadzieścia sztuk, a wcześniej nigdy takowego nie mogłem znaleźć i oczywiście kupowałem nowe.
Tyle w kwestii ładu jest to trudne ale na prawdę pomaga i ułatwia życie.
Awatar użytkownika
domel
Posty: 376
Rejestracja: czwartek, 24 września 2009, 23:14
Lokalizacja: Łosice/Podlasie

Post autor: domel »

a tak trochę z innej beczki
jak posprzątałem w moim warsztacie mechaniczno - elektryczno - stolarskim i pierwsze słowa odwiedzajacego mnie kolegi "wyprowadzasz się?"
PiotrL
<font color=navy>Moderator</font>
Posty: 1435
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 10:21

Post autor: PiotrL »

darekas pisze:....
Tak się teraz zastanawiam czy nie wywalić płyt perforowanych i zabudować ścianę pułkami. Coś na styl Sławkowej tylko muszę pogodzić elaborację z domowym warsztatem.
Myślę że tak - takie coś jest wygodne w warsztacie gdzie sa narzędzia większe i "podatne" na wieszanie. Półki zdecydowanie lepiej się sprawdzą
P.S. - czy to normalne że jak klikam na Twoje zdjęcia to mi się w na ekranie gołe dupy pokazują? Może to wiosna?
Piotr
winek64
Posty: 571
Rejestracja: czwartek, 23 września 2010, 12:32
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: winek64 »

PiotrL pisze:P.S. - czy to normalne że jak klikam na Twoje zdjęcia to mi się w na ekranie gołe dupy pokazują? Może to wiosna?
chyba normalne bo ja mam to samo.
Awatar użytkownika
P_iter
<font color=darkred>Administrator</font>
Posty: 2625
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: P_iter »

winek64 pisze:
PiotrL pisze:P.S. - czy to normalne że jak klikam na Twoje zdjęcia to mi się w na ekranie gołe dupy pokazują? Może to wiosna?
chyba normalne bo ja mam to samo.
A ja mam inaczej. Po próbie wejścia, system automatycznie został zablokowany i musiałem wzywać administratora sieci do jego odblokowania. Chyba nie uwierzył, że chciałem oglądać jakiś stolik... 8-[
Pozdrawiam
P_iter
SP0VIP
Robert Głowacki
Posty: 167
Rejestracja: wtorek, 15 września 2009, 18:08

Post autor: Robert Głowacki »

Administratorze, weź te gołe dupy na siebie, bo mi żona zabroni elaborować!
Awatar użytkownika
forester2008
Posty: 1371
Rejestracja: czwartek, 03 lipca 2008, 12:20

Post autor: forester2008 »

P_iter pisze:
winek64 pisze:
PiotrL pisze:P.S. - czy to normalne że jak klikam na Twoje zdjęcia to mi się w na ekranie gołe dupy pokazują? Może to wiosna?
chyba normalne bo ja mam to samo.
A ja mam inaczej. Po próbie wejścia, system automatycznie został zablokowany i musiałem wzywać administratora sieci do jego odblokowania. Chyba nie uwierzył, że chciałem oglądać jakiś stolik... 8-[
A chciałeś?????? :med/:
Ja ze Sławkowej kapliczki mam zrobioną tapetę i żona mi kołki ciesze ( ciesa ???) na głowie żebym natychmiast brał z niego przykład.
Ja mam w firmie wszystko poblokowane: gołe baby, gry sieciowe, zakłady bukmacherskie - zupełnie nie wiem czemu.
P_iter - doskonale pamiętam w jakim towarzystwie wisiały Wasze fotki z wyprawy na dorsze - na pewno nie były to zakonnice ani kwiatki :med/:
forester
PiotrL
<font color=navy>Moderator</font>
Posty: 1435
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 10:21

Post autor: PiotrL »

....P_iter - doskonale pamiętam w jakim towarzystwie wisiały Wasze fotki z wyprawy na dorsze - na pewno nie były to zakonnice ani kwiatki... - ale może łowiły - bo chyba nie pachniały dorszem.... :lol:
Piotr
Awatar użytkownika
P_iter
<font color=darkred>Administrator</font>
Posty: 2625
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: P_iter »

PiotrL pisze:... - ale może łowiły - bo chyba nie pachniały dorszem.... :lol:
Jezu!................Nie rób ze mnie desperata...............
Pozdrawiam
P_iter
SP0VIP
Awatar użytkownika
forester2008
Posty: 1371
Rejestracja: czwartek, 03 lipca 2008, 12:20

Post autor: forester2008 »

Są dwie rzeczy na świecie, które pachną rybą. I jedna z nich to ryba :eeg/: :med/:
forester
PiotrL
<font color=navy>Moderator</font>
Posty: 1435
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 10:21

Post autor: PiotrL »

:lol: =D>
Piotr
darekas
Posty: 481
Rejestracja: środa, 06 marca 2013, 17:22
Lokalizacja: Lubelskie koło Białej Podlaskiej

Post autor: darekas »

Tak odbiegając od tematu podobno zapach zepsutej ryby jest niezłym wabikiem na lisy i dziki.
Próbowałem mi tylko psy przychodziły :-$
Robert Głowacki
Posty: 167
Rejestracja: wtorek, 15 września 2009, 18:08

Post autor: Robert Głowacki »

darekas pisze:Tak odbiegając od tematu podobno zapach zepsutej ryby jest niezłym wabikiem na lisy i dziki.
Próbowałem mi tylko psy przychodziły :-$
Mnie udało się przy odpadach rybich sfotografować wilka :med/:
jerzy orawiec
Posty: 286
Rejestracja: piątek, 22 marca 2013, 11:57
Lokalizacja: Antypody

Post autor: jerzy orawiec »

@ Alphamale



Jak Ci ten Benchmark chodzi?



Szacunek, jerzy
jerzy orawiec
Posty: 286
Rejestracja: piątek, 22 marca 2013, 11:57
Lokalizacja: Antypody

Post autor: jerzy orawiec »

@ SlawekP



Ten przedluzacz do powder tricler to calkiem nie zly pomysl.



Szacunek, jerzy
Alphamale
Posty: 147
Rejestracja: czwartek, 05 kwietnia 2012, 03:40

Post autor: Alphamale »

jerzy orawiec pisze:@ Alphamale



Jak Ci ten Benchmark chodzi?



Szacunek, jerzy
Jerzy,

moim zdaniem Benchmark to najlepszy proch do kalibrow od .222Rem do .223Rem o skokach gwintu w lufie od 1-12 do 1-14"
Probowalem roznych H332, H335, N133, Varget ale zaden nie ukladal sie tak rowno na tarczy.

Moj load do .223Rem o skoku 1-12" to 26.5gr Benchmarku na 53gr SMK, laduje krotko, 1.900" do ogive z lekkim dociskiem na bushingu
Najlepsze skupienie jakie na tym ustrzelalem do .191", srednie to .250-.300", oczywiscie na 100m
jerzy orawiec
Posty: 286
Rejestracja: piątek, 22 marca 2013, 11:57
Lokalizacja: Antypody

Post autor: jerzy orawiec »

@ Alphamale

Teraz juz wiesz dlaczego tak go nazwali, robia tu dwa benchmarki, Hodgdon is reselling tylko jeden &#8211; u nas nazywa sie to Bench Mark 2, Mamy tez Bench Mark 1, troszeczke wolniejszy niz H4198 a szybszy niz H322, bardzo porownywalny do N133.

Ten trzymamy tylko dla siebie.

Ta 53gn Sierra z .05gn over max chodzi Ci szybciej niz 3300f/s?

Szacunek, jerzy
Alphamale
Posty: 147
Rejestracja: czwartek, 05 kwietnia 2012, 03:40

Post autor: Alphamale »

jerzy orawiec pisze:@ Alphamale

Teraz juz wiesz dlaczego tak go nazwali, robia tu dwa benchmarki, Hodgdon is reselling tylko jeden &#8211; u nas nazywa sie to Bench Mark 2, Mamy tez Bench Mark 1, troszeczke wolniejszy niz H4198 a szybszy niz H322, bardzo porownywalny do N133.

Ten trzymamy tylko dla siebie.

Ta 53gn Sierra z .05gn over max chodzi Ci szybciej niz 3300f/s?

Szacunek, jerzy
Dawno temu mierzylem predkosc, ale wlasnie byla +/- 3300fps
Ladunek jest na maksa, prawie 100%, ale dziala.
Benchmark, moim zdaniem jest jednym z tych prochow, ktore nie sa docenione. Wiekszosc wchodzi w H322 lub N133, hej fajnie jesli to im dziala.
Ja sprobowalem ten proch bo chcialem udowodnic, ze on nie tylko wyglada ciekawie na papierze, ale rowniez jest dobry na tarczy.
Uzywam go juz okolo 10 lat.

Nastepny malo doceniony moim zdaniem proch to IMR4064, ale on jest do innych kalibrow.
ODPOWIEDZ